МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лавринович - латифундист?

04/29/2003 | Урядовий читач
Коли цей оппа!-зиціонер устиг так піднятися - до того, як "шукав" Гонгадзе, чи вже після?

Дані про доходи міністрів опублікувала газета "Урядовий кур'єр".

Лавринович отримав у 2002 році 30 347,85 грн. доходів, у тому числі матеріальну допомогу у розмірі 3 646,96 грн.

У власності Лавриновича знаходиться земельна ділянка площею 5700 кв. м, житловий будинок площею 602 кв. м, квартира - 135,4 кв. м, садовий будиночок - 40 кв. м.

Загальна задекларована сума доходу сім'ї Лавриновича становила 11,1 тис. грн., у власності сім'ї знаходиться гараж, автомобіль Toyota.

Лавринович має на рахунках в українських банках 91,6 тис. грн., члени його сім'ї - 327 тис. грн.

Відповіді

 • 2003.04.29 | ВІЙ

  "Правильные пацаны" денег не зарабатывают - они их имеют !

  Лавринович завжди виконував роль "тормоза" в РУСі і структурах до нього наближених. На могилі РУХу можна сміливо написати - "і Лавринович до того доклався". Хоча він на відміну від дуже багатьох рухівців бізнесом займатися і не пробував, однак результати в нього набагато оптимістичніші чим у тих рухівців, які наївно надіялися заробляти у бізнесі.
  Очевидно що Лавриновича не трясла податкова і обминали рекетири, а ще йому не доводилося щомісяця тягати по всьому Києву півцентнера різноманітних папірців для Азараов і його хлопців...
  А все тому що в нього був чудовий "стартовий капітал" - вфн "прийшов" у РУХ з посади голови парткому інституту кібернетики, на ті часи чи "секретнішого" обєкту аніж кучмівський "Южмаш".

  Потім Лавринович, як стійкий солдат майбутнього кучмізму невтомно будував цей лад.
  "Правильные пацаны" денег не зарабатывают - они их имеют !


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua