МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Президентські вибори будуть перенесені?

04/24/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Президент Кучма заявив на прес-конференції, що не збирається порушувати Конституцію України, тому всі зміни Основного закону, які відбуватимуться у рамках ініційованої ним реформи, відбуватимуться конституційним шляхом.

Тому він хоч і висловив переконання, що референдум щодо внесення змін до Конституції все ж відбудеться, але лише після прийняття цих змін Верховною Радою у кількості понад 300 кнопок.

Він висловив прагнення, щоб реформа відбулася ще до президентських виборів. І це не дивно – "мягок и удобен гаранта трон и лень с него вставать" (це народна творчість, а не цитатат з виступу президента – прим. Майдан-Інформ)

Президент шокував журналістів висловлюванням, що ніхто не знає, коли відбудуться наступні президентські вибори, багатозначно прорікши: "Не поспішайте поперед батька у пекло. Що це вас так непокоїть? За цей час ще знаєте, що може змінитися? Все!"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua