МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Невдовзі в їхнім клюбі будуть танці

04/30/2003 | Правник
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23 квітня 2003 р. N 215-р

Київ

Про виділення коштів для реконструкції будинку по вул. Інститутській, 7, у м. Києві

Виділити Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України 5 млн. гривень для реконструкції будинку клубу Кабінету Міністрів України по вул. Інститутській, 7, у м. Києві в рахунок 10 млн. гривень, передбачених на цю мету статтею 52 Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік".
....

Прем'єр-міністр України 
В. ЯНУКОВИЧ 
--------------------------------------------------------
Нахріна платникам податків клюб КМУ, історія про те мовчить. Щоправда Янукович не піонер у справі обустройства важкого побуту і розгульного дозвілля урядовців - все це було започатковано Кінахом (розпорядження №369-р, №632-р)і проковтнулося нардепами під час голосування бюджету.
Цікаво побачити програму банкету і послєдующіх культурно-увєсєлітєльних заходів у новому центрі культурного тяжіння

Відповіді

 • 2003.05.02 | Роман ShaRP

  Re: Невдовзі в їхнім клюбі будуть танці

  > Нахріна платникам податків клюб КМУ, історія про те мовчить. Щоправда Янукович не піонер у справі обустройства важкого побуту і розгульного дозвілля урядовців - все це було започатковано Кінахом (розпорядження №369-р, №632-р)і проковтнулося нардепами під час голосування бюджету.

  Так само, як і "Мерседеси", нагородження "артистів пісні і пляски" від СБУ, інших артистів від ВРЮ, ет сетера, ет сетера ...

  "Переможці" голосування по бюджету і програмі уряду "пожинають трофеї". Як би ото не довелося трохи згодом говорити про "чотири трупи біля танку". Політичних.
 • 2003.05.04 | Чучхе

  Там похорон буде

  взагалі, той клюб часто використовують для прощання з якимись визначними діячами. Якщо не помиляюсь, там відправляли в останню путь і Малєва і ще якогось керівника уряду УРСР брежнєвських років. Я особисто там був усередині один раз, на похоронах Щербицького, бачив його в гробу (за Цибульком).

  дуже актуальне було б гасло для опозиції: Леоніда Кучму - до клубу Кабміну!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua