МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Я починаю поважати Л. Кучму Опозиціонер

05/02/2003 | Світлана
Російська імперська партія, куди входить комуністична партія України кричать “Кучму – геть”. І всі чудово розуміють, що комуністи ПЕРШОЧЕРГОВОЮ метою ставлять “Геть – незалежну Україну”, на своїх мітингах вони намагаються легітимізувати “нє состоявшуюся” укранїську державність, “руководимою Кучмой”, використовуючи на цей час і нас “підпільну націю, - українців” для повернення свого клінічного “гасударства Совєтского Союза, НА ЧОЛІ з сірим“романо-подібним” Путіним, і разом з ним панування совєтів, про яке марить уже 12 років вся російська інтелеґенція разом з Путіним. З уже оновленими наразі совєтсько-імперським прапором і гімном. Хлопці – комуністи і бютівці сумлінно відробляють гроші. Згадайте хоча б їхню поведінку “ бджолиного вулика” під час іракської війни. Що було вигідно тим, які тримають “бувших радянських” всіх в газово-нафтовій вузді (перш за все, - Росія, з її залежами нафти), безумовно українські шестьорки (тут і Юля своє слово за Росію сказала. Пам’ятаєте? Нічим не вирізнялася від Вітренчихи.) тут же дали “відповідь Чемберлєну”. Згадайте мітинги так званих українських зелених, Руського блоку зі “своїми собаками” під американською амбасадою. Безумовно, хто платить той і замовляє музику, але ж не так відкрито….., не так роздягаючись…….. повинні підслуговуватися……… засоби масової інформації. Проплачені копійки (ЗМІ України) все відобразили, як і потрібно шестьоркам. Першими, хто впав під комуністично – номенклатурну владу, після перемоги Кучми на виборах в 1994 році, стали журналісти. Які на жаль, так і не стали псами демократії. Знаючи їхню поверхову освіту, їхню “ніяку” громадянську позицію, боюся, що побудова громадянського суспільство і українські журналісти, це абсолютно несмумісні речі. В той час, коли в засобах масової інформації (російськомовні, вторнні, ні на що не претендуючі, -аннаціональні, - ніякі) пишуться і видаються тільки оплачуваня статті, коли журналіст, як голодний пес заглядає у очі хазяїну, про яку свободну пресу і права людини можна говорити? Для того, щоб журналісти почати боротися за свої права, їм перш за все необхідно усвідомити цю країну Україну, себе в цій країні, як громадян, яким болять проблеми становлення цієї держави, а неосвчіними бовдурами, які пишуть за 100 гривень і тут же пропивають їх.
Все, що здається тактичною перемогою бувшої невмираючої, як вампір імперії, є поразкою українства. І продовженням подальшої хвороби нашої, - колоніалізма. Коли немає ростків відновлення держави, - держава не відбувається. Колоніалізм продовжується. Боротба проти колоніалізма, - це не одноразова акція лежання на граніті, навіть на протязі тижня. І хто починав цю акцію повинен був про це знати. І не кидати долю своєї прекрасної Батьківщини під ноги ґвалтівника, який не тільки не зліз з України, а й окупував її інформаційний простір, захопив її молодь, не згодних вигнав за межі батьківщини, і панує на нашій землі. Ми українці виганці на своїй землі. Ми маємо Україну з “Русским радио “ і “Шансоном”. Ми маємо окуповану Україну. Українці знаходяться в окупованій Україні. А ви захищаєте неіснуючу опозицію. ЇЇ треба створювати, а не кивати головою на Юлю, з її власними потребами. І не потірбно марити, якоюсь українською силою у вигляді тимошенквців і комуністів. Не спіть. Це не вони. Ми ґаємо час, вникаючи в сімейні “дрязги” пані Юлі, яка не змогла вирішити їх сама і перенесла їх плечі простого українця. Але на відміну від неї, цей українець на ґенетичному рівні продовжує мріяти про свою Україну, і наразі за це саме вимирає від голоду і депресії від нереалізваних бажань вижити і забезепечити життя своїх дітей.
Юля, - “мрія” нереалізованих українських патріотів. Це не вона…, тобто не мрія. Тим, які вибрали її, як ідал, необхідно відійти від політики. Вони свій тайм програли. Програли бездарно.
Юля Тимошенко, -бізнесменка….., мать….., але не українка.
Згадайте своїх дружин, своїх матерів, які виживають і рятують до цього часу свій український рід. Україна потребує інших. Тих, які заради України змогли вижити, не крадучи грошей і не обманюючи своїх дітей. Не вірте іншим. Готуйтеся самостійно стати борцями за свою громадянську ідею, за демократичну, незалежну, європейську Україну! Це дуже тяжко самому йти у воїни, ставати борцем. Але без цього нічого не зміниться. Якщо ви і ми не зщмінемося, -ми і ви так і останетеся перегноєм (гівном). Без ідеї нічого ніколи не будується. Навіть сортир. Наразі владу в Україні видирають один від одного з рук совєтськовикохані номенклатурники і їхні діти, - комсомольці. Вони не справляються. Повинні прийти нові люди і нові ідеї. Інакше знову прийде загарбник, тепер уже назавжди, і ми разом зі своїми дітьми і внуками станемо виконавцями чужої мети-рабами і дітьми рабів. Це буде продовжуватися безконечно, поки ми не змінемося. Не українцями, а не постколоніальним населенням.
І я думаю, не бачучи нікого, крім бувших голів комітетів комсомолу, Т що можливо, Л. Кучма, - кращий варіант для нинішньої безголової, так званої опозиції, яка роблячи крок вперед, ніколи не бере відповідальність за наслідки. Вивести тисячі людей на мітинг, і кинути їх. Це нормальна практика опозиції? Це норально? Скільки сидить в СІЗО і тюрмах тих, хто підтримав цих “других секретарів”? І хто саме допоміг ув’язненим “політичним за Україну” вийти з-за ґрат? Хто допоміг сім’ям та хворим матерям УНСОВців? Хто за них? НІКОГО.
Виходячи з цього висновку, я можу сказатм, що у так званої опозиції є єдина мета – відновити своє статус-кво легітимної влади, любими шляхами. Вони стали для мере НІКИМ.
Через це я перестала поважати опозицію. Опозицію, яка насправді ніколи себе не вбачала опозицією.
1. Я починаю поважати Кучму, за те що він вистояв, коли його “била” так звана опозиція, яка переслідувала власну мету повернення до влади. (Ющенко зів’яв). Я і члени мої організації приймали участь в акціях непокори.
2. Я починаю поважати Кучму, за те, що він має власну думку, коли опозиціонери взагалі ніяких думок не мають
3. Я починаю поважати Кучму, за те, що він не здав Україну Росії, маючи дурнувату, номенклатурну опозицію, для якої українська ідея і українські інтереси нічого не значать.
4. Я починаю поважати Кучму, за те що він останнім часом відстоює інтереси України
5. Я починаю поважати Кучму, за те , що він почав любити цей нещасний народ і цю нещасну землю
6. Я починаю поважати Кучму, тому що є така потреба надіятися

І я завжди буду агітувати за особистостей, яка відстоюють право українців мати власну демократичну державу і свої людські та національні права в ній.

Відповіді

 • 2003.05.02 | Предсказамус

  Світлана, трохи приватне питання. Ви на Майдані давно? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.02 | Світлана

   Re: Світлана, трохи приватне питання. Ви на Майдані давно? (-)

   пане Предсказмусе, вважаю, що на Майдані я другий рік.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.02 | Предсказамус

    Дякую. А зараз по суті.

    Кучма: Украина не видит альтернативы углублению отношений с Россией
    http://www.korrespondent.net/textonly.php/70310/
    Путин доволен ходом работы по созданию газового консорциума и определению формата Единого экономического пространства
    http://www.korrespondent.net/textonly.php/70311/
    Коментарі будуть?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.02 | Світлана

     Re: Дякую. А зараз по суті.

     Шановний пане Предсказамус!
     Навіщо Вам мої відповіді?
     Де відповіді людей, які перебуваючи або у владі, або поуч з владою (опозиці)не змгли або не зуміли прийняти інше рішення необхідне для виживання власної держави?
     Боже, вони ж повинні відповідати за це.
     Ви що не розумієте? І запитуєтеп у мене?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.05.03 | Предсказамус

      Зрозуміло.

      Кожна людина має право на приватне життя, в тому числі на громадянську, звісно, любов до президента. Ваш вибір я не зовсім розуиію, але не маю права засуджувати.
    • 2003.05.02 | Ромуальдыч

     В отношении оппозиции

     девушка говорит здравые вещи. Не в смысле про КПУ, БЛАГОДАРЯ которому Украина начала свое существование как независимая держава. А в смысле того, что реально оппозиция ничего не делает полезного.

     Остальное конечно, агитация, но во многих моментах она права. А именно, что Кучма, нарушив обещания по сближению с РФ, данные в 1994, отделялся столько, сколько мог.
    • 2003.05.03 | Роман ShaRP

     1 коментар.

     Харя "опозиціонера" кучма стирчить зараз новиною №1 на Бі-Бі-Сі.
     http://www.bbc.co.uk/ukrainian/index.shtml

     З саме таким ("Л.Кучма не бачить альтернативи поглибленню стосунків з Росією") заголовком.


     Ай да кучма, ай да ...
 • 2003.05.02 | Andrij

  А ще раніше українські опозиціонери "починали поважати Кравчука"

  Так і живемо вже 12 рік, "поважаючи" окупаційну адміністрацію номенклатури. Тим часом з 1991 року занурюємось всією Україною все глибше та глибше. Самі знаєте куди.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.02 | Світлана

   Re: А ще раніше українські опозиціонери "починали поважати Кравчука"

   Можливо,якби більше думала опозиція в 1994, в тому числі РУХ, очолюваний на той час Чорноволом, поставленим вашим КГБ. Чітко і ясно поставленим КГБ на роль попа Гапона, Україна б вижила. І в цьому по дорозі з нами був українець Кравчук. На ваше велике нещастя тоді б могли об'єднатися українці. І тоді б не було такої б разгалуженої Вашої антиукраїнської сітки в Інтернеті, і в день і в ніч. Хлопці, добре живете в Інтернеті.
   Можливо б у Вас зараз би не було цього свята нашого українського принмиження, панове.
   Але на жаль, ми маємо наші українскі помилки, вдячуючи яким ви мене беретеся виховувати.Але не беріться, українці НЕВДЯЧНІ ДЛЯ ВАС РОСІЯН НАРОД (ПРЄДАТЄЛІ, ПО - ВАПШОМУ).
   Ви мене ніколи не зрозумієте. І хто ви такий, щоб я вам про себе розповідала? Ніхто.


   не люблю
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.02 | Andrij

    Re: Пані, як себе маєте?

    Маю поставити це питання, бо не зрозумів, до кого саме ви звертаєтесь у своєму допису. Чи то ви тут так намагаєтесь всіх розсварити? Не смішіть. Спочатку розв"яжіть для себе питання, хто тут "ви", а хто "ми".

    Світлана пише:
    > Можливо,якби більше думала опозиція в 1994, в тому числі РУХ, очолюваний на той час Чорноволом, поставленим вашим КГБ. Чітко і ясно поставленим КГБ на роль попа Гапона, Україна б вижила. І в цьому по дорозі з нами був українець Кравчук. На ваше велике нещастя тоді б могли об'єднатися українці. І тоді б не було такої б разгалуженої Вашої антиукраїнської сітки в Інтернеті, і в день і в ніч. Хлопці, добре живете в Інтернеті.
    > Можливо б у Вас зараз би не було цього свята нашого українського принмиження, панове.
    > Але на жаль, ми маємо наші українскі помилки, вдячуючи яким ви мене беретеся виховувати.Але не беріться, українці НЕВДЯЧНІ ДЛЯ ВАС РОСІЯН НАРОД (ПРЄДАТЄЛІ, ПО - ВАПШОМУ).
    > Ви мене ніколи не зрозумієте. І хто ви такий, щоб я вам про себе розповідала? Ніхто.
    >
    >
    > не люблю
 • 2003.05.02 | юрко

  Re: Я починаю поважати Л. Кучму Опозиціонер

  ну, Кучма тут ні до чого. Будь-хто, хто буде при владі в Україні, намагатиметься зберегти державну незалежність. Нема дурних владу комусь віддавати. Отже, т.зв. державницькі позиції Кучми є лише логіка його посади, а не якісь високі ідейні матерії. Навіть бандюк Янукович, в принципі, оберігатиме свій курник від зазіхань інших, хоча б тому, що той курник його годує і дає йому владу. Тому, незрозумілим є написане Вами, Ви що думаєте, що банюки так легко віддадуть своє корито росіянам?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.02 | Ромуальдыч

   О-о, чуть ли не впервые согласен на 100%

   Все правильно, номенклатура заинтересованна в независимости, так же как и нацисты с сепаратистами. Остальные задумываются ...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.02 | Andrij

    Re: Кому що, а курці просо (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.03 | Ромуальдыч

     Логично. А что, тут что-то другое дают? (-)

   • 2003.05.03 | Світлана

    Re: О-о, чуть ли не впервые согласен на 100%

    Роумальдич, молодець. Відмінно. Всі гроші давно відробив. Але запам'ятай, наміри твоєї Росії щодо мої нещасної Украни мені відомі , і думаю, не мені одній. Поясни мені, чому отримавши незалежнічть, мій народ і я знаходимося в твоєй російськомовній дєрєвнє ? З вашими "росіськими радіо і шансон "? ви до ригачки всім слухаючим, - осто.....биили. Хлопці, застигніть.
    НЕ хочу бути в гетто.

    .
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.03 | Ромуальдыч

     Не хочешь, не кушай!

     Світлана пише:
     > Роумальдич, молодець. Відмінно. Всі гроші давно відробив.

     Так платите! А то многие тут утверждают, что я деньги отрабатываю, но никто не платит, может Вы начнете?

     > Але запам'ятай, наміри твоєї Росії щодо мої нещасної Украни мені відомі , і думаю, не мені одній.

     Вы мне Россию даёте? Спасибо! ;) Что же касается намерений, то уверен, что вряд ли они известны Вам, скорее всего Вам что-то внушили и Вы это раздаете не угодным.

     > Поясни мені, чому отримавши незалежнічть, мій народ і я знаходимося в твоєй російськомовній дєрєвнє ?

     Понизили на четвертой смысловой остановке, это же надо, от России, до российской деревни, нет, на такую малость я не согласен.
     Ну, ладно. Объясню то, что Вы имели ввиду.

     Вариант 1. Украина состоит, на 60% - из русских земель. Или из 35% из русского населения или из 75% из русскоязычного и русско культурного населения.
     Вариант 2. Что бы что-то заменить, надо иметь чем. А в связи с глупым перевиранием истории в Укаине, к Украине перестали относить украинских писателей, артистов, певцов. Эту потерю заменить нечем. У Вас может быть вкус только для украинских произведений, но не у населения.

     > З вашими "росіськими радіо і шансон "?

     Вот тут я с Вами согласен, терпеть не могу современный шансон, тем более блатной.
     На русском радио, часто встречаются не плохие песни.

     Но в любом случае, это пользуется популярностью, или этого бы не было.

     > ви до ригачки всім слухаючим, - осто.....биили. Хлопці, застигніть.

     Так не кушайте! Или не слушайте! Что в радио только одна кнопочка? Вы её с "точкой" не спутали? А по точке то, что Вам нравится: украинская мова, народные песни, сельский час... все для Вашего уровня.

     Что Вы фигней страдаете? Опять в Вас совковое "запретить" работает? Вам не нравится не слушайте, вот и все!

     > НЕ хочу бути в гетто.

     А где Вы живете? В США? В негритянском гетто? Или в Украине в российском гетто? Кстати, тут такое есть? Ну если есть, то мотайте туда, где этого гетто нет. А остальное, Вас никто ничего насильно смотреть и слушать не заставляет.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.05.03 | Світлана

      Re: Не хочешь, не кушай!

      Ромуальдич, ти знаеш, я вірю в те, що ти працюєш безплатно на гнид-росіян, створивши таким як я в Україні українське гетто. Але ти недоумкуватий, все рівно довго не протягнеш. А знаєш чому? Тому що більшість цього нещасного населення тебе НЕНАВИДИТЬ, ЯК ЧУМУ,разом з твоєм рідним "Руским радио", "шансоном" та інше. Тебе і тебе подібних сприймають, як чужих, юродивих. А юродивих завжди в Україні "брєзговали", тим більше чужомовних.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.05.03 | Ромуальдыч

       Вами брезгуют? Сочувствую (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.05.03 | Світлана

        Re: Вами брезгуют? Сочувствую (-)

        Ромуальдич, ти якщо хоть трохи думаєш, то придурюйся. Перше завдання, - вчися бути подібним до людини, і не будь весь час дурною "російською попкою". Те, що ти намагаєшся сказати всі давно знають. На якомусь певному етапі необхідно робити висновки з своєї дурнуватої діяльнності. А ти цього не робиш, синок.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.05.03 | Ромуальдыч

         Re: Я Вам действительно. Сочувствую

         Я не знаю, сколько Вам лет, но если Вы уже умеете писать, то Вам очень трудно в жизни, с таким то количеством глупости.
 • 2003.05.03 | Andrij

  Re: До речі

  Трохи дивно читати в одному опусі водночас про необхідність єднання разом з образами на адресу Тимошенко. Це що, спроба поділити опозицію ще раз, "і єщо раз, і єщо многа, многа раз"? Ну з комуністами все ясно. Ті трохи збиті з пантелику та не знають, чи то їм хреститись, чи то піонерський салют віддавати. Але тут можна подякувати не стільки комуністамм, скільки українцям. До чого тут Тимошенко та в чому її провина? Ну хіба що в українському стилі можна почати кидати на всіх бруд, хай воно все горить. Який Кучма молодець, що бруду у нас в країні ще вистачає. Поважаю!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.03 | Світлана

   Re: До речі

   Шановвний пане Андрію. Хай в усих всяких ваших спробах вирішити українське питанн, Вам допомагає Господь Бог наш.
   Господи, я вже втомилася
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.03 | Боровик

    Re: До речі

    Світлана, не напружуйтесь, якщо втомились, то краще піти відпочити. А заодно і інші відпочинуть.

    Світлана пише:
    > Шановвний пане Андрію. Хай в усих всяких ваших спробах вирішити українське питанн, Вам допомагає Господь Бог наш.
    > Господи, я вже втомилася
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.03 | Світлана

     Re: До речі

     А ви Й раді, що всі українці вже давно втомилися від вашої на ваш погляд монументальної УКРАЇНСЬКОЇ ОПОЗИЦІЇ і питань не будуть задавати. Нічого ми вже віддихнули. А ВИ все ж такі...... НЕЦІКАВІ І НЕ РОЗУМНІ
   • 2003.05.03 | Andrij

    Re: До речі

    Світлана пише:
    > Шановвний пане Андрію. Хай в усих всяких ваших спробах вирішити українське питанн, Вам допомагає Господь Бог наш.

    Власне, ми тут з вами тільки розмовляємо. Не варто надавати цьому занадто багато значення, варто осмислювати ідеї та думки. Бажано без дурних персональних образ.

    > Господи, я вже втомилася

    Відпочиньте, тоді й відповідайте.
 • 2003.05.03 | Shooter

  Я так розумію, що після Світлани, котра чмирить Юлю

  ...і поважає Кучму, "появиться" ще якась Василина, котра чмиритиме Юща і поважатима "главнава мача".

  Скучно, їй-Богу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.03 | Світлана

   Re: Я так розумію, що після Світлани, котра чмирить Юлю

   Хлопчик, мені теж сумно з такими, як ти запрограмованими на все життя
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.03 | Уважний

    Невже не видно, що ця "Світлана" - звичайний провокатор? (-)

  • 2003.05.05 | Володимир

   "Чмирить" і ПРАВИЛЬНО РОБИТЬ! На жаль...

   Тимошенко сама розвіяла міфи про свою "рішучість" у боротьбі з режимом і тим більше - свою "турботу" про Україну і її геополітичні інтереси.
   Висновок: ТІЛЬКИ ЮЩЕНКО врятує цю країну (з допомогою американців).
 • 2003.05.03 | Уважний

  Невже не видно, що ця "Світлана" - звичайний провокатор? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.03 | Ромуальдыч

   Может быть, но такие "белые вороны", иногда, встречаются (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.03 | Світлана

    Re: Может быть, но такие "белые вороны", иногда, встречаются (-)

    Тільки "бєліє ворони" змінюють наше пісне життя. І задають йому сенс
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.03 | Ромуальдыч

     Или попадают в психбольницу в расцвете сил (-)

  • 2003.05.03 | Andrij

   Re: Яка різниця?

   В пані Світлани є цікаві думки. Трохи не логічні, трохи емоційні, але кожний має право на власну позицію. Власне, без "провокаторів" тут не було би цікавих суперечок. Інша справа, що хаяти Тимошенко та підтримувати Кучму треба _дуже_ аргументовано. Скажімо, усі аргументи про "патріотизм" Кучми звучать принаймні наївно. Коли ж доходить до аргументації, пані Світлана, дуже емоційно запитує, "Навіщо Вам мої відповіді?". Чухаєш потилицю та думаєш, навіщо було щось писати взагалі? Схоже на трохи примітивну піарівську наробку зі стандартними "ніхто мене не розуміє" зойками на десерт. Але, можливо, то чисто випадкові невдалі відповіді після важкої праці.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.03 | Світлана

    Re: Яка різниця?

    Ви пишите, що я втомилася від важкої праці Можливо, так, я втомилася від вас таких однакових і таких прогнозованих. Ви не думали над простим, чим же ви відрінятеся від Кучми, і чому люди повинні вам повірити? Ваша ВЕЛИКА ПРОБЛЕМА в тому, що ви не навчилися думати Мені дуже жаль, що я повірила таким, як ви. Ви такі самі, як Кучма в 1994 році, коли зраджував Україну.
    Тільки ви більше за Кучму ледачі Ви не навчилися і не хочете працювати (не тільки заради України, яку ви начебто любите, але й заради себе). Ви не змогли відстояти навіть інформаційний простір Украни хоча б для своїх дітей. Ви ті, які здалися.Ви живете в окупованій Україні.
    Ви пристосуванці, і це все на що ви здатні.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.03 | Andrij

     Re: Працюйте далі

     Так зрозумів, що "ми" тут тепер опозиція. Отже, відповіді стосовно опозиції.

     Світлана пише:
     > Ви пишите, що я втомилася від важкої праці Можливо, так, я втомилася від вас таких однакових і таких прогнозованих.

     А ми від вас.

     >Ви не думали над простим, чим же ви відрінятеся від Кучми, і чому люди повинні вам повірити?

     Опозиція
     1 не краде
     2 не вбиває
     3 не продає інтереси України
     4 досягає значних економічних успіхів в уряді (бо не краде?)
     Для початку не погано, чи вам ще різниці знайти?

     >Ваша ВЕЛИКА ПРОБЛЕМА в тому, що ви не навчилися думати Мені дуже жаль, що я повірила таким, як ви. Ви такі самі, як Кучма в 1994 році, коли зраджував Україну.

     Це Ви такі самі. Щодо опозиції дивіться перелік нагорі.

     > Тільки ви більше за Кучму ледачі Ви не навчилися і не хочете працювати (не тільки заради України, яку ви начебто любите, але й заради себе). Ви не змогли відстояти навіть інформаційний простір Украни хоча б для своїх дітей.

     Давайте вам зараз одягнуть наручники та подивимось, як ви "відстоїте" своє майно. Кучма та його поплічники бандити справді загарбали в кримінальний спосіб майже всю Україну. Це ще не означає, що всі мусять кричати "молодці, підтримуємо!", як це робите ви.

     > Ви ті, які здалися.

     Ні, це Ви ті.

     >Ви живете в окупованій Україні.

     А ви ні?

     > Ви пристосуванці, і це все на що ви здатні.

     Ну а Ви, що "підтримуєте Кучму", хто власне?
  • 2003.05.03 | Світлана

   Re: Невже не видно, що ця "Світлана" - звичайний провокатор? (-)

   Ти так легко все вирішив. " СВітлана - провокатор". Але зауваж, дуже довго всі мовчали, надіялись. І ти в тому числі. Але все знову, як завжди, вийшло на манівці. "Загодована опозиція" не стала українською опозицією. Вірила і поважа. Але ж тим сам бачив, що він просто пацан. Їхній пацан.Опозиція, це те що з'являється само по собі, а не з бувших других-третіх секретарів, і дніпропетровських дівок. Ми з тобою повинні стати опозицією проти відкритого антиукраїнства. Я стала. А ти знову надієшся на всіх інших, окрім себе. Не надійся, берися сам захищатися, якщо ти людина.
   Російські спецслужби висунули своїх перевірених, щоб якимось чином прискорити трансформацію українських совків. І ти повівся. І віддаєш свій український простір колонізатору, який так добре вмостився в тобі. Таких як я, гречкосії, завжди називали- провокаторами. Ми, лицарі, завжди вам, свинопасам, заважали солодко хропіти. Через це ви нас ненавидіти. Але ви завди програвали всі свої, удавні битви. Так я повокатор українства, але не негідниця.
 • 2003.05.03 | Serhiy Hrysch

  Кінчайте поважати.

  Добре, що такі глобальні розмови точаться.

  Щодо Кучми. Він (не ми) довів, що веде війну проти Українського народу, незалежно від мови, релігії і поглядів. Чому?

  1. Кучма дав наказ вбити Гонгадзе. Це точно. І ще невідомо кого, бо його хворий мозок не можна бачити постійно. Він вбивця.

  2. Кучма привів до влади вбивць. Литвин (голова ВР) приймав участь у вирішенні питання про ліквідацію Гонгадзе (як мінімум). Кравченко був організатором вбивства (зараз глава кучминого "МВД"). Янукович був засудженим вбивцею. Хорошковський пов"язаний зі смертю директора Українських Новин.

  3. Кучма розікрав велику частину державних скарбів. Не знаю, чи ви чули, але за останні 2 роки навіть після кучмагейту, Кучмина сім"я прибрала до рук *сотні* українських компаній. Крадіжка великого сумського завода Фрунзе записана навіть на плівку.

  4. Кучма вийшов і залишається комуністом. Якщо ви читали кучмин виступ в Пекіні, то там він жалівся (офіційно!), що совіцький союз не пішов шляхом реформування комуносистеми і що втратив те що напрацювали більшовики.  Тепер про опозицію.

  Є два види опозиції, партійна і громадська. Юлія Тимошенко представляє підрозділ партійної опозиції. Коли повалимо кучмин режим, то опозиційні партії мають взяти владу (ну, не залишимо ж при владі посібників вбивці Кучми, правда?) Вони мають понести ношу лідерства у реформуванні політичної системи. Зараз опозиція працює в Верховній Раді, тому що там вона може працювати найбільш ефективно в умовах війни з режимом.

  Громадська ж опозиція це неформально організовані *громадяни*, які мають протистояти Кучмі кожен як може. Один може організувати мітинг. Інший може роздрукувати і полеїти листівки. Ще інший може саботувати Кучмин уряд ззовні. Ще інші можуть страйкувати. Громадська опозиція не чекає на благословіня від партійної опозиції.


  Я вже чув від ураїнців про ідею "нових людей". При цьому хто ці люди не говориться. Головне що не ті, хто нам вже відомі, хто є перевіреними. В умовах, коли у кучмістів практично не залишилось незаплямованого кадрового резерву, у кучмістів не залишилося іншого шляху, як висувати ідею "нових людей". Ця ідея, хочу припустити, восени прийме всього дві реальні форми: "Давайте випробуємо Тигіпка як президента!" і "Давайте випробуємо Радченка як президента!" А ці дві особи це люди х того самого кримінального клану Кучми.

  Альтернатива в Українського народа завджи була і буде. У 1994, українці мали б вибрати Чорновола. У 2004 українці мають вибрати одного з опозиціонерів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.03 | Світлана

   Re: Кінчайте поважати.

   Назвіть мені будь ласка, особистість, яка б була за українців , тими хто в гето?
   За нас з вами.
   Чому українці масово не підтрмали так звану кучмівську опозицію?
   Чому цей "дурний" народ розуміє, коли його використовують друго-треті секретарі? Можливо вони знають правду і заради цієї правди виживають, рятуючи українство? І для них "наші" ще не родилися.
   Цей народ не хоче програвати. Досить довго українство відступало і вчилося на помилкапх А українські помилки досить дорого коштують його носіям. Опозиції разом з комуністами і російськоправильним Морозом, Ющенком, Тимошенко українці не повірили. А їх в Україні, згідно останьому перепису, більшість.
   Немає ідеї, немає руху до життя, у нашому випадку, визволення. Ми вас переживаємо
  • 2003.05.03 | Olga

   Re: Кінчайте поважати.

   Я эту ветку читаю со вчерашнего дня , но молчала до этого постинга. В нем есть то, за что я могу зацепиться. Так как в экономике я не сильна – выскажу свои ощущения. Для того , чтобы дополнить картину : а что думает народ ? :)

   > 1. Кучма дав наказ вбити Гонгадзе. Це точно. І ще невідомо кого, бо його хворий мозок не можна бачити постійно. Він вбивця.

   И этого мне достаточно , трудно быть патриотом своей страны , пока испытываешь чувство стыда за того , кто эту страну представляет перед всем миром.

   > Тепер про опозицію.

   Да , разочарование появилось , хотя у меня кумиров никогда не было , но была надежда до осени прошлого года . Она пошатнулась , когда на сессии была вся эта история с главой НБУ. А дальше – больше , то что можно определить : поражения одно за другим. Но вот Предсказамус (если я правильно его поняла ) много в последнее временя говорил , что оппозиции просто надо постоянно что-то делать , а не сидеть на печи и ждать выборов . В том числе и в провинции , а то такие настроения возобладают . И он ,очевидно, прав , потому что чудес не бывает , и “запад нам не поможет”.

   > Альтернатива в Українського народа завджи була і буде. У 1994, українці мали б вибрати Чорновола. У 2004 українці мають вибрати одного з опозиціонерів.

   Не скажу за 1994 , но на следующих выборах я была уверена – выбирать надо кого угодно , только не того же самого на второй срок. Потому что считала : нельзя у нас этого делать, пока еще , как говорит мой друг , все мы маленькие кучмы, . Я голосовала за М. , а большинство в моем окружении – за К , оправдываясь :” а больше не за кого” или “ лучше за К , чем за социалистов - коммунистов”
   А теперь что , все эти “маленькие кучмы”, пришедшие к власти и вросшие в нее своими семьями и корешами , легко отдадут на выборах все приобретенное “тяжким” и рискованным путем ? Вот тут , лично для меня , безнадега.
 • 2003.05.03 | Pavlo Z.

  Класика контрпропаганди! Світлана Кучмівна Банкова - браво!

  Хоча на рівні підсвідомості відчувається, що писала не жінка.
  А якщо по суті тексту, то позиція, яку озвучила "Свєточка" - позиція не опозиціонера, а раба.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.03 | Світлана

   Re: Класика контрпропаганди! Світлана Кучмівна Банкова - браво!

   Павло, я рада, що ти мене оцінив. Я також рада, що ти почнеш думати тепер по іншому. Я по-справжньому намагалася оцінити злети і падіння тих на кого ми так надіялися. Але,перш за все, потрібно кожному робити свою справу, не покладаючи свою справу на інших, які сьогодні не побоялися. Ми не побоїмося завтра. Ми підемо далі, якщо нам Господь Бог виділив робити цю справу. А ВІН виділив поки що нас і час для здійснення мети всіх тих розумних українців, а їх було дуже багато, які не дійшли до своєї мети. І ніякі фішки нам не завадять, навіть фішка Ющенко, якщо він не впорається
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.03 | Petro

    Кучма, хоча й "має" опозицію як хоче через її імпотентність,

    не може бути для патріота ні об'єктом захоплення, ні суб'єктом співпраці з однієї і кардинальної причини: йому начхати на Україну. Критикувати і навіть ганити опозицію можна і треба, але підтримувати Кучму - це однозначно допомагати ворогам України затягнути зашморг на її шиї. Тому ви для мене не опозиціонер, Світлано, ви просто особа з іншого боку барикади.
 • 2003.05.03 | Максим

  Re: В принципі (+)

  Світлана має певну рацію. Хоча я не погоджуюся з деякими її тезами, але зазначу від себе:
  1. Опозиція програє все, що може, бо не хоче напрягтися і робити те, що треба людям, а не те, що хочеться лідерам опозиції.

  2. Гасла "Кучму геть" усіх давно дістали. На них уже не звертають увагу і на мітинги під такими гаслами свідомо не ходять.

  3. Якщо Кучма і ко розкрадають Україну, то повинна бути економічна програма, яка НА ПАЛЬЦЯХ показує простим людям як - після відсторонення Кучми і ко - ВВП України протягом одного року збільшиться удвічі і далі ростиме темпами 10-15% на рік.

  4. Якщо опозиція такої економічної програми запропонувати не може (включно із зарплатами для медиків/учителів на рівні 300-500 дол. протягом 1,5 років), то чим ця опозиція відрізняється від влади? З точки зору простих людей?

  5. Вілдповідна економічна програма розвитку/прориву для України можлива виключно на засадах відмови від рецептів МВФ, ЄБРР, СБ, СОТ і прочая. За якими (це для п. Світлани особисто) і руйнується Україна протягом останніх 12-років, занурюючись усе глибше туди, куди Ви знаєте.

  6. Росія як слов'янська і Православна країна має бути головним Стратегічним Партнером України, далі - усі інші слов'янські і Православні країни (такі як Грузія, Вірменія теж), далі - усі країни колишнього СРСР. І лише потім Європа/США.
  Інша справа, що ми повинні змусити Росію - поважати нас. Для цього ми повинні самі поважати себе - з одного боку, а з іншого - займати позиції іноді ще радикальніші, ніж Росія. Наприклад.

  Україна має стати головним виразником - панслов'янських і панПравославних інтересів. Наприклад - виступити з категоричною вимогою до Ради Європи припинити тиск на Грецію, аби та дозволили доступ жінок- туристок на Афон. Бо це Православна святиня і правила Афону не дозволяють присутності там жінок під жодним приводом - щоб там не вимагала ліберальнозбочена європа.

  Так само ми маємо підтримувати Сербів, виступити посередником у примиренні Росії та Грузії, домагатися недоторканності Православних святинь в Ізраїлі тощо

  7. "Прогнозована" як хоче від нас Захід і "слухняна" Україна, наприклад, Ющенка - це все той самий курс занурення у... провалля третього світу. А це означає подальше вимирання, деградаюцію економіки та моралі, девальвацію освіти, руйнування армії, перехід України під контроль іноземного/космополітичного капіталу, перетворення її на сировинний і людський(як вид сировини) додаток для глобальної економіки. Одним словом - занепад

  8. У 1999 р. голосувати у першому турі усім треба було за Мороза. Якби Чорновіл, а потім Костенки/Удовенки і ко. думали про Україну, то вони б вже тоді закликали голосувати усіх за Мороза. Це був реальний кандидат. І найбільш достойний.

  Сьогодні найцікавішою є кандидатура Тимошенко. Ця людина здатна на надзусилля і на прорив для України.
  Якщо ж доведеться вибирати між Ющенком і Януковичем, я, швидше за все, проголосую за Януковича. Або взагалі не піду на вибори.

  PS
  Те, що хлопці з УНСО сидять в буцигарні - позор для всієї опозиції. "Жодної участі в жодних голосуваннях і переговорах, поки наші хлопці невинно сидять в казематах". Такою має бути позиція всієї "Опозиції". Це - рівень моря. ІМХО
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.03 | Wim Kok

   Я против.

   Максим пише:
   > Світлана має певну рацію. Хоча я не погоджуюся з деякими її тезами, але зазначу від себе:
   > 1. Опозиція програє все, що може, бо не хоче напрягтися і робити те, що треба людям, а не те, що хочеться лідерам опозиції.

   Согласен.

   >
   > 2. Гасла "Кучму геть" усіх давно дістали. На них уже не звертають увагу і на мітинги під такими гаслами свідомо не ходять.

   А что, митинги были? Я хотел бы пойти, но не могу.

   >
   > 3. Якщо Кучма і ко розкрадають Україну, то повинна бути економічна програма, яка НА ПАЛЬЦЯХ показує простим людям як - після відсторонення Кучми і ко - ВВП України протягом одного року збільшиться удвічі і далі ростиме темпами 10-15% на рік.

   Это уже доказал Ющенко. Это - возможно.

   >
   > 4. Якщо опозиція такої економічної програми запропонувати не може (включно із зарплатами для медиків/учителів на рівні 300-500 дол. протягом 1,5 років), то чим ця опозиція відрізняється від влади? З точки зору простих людей?

   Так сразу 300-500 долл. не бывает. Нужно увеличивать производительность труда. Сейчас она в Украине ниже среднемировой в 3 раза.

   >
   > 5. Вілдповідна економічна програма розвитку/прориву для України можлива виключно на засадах відмови від рецептів МВФ, ЄБРР, СБ, СОТ і прочая. За якими (це для п. Світлани особисто) і руйнується Україна протягом останніх 12-років, занурюючись усе глибше туди, куди Ви знаєте.

   Китай почему-то рвется в ВТО, так же как и вся ЮВА. МВФ - как я уже говорил, всего лишь инструмент. И вы можете им не пользоваться, если не хотите. Я хочу пойти туда работать:)))

   >
   > 6. Росія як слов'янська і Православна країна має бути головним Стратегічним Партнером України, далі - усі інші слов'янські і Православні країни (такі як Грузія, Вірменія теж), далі - усі країни колишнього СРСР. І лише потім Європа/США.

   Нет, политика Украины будет там, где можно заработать наибольшие деньги на экспорте. Это м.б. США или Европа, я противник каких-либо привилегий для вообще кого-либо. Это - неоптимально.

   > Інша справа, що ми повинні змусити Росію - поважати нас. Для цього ми повинні самі поважати себе - з одного боку, а з іншого - займати позиції іноді ще радикальніші, ніж Росія. Наприклад.

   У Украины не должно быть внешней политики кроме защиты интересов своего бизнеса и людей. Все остальное - отлукавого, от тех, кто хочет использовать Украину как инструмент.

   >
   > Україна має стати головним виразником - панслов'янських і панПравославних інтересів. Наприклад - виступити з категоричною вимогою до Ради Європи припинити тиск на Грецію, аби та дозволили доступ жінок- туристок на Афон. Бо це Православна святиня і правила Афону не дозволяють присутності там жінок під жодним приводом - щоб там не вимагала ліберальнозбочена європа.

   Возможно.

   >
   > Так само ми маємо підтримувати Сербів, виступити посередником у примиренні Росії та Грузії, домагатися недоторканності Православних святинь в Ізраїлі тощо
   >
   > 7. "Прогнозована" як хоче від нас Захід і "слухняна" Україна, наприклад, Ющенка - це все той самий курс занурення у... провалля третього світу. А це означає подальше вимирання, деградаюцію економіки та моралі, девальвацію освіти, руйнування армії, перехід України під контроль іноземного/космополітичного капіталу, перетворення її на сировинний і людський(як вид сировини) додаток для глобальної економіки. Одним словом - занепад

   Что-то незаметно по цифрам роста при Ющенко Украина опережала всех, кроме Ирландии и Китая в мире.

   >
   > 8. У 1999 р. голосувати у першому турі усім треба було за Мороза. Якби Чорновіл, а потім Костенки/Удовенки і ко. думали про Україну, то вони б вже тоді закликали голосувати усіх за Мороза. Це був реальний кандидат. І найбільш достойний.

   Возможно. Но опять же, система ведь не изменилась. Некоторые говорят, что нынешнюю Конституцию с сверхполномочиями президента Мороз готовил для себя. Кому я должен верить больше?

   >
   > Сьогодні найцікавішою є кандидатура Тимошенко. Ця людина здатна на надзусилля і на прорив для України.
   > Якщо ж доведеться вибирати між Ющенком і Януковичем, я, швидше за все, проголосую за Януковича. Або взагалі не піду на вибори.

   А что Янукович ВАМ сделал, чтобы Вы за него голосовали? Назовите хоть одно реальное дело.

   >
   > PS
   > Те, що хлопці з УНСО сидять в буцигарні - позор для всієї опозиції. "Жодної участі в жодних голосуваннях і переговорах, поки наші хлопці невинно сидять в казематах". Такою має бути позиція всієї "Опозиції". Це - рівень моря. ІМХО

   Согласен. Но этот вопрос адресуйте не Ющенко, а тем, кто их туда вывел.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.03 | Максим

    Re: Бачите, Віме,

    Я не знаю що вже такого особливого зробив ОСОБИСТО Ющенко. Тоді при ньому була Тимошенко, яка і "перегризала усім жили в сраках", поки Ющенко вештався неводомо де, ПОСТІЙНО запізнючись на УСІ зустрічі та засідання кабміну. Іноді на годину-дві.

    Зараз Ющенко та його оточення дають усім зрозуміти, що Тимошенко Прем'єром не буде. (Якщо Ющенко стане Президентом). Запитайте у людей. Люди в масі своїй думвють, що це була б ідеальна схема: Ющенко - Президент/себарит, художник, бджоляр, візитер по-закорднам; Тимошенко - Прем'єр/робоча конячка, та, хто вимітає сміття з хати, і пре воза; Мороз - Голова ВР.
    Але ОТОЧЕННЯ ЮЩЕНКА ЦЬОГО НЕ ХОЧЕ. Червоненки-Гурвіци хочуть усе собі. Але у випадку пермого Ющенка його головними радниками і друзями протягом одного-двох місяців стануть: Пінчуки, Волкови, Табачники та інші друзі украінского народа.

    Китаю СОТ вигідний, бо в Китаї є сотні мільйонів людей готових працювати за пайку. Усі ТНК (транснаціональні компанії) розміщують там і ЮВА свої виробництва, щоб потім виробленими там - тією дармовою робочою силою - товарами, завалювати увесь світ, у тому числі й Україну, ВИНИЩУЮЧИ тим самим НАШИХ УКРАЇНСЬКИХ виробників, і не залишаючи нам жодних шансів на віднослення економіки.

    А тому: Тільки заборонні мита на рівні 300% - на весь не критично необхідний імпорт - здатні зупинити винищення наших виробництв, і дати шанс нашим місцевим виробникам, або змусити ТНК прийти і працювати в Україні.
    У нас з Китаєм ПРИНЦИПОВО різні ситуації, і рецепти у нас мають бути СВОЇ.
    Хоча Голвна причина/Основа економічного росту Китаю це ПОРЯДОК. І постійне, розумне, патріотичне але повсюдне ВТРУЧАННЯ ДЕРЖАВИ в економічні процеси. В той час як в Україні "Невидима рука ринку", контрольована, насправді, МВФ і прочая, щоденно руйнує нашу економіку і все інше упродовж 12-ти років.

    Ресурси економічного росту при ліберальній схемі - 4-5% в рік. Нам треба, як мінімум 10-15% щороку. Щоб люди (а не олігархи) реально відчули позитивні зміни.

    Політика України має бути ВИРАЗНОЮ. Ічимось - ОСОБЛИВОЮ. Навіть з точки зору стосунків з Росією було б добре перехопити у неї прапор панслов'янства і панПравослав'я. Просто, щоб застовбити за собою це місце у своєрідному "світовому розподілі політики".

    Якщо Ющенку нема діла до Унсовців, то це ще раз підтверджує, що він сцикун і завжди буде здавати своїх за найменшого ризику/тиску.
    ІМХО
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.03 | Wim Kok

     Бачу.

     Максим пише:
     > Я не знаю що вже такого особливого зробив ОСОБИСТО Ющенко. Тоді при ньому була Тимошенко, яка і "перегризала усім жили в сраках", поки Ющенко вештався неводомо де, ПОСТІЙНО запізнючись на УСІ зустрічі та засідання кабміну. Іноді на годину-дві.

     Я знаю. Але саме Ющенко був головним ідеологом приватизації, саме Ющенко зробив можливим підйом у сільському господарстві(програми зниження ставок за кредитами комерційних банків та заставні закупівлі зерна), саме Ющенко реструктурував зовнішні борги, що були накопичені його попередниками. І Юля до цього не мала відношення.

     >
     > Зараз Ющенко та його оточення дають усім зрозуміти, що Тимошенко Прем'єром не буде. (Якщо Ющенко стане Президентом). Запитайте у людей. Люди в масі своїй думвють, що це була б ідеальна схема: Ющенко - Президент/себарит, художник, бджоляр, візитер по-закорднам; Тимошенко - Прем'єр/робоча конячка, та, хто вимітає сміття з хати, і пре воза; Мороз - Голова ВР.

     Справа не в тому, що ХОЧЕ Ющенко чи його оточення, справа в тому, що йому дадуть зробити ті, хто його підтримає. Це перш за все донецькі. Вони мають з Юлією персональні рахунки, тому НІКОЛИ за неї як за прем'єра не проголосують. Чи ті ж дніпропетровські. Розумієте, це просто неможливо. Тому він діє розумно - не говорить, хто і на які посади буде призначений.

     > Але ОТОЧЕННЯ ЮЩЕНКА ЦЬОГО НЕ ХОЧЕ. Червоненки-Гурвіци хочуть усе собі. Але у випадку пермого Ющенка його головними радниками і друзями протягом одного-двох місяців стануть: Пінчуки, Волкови, Табачники та інші друзі украінского народа.

     Проблема оточення дійсно є. До нього вже липне якесь гівно, а з наближенням віборів цей процес тільки прискориться. І що ви пропонуєте з цим робити?

     >
     > Китаю СОТ вигідний, бо в Китаї є сотні мільйонів людей готових працювати за пайку. Усі ТНК (транснаціональні компанії) розміщують там і ЮВА свої виробництва, щоб потім виробленими там - тією дармовою робочою силою - товарами, завалювати увесь світ, у тому числі й Україну, ВИНИЩУЮЧИ тим самим НАШИХ УКРАЇНСЬКИХ виробників, і не залишаючи нам жодних шансів на віднослення економіки.

     В Китаї зар. платня на зборочних заводах складає 2 дол. на день, у Тайланді - ще більше, не говорю вже про Південну Корею. Середня заробітна платня в Україні складає 75 дол. на місяць за офіційною статистикою. Те ж саме. Зрозумійте, заробітна платня не є головним фактором для інвестора. Бо інвестиції йдуть і до США, і до Швейцарії, де найвищі зарплати у світі.

     >
     > А тому: Тільки заборонні мита на рівні 300% - на весь не критично необхідний імпорт - здатні зупинити винищення наших виробництв, і дати шанс нашим місцевим виробникам, або змусити ТНК прийти і працювати в Україні.

     Я вас підтримую у цьому питанні. Але чому саме ТНК? Он, у Кореї створили чєболі, що концентрували капітали і почали експансію на зовнішні ринки. Чому Україна не може так зробити? Чому Україна не може зробити як Індія, що створила з нічого експортну галузь(software), і заробляє 40 млрд. дол. на рік експортуючи software?

     > У нас з Китаєм ПРИНЦИПОВО різні ситуації, і рецепти у нас мають бути СВОЇ.

     Я так не думаю. Закони економіки однакові усюди. Коли Ющенко прийшов, говорили, що це - Чикагська школа, а в умовах української бідності застосування цих терій неможливо, неможливе економічне зростання. I що ж, за півтори роки економіка зросла на 15%. Люди всюди однакові, не однакові умови, в яких вони працюють.

     > Хоча Голвна причина/Основа економічного росту Китаю це ПОРЯДОК. І постійне, розумне, патріотичне але повсюдне ВТРУЧАННЯ ДЕРЖАВИ в економічні процеси. В той час як в Україні "Невидима рука ринку", контрольована, насправді, МВФ і прочая, щоденно руйнує нашу економіку і все інше упродовж 12-ти років.

     В Україні держава втручається у економічні процеси ще активніше, ніж у Китаї. 36% ВВП перерозподіляється державою в Україні і 13% у Китаї. Це є база корупції. Справа не у державному втручанні, справа у ефективності розподілення коштів. Посол Південної Кореї проводив у Москві презентацію на тему корейських реформ після кризи 97 року, він говорив саме про ЕФЕКТИВНІСТЬ витрачання державних коштів. У Кореї цю проблему вирішують за допомогою e-government.

     >
     > Ресурси економічного росту при ліберальній схемі - 4-5% в рік. Нам треба, як мінімум 10-15% щороку. Щоб люди (а не олігархи) реально відчули позитивні зміни.

     Те, що створено в Україні ніколи не було ліберальною схемою. Це є схема корупції і веде ця політика в нікуди. Ліберальна схема реалізована в Китаї, де доля держави у ВВП втичі менша ніж в Україні.

     >
     > Політика України має бути ВИРАЗНОЮ. Ічимось - ОСОБЛИВОЮ. Навіть з точки зору стосунків з Росією було б добре перехопити у неї прапор панслов'янства і панПравослав'я. Просто, щоб застовбити за собою це місце у своєрідному "світовому розподілі політики".

     Політика завжди слугує інтересам людей, перш за все - інтересам бізнесу. Це не є для мене першочерговим питанням.

     >
     > Якщо Ющенку нема діла до Унсовців, то це ще раз підтверджує, що він сцикун і завжди буде здавати своїх за найменшого ризику/тиску.
     > ІМХО

     А ви слідкували за подіями? Ющенко говорив - усім, в тому числі УНСОвцям - не висовуйтесь, голодуючих навпроти ВР стедентів заспокоював та благав зупинити все це. І тепер його у чомусь звинувачують. Бо він знав, якою є ця влада і чив все скінчиться.
   • 2003.05.03 | Максим

    Re: По Януковичу

    Мені подобаються люди з яких пре (не знаю) сила. Цій країні треба, щоб привладі був справжній пахан, якщо хочете, або Батько. Протягом хоча б 10 років.

    Ідеальним був би не Янукович, а... Лазаренко. Лазаренко міг стати новітнім Тарасом Бульбою для України. Колись ми, може, ще дізнаємося, що падіння Лазаренка було організовано синхронними діями усіх єврейських кланів: Пінчука, МедвеСуркіса, Волкова і прочая. Не могли вони потерпіти постання такого НАЙБАГАТШОГО Українця. Не можуть бути українці багатшими за євреїв, і ще, щоб ті Українцю корилися.
    От за що насправді сидить Лазаренко. Бо крав він не більше за інших і в основному оббирав - Росію. Молодець.

    Мороз був чудовим кандидатом у 1999р. За рік до того на виборах київського мера Омельченко/Суркіс стало зрозуміло, що перемогти ставленика Кучми - Суркіса вдалося лише об'єднанням УСІХ ІНШИХ сил від ПРП до комуністів та УНСО.
    Цю саму схему треба було повторити й на виборах президента.

    Зараз після касетного скандалу і скандалу з "Кольчугами", Мороз сильно втратив.
    Особливо ж роздування теми "Кольчуг" - це була свідома і вперта державна зрада, зрада національних інтересів України - з боку опозиції.
    Краще б вони витягали унсовців
    ІМХО
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.03 | Предсказамус

     Возражение

     Максим пише:
     > Мені подобаються люди з яких пре (не знаю) сила. Цій країні треба, щоб привладі був справжній пахан, якщо хочете, або Батько. Протягом хоча б 10 років. Ідеальним був би не Янукович, а... Лазаренко.

     Стран, которым необходимы правители-паханы, не существует. Хотя-бы потому, что для пахана люди в массе своей есть сборище лохов, фраеров и т.п. объектов стрижки. Но это не главное возражение, а просто по ходу.

     > Лазаренко міг стати новітнім Тарасом Бульбою для України. Колись ми, може, ще дізнаємося, що падіння Лазаренка було організовано синхронними діями усіх єврейських кланів: Пінчука, МедвеСуркіса, Волкова і прочая. Не могли вони потерпіти постання такого НАЙБАГАТШОГО Українця. Не можуть бути українці багатшими за євреїв, і ще, щоб ті Українцю корилися.
     Я всегда был категорически против изображения евреев как народа-мученика, недоступного для критики. Но и вешать на них всех собак не следует. Лазаеркно мешал Кучме лично и этого было более чем достаточно.

     P.S. Если бы не существенное совпадение взглядов относительно независимого пути Украины, я бы не стал с Вами спорить. Но стало обидно - вроде как все правильно говорил человек, а тут вдруг сбился на жидоборчество.
    • 2003.05.03 | Wim Kok

     Re: По Януковичу

     Максим пише:
     > Мені подобаються люди з яких пре (не знаю) сила. Цій країні треба, щоб привладі був справжній пахан, якщо хочете, або Батько. Протягом хоча б 10 років.

     Пахан вже стоїть на чолі цієї країни протягом щонайменше 10 років(Л.Кучма).

     >
     > Ідеальним був би не Янукович, а... Лазаренко. Лазаренко міг стати новітнім Тарасом Бульбою для України. Колись ми, може, ще дізнаємося, що падіння Лазаренка було організовано синхронними діями усіх єврейських кланів: Пінчука, МедвеСуркіса, Волкова і прочая. Не могли вони потерпіти постання такого НАЙБАГАТШОГО Українця. Не можуть бути українці багатшими за євреїв, і ще, щоб ті Українцю корилися.
     > От за що насправді сидить Лазаренко. Бо крав він не більше за інших і в основному оббирав - Росію. Молодець.

     Я не знаю, хто і кого там оббирав, але Лазаренко міг створити щось позитивне. То чому він цього не зробив? Чому за 96 рік українська економіка скоротилася на 10%, і ще на 3.2% за 97 рік?

     >
     > Мороз був чудовим кандидатом у 1999р. За рік до того на виборах київського мера Омельченко/Суркіс стало зрозуміло, що перемогти ставленика Кучми - Суркіса вдалося лише об'єднанням УСІХ ІНШИХ сил від ПРП до комуністів та УНСО.
     > Цю саму схему треба було повторити й на виборах президента.

     Чому ж не повторили?

     >
     > Зараз після касетного скандалу і скандалу з "Кольчугами", Мороз сильно втратив.
     > Особливо ж роздування теми "Кольчуг" - це була свідома і вперта державна зрада, зрада національних інтересів України - з боку опозиції.
     > Краще б вони витягали унсовців
     > ІМХО

     Мене не цікавлять зовнішні обставини, все це не має вирішального впливу на ті процеси, що діють у середині. У середині є глибоко корумпована, неефективна, стримуюча прогрес у суспільстві влада.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.05.05 | Максим

      Re: Про Норвегію (Предсеазамусу і Віму) +

      1. Про євреїв і Лазаренка я щось дійсно трохи з дуру загнув. Безперечно, головний мотив був Кучмин. Але там було всякого намішано.

      2. Мене от Норвегія радує. Здається має 1-е місце за рівнем добробуту населення, а в ЄС - не хоче. Це показує, що можна жити дуже непогано і за рамками різноманітних структур.

      Візьмемо СОТ. Усі пророкують одні лише погіршення для всіх галузей економіки України після вступу. Окрім метелургійної та хімічної (добрива), які і так не надто в загоні. То навіщо ж нам у цей СОТ? Ми ж не зможемо встановлювати нормальні митні бар'єри на шляху імпорту, підтримувати власних виробників і т.п.

      3. Про Китай. Мені підприємець український, який працює в Китаї і з Китаєм, стверджував, що КОЖНА його оборудка з КОМЕРЦІЙНИМИ підприємствами Китаю (коли підписуються угоди) отримувала погодження в місцевих оскредках компартії. Неофіційно. Але ніхто з китайських бізнесменів того і не приховував. У Китаї партія контролює практично ВСЕ. Практично кожний контракт.

      4. Те, що в Україні поголовна корупція факт доконанй. Але МВФам вигідна САМЕ ТАКА - КОРУМПОВАНА влада. Бо яка б порядна влада набиралася їхніх дурних кредитів і віддавала свою економіку на поталу іноземному капіталу?

      5. Рівень корупції в Україні настільки повсюдний, що простими демократичними примочками: змінами у законодавстві та реформою судоустрою нічого не зробиш. Пов'язані всі. Усе прогнило до самих основ. Нема ні СБУ, ні прокуратури, ні судів, ні управлінського апарату - усюди одні лише корупційні діяння і кумовство.
      Щоб подолати все це потрібні надзвичайні заходи. І, зокрема, Аскетичного типу лідер, авторитарного плану - виразний патріот (хай навіть російськомовний) України, але порядний і не падкий на гроші.

      6.Бо крадуть державні кошти у нас по-чорному. Це факт
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.05.05 | Wim Kok

       Ответ Максиму.

       Максим пише:
       > 1. Про євреїв і Лазаренка я щось дійсно трохи з дуру загнув. Безперечно, головний мотив був Кучмин. Але там було всякого намішано.
       >

       Евреи не виноваты в том, что им дано.

       > 2. Мене от Норвегія радує. Здається має 1-е місце за рівнем добробуту населення, а в ЄС - не хоче. Це показує, що можна жити дуже непогано і за рамками різноманітних структур.
       >

       Норвегия живет за счет экспорта нефти. Вы помотрите на структуру ее экспорта. Украина себе такого позволить не может - она должна жить по средствам, т.е. экспортировать готовую продукцию, т.к. ресурсов у нее нет. Для того, чтобы открыть внешние рынки для украинской готовой продукции, нужно внедряться туда, где еще мало конкуренции, чтобы завтра, когда конкуренция усилится, Запад не смог выбросить Украину со своих рынков. Однозначно, самые большие рынки в мире - Европа, США, ЮВА. Я согласен, со вступлением в ВТО не нужно спешить, т.к. еще могут понадобиться рычаги(пошлины) для развития. Для Украины интересен пример Финляндии, которая, несмотря на потери от развала СССР(ВВП сократился на 14% за 3 года) и утрату хозяйственных связей, о которых некоторые так плачутся, сумела выйти в мировые лидеры конкурентноспособности.

       > Візьмемо СОТ. Усі пророкують одні лише погіршення для всіх галузей економіки України після вступу. Окрім метелургійної та хімічної (добрива), які і так не надто в загоні. То навіщо ж нам у цей СОТ? Ми ж не зможемо встановлювати нормальні митні бар'єри на шляху імпорту, підтримувати власних виробників і т.п.
       >

       Но и Запад не сможет устанавливать импортные барьеры на пути наших товаров. Хотя, все зависит от условий вступления. Китай и Индия - уже в ВТО. Это дает нам пример. Да, некоторые отрасли могут вымереть, не выдержав внешней конкуренции, но можно создать и новые с 0. Только заниматься этим должно правительство, оно должно дать инфраструктуру, которой сейчас НЕТ. Не вступление в ВТО важно, а то, что из-за этой власти в Украине не то что западный - местный бизнес не может работать.

       > 3. Про Китай. Мені підприємець український, який працює в Китаї і з Китаєм, стверджував, що КОЖНА його оборудка з КОМЕРЦІЙНИМИ підприємствами Китаю (коли підписуються угоди) отримувала погодження в місцевих оскредках компартії. Неофіційно. Але ніхто з китайських бізнесменів того і не приховував. У Китаї партія контролює практично ВСЕ. Практично кожний контракт.

       Отлично. Но ведь там тебе не указывают, куда ты должен потратить свои деньги, как здесь. Есть в Китае СЭЗ, там вообще налоговый рай. Все зависит от конкретного вида бизнеса. Все равно, в Китае государство не так сильно вмешивается в хозяйственную деятельность, как здесь. просто здесь роль КПК играет крыша и налоговая, и цели этих структур отличаются от целей КПК. Упраздни эту централизацию налоговой, и никто не сможет уже контролировать все. Много не нужно для нормальной работы.

       >
       > 4. Те, що в Україні поголовна корупція факт доконанй. Але МВФам вигідна САМЕ ТАКА - КОРУМПОВАНА влада. Бо яка б порядна влада набиралася їхніх дурних кредитів і віддавала свою економіку на поталу іноземному капіталу?

       Коррупция существует только потому, что все централизовано, т.е. есть один человек, который может управлять всем, ни перед кем не отвечая. МВФ пока что ничего не выгодно в Украине, т.к. западный бизнес сюда еще не ступал ногой. Кредиты выдаются под проценты, ниже рыночных. Другое дело - в том, что они разворовываются.

       >
       > 5. Рівень корупції в Україні настільки повсюдний, що простими демократичними примочками: змінами у законодавстві та реформою судоустрою нічого не зробиш. Пов'язані всі. Усе прогнило до самих основ. Нема ні СБУ, ні прокуратури, ні судів, ні управлінського апарату - усюди одні лише корупційні діяння і кумовство.
       > Щоб подолати все це потрібні надзвичайні заходи. І, зокрема, Аскетичного типу лідер, авторитарного плану - виразний патріот (хай навіть російськомовний) України, але порядний і не падкий на гроші.

       Да нет, достаточно убрать эту центрадизацию финансовых потоков, создать судебную инфраструктуру и независимый суд, и все заработает само. То, что повязаны все, очевидно. Неочевидно то, что разрушить это очень просто - достаточно убрать голову и отдать все тем, кто делает деньги, т.е. бизнесу.

       >
       > 6.Бо крадуть державні кошти у нас по-чорному. Це факт

       Крадут - из-за того, что все завязано на центр. И естьодин человек, который их перераспределяет. Снизить налоги и расходы государства - и не станет базы для коррупции. Люди на выборах будут выбирать, хотят ли они видеть эту власть, или нет. Хотят ли они платить ей налоги. Все разрешимо. И довольно просто.
  • 2003.05.03 | Боровик

   Re: В принципі (+)

   Тобто, інтереси Росії понад уче, а інтереси України повинні співпадати з інтересами Росії, крапка.
  • 2003.05.03 | Світлана

   Re: В принципі (+)

   Дякую, Вам особисто
  • 2003.05.03 | Shooter

   Який політ думки!!!

   Максим пише:
   > Світлана має певну рацію.

   Базара нема. Всі кучмонавти мають рації. Захопили банки, газети, заводи, радіо, телебачення - тепер на черзі рації.

   > 3. Якщо Кучма і ко розкрадають Україну, то повинна бути економічна програма, яка НА ПАЛЬЦЯХ показує простим людям як - після відсторонення Кучми і ко - ВВП України протягом одного року збільшиться удвічі

   Ги-ги :))))

   А є приклади в історії - хоча би один!!, коли ВВП будь-якої країни виріс вдвічі за один рік?

   >і далі ростиме темпами 10-15% на рік.

   > 4. Якщо опозиція такої економічної програми запропонувати не може (включно із зарплатами для медиків/учителів на рівні 300-500 дол. протягом 1,5 років), то чим ця опозиція відрізняється від влади?

   Я розумію, що мачовиті молодчики люблять пошуміти - а от коли доходить черга до читання - суцільні проблеми. Бо, по-перше, опозиція сказала ЯК зробити так, щоб до 5 років Україна вийшла на рівень ЦЄ країн.

   А по-друге, я був би безмежно радий, якби знайшовшся якийсь "ґеній", котрий би зумів за 1,5 року підняти зарплату з 80 до 400 доларів. Бо язиком патякати - воно не мішки носити.

   > З точки зору простих людей?

   :)
   З точки зору простих людей все елементарно просто: чільні діячі опозиції (за винятком певного періоду в Юлі) не крали і не поводили себе як бидло (за геніальним визначенням Подерев'янського).

   > 5. Вілдповідна економічна програма розвитку/прориву для України можлива виключно на засадах відмови від рецептів МВФ, ЄБРР, СБ, СОТ і прочая. За якими (це для п. Світлани особисто) і руйнується Україна протягом останніх 12-років, занурюючись усе глибше туди, куди Ви знаєте.

   Україна останніх 12 років руйнується тому, що мєстні бандюки крадуть безмежно. Якщо би крали помірковано, як це робилося на Захід від України, то вже би сьогодні зарплата в Україні була би на рівні 250 доларів, а через рік Україна би стала членом ЄУ.

   > 6. Росія як слов'янська і Православна країна має бути головним Стратегічним Партнером України, далі - усі інші слов'янські і Православні країни (такі як Грузія, Вірменія теж), далі - усі країни колишнього СРСР. І лише потім Європа/США.

   Ось-ось. Ось де пес заритий. Під назвою Вєлікая Православная Полудікая Голожопая Євразія.

   Далі - навіть неварто коментувати.

   Хоча ні, запитаюся - як же ж це так сталося, що батьківщина православ'я Греція - в Європі? що православні румуни і болгари хоч і з запізненням, але там будуть? так само як і православна Сербія?

   Тут один клоун на днях твердив абсолютну дурість, що "слов'янин" тотожньо рівно "православний". Ви для нього - ідеальна пара.
 • 2003.05.03 | Олег

  ПИТАННЯ В ЛОБ(п.Світлані):

  У ЧОМУ (в Вашій буйній фантазії) ПОЛЯГАЄ ПРОРОСІЙСЬКІСТЬ ТИМОШЕНКО???!!!

  У своїй "національносвідомій" статті Ви тавруєте не стільки комуністів (дійсно проросійська партія, але на сьогодні, як не парадоксально, П.Симоненко відіграє позитивну роль, поглинаючи 20%-й електорат совко-недобитків, утруднюючи таким чином підйом політичної кар"єри вітренків, грачів і прочіх русскіх блоков), скільки ... Юлію ТИМОШЕНКО, яка в усі роки своєї діяльнсті проявила себе я НАЙБІЛЬШ ПРОУКРАЇНСЬКИЙ політик. Так-так, Свєто, саме ПРОУКРАЇНСЬКИЙ, а не проросійський, і не прозахідний. Саме такої політичної сили не вистачало Україні на зорі здобуття незалежності, якої вона так і не здобула до цих пір. Адже після чисто ситуативного і НЕЗАВЕРШЕНОГО успіху націонал-демократів у 1991-му українське суспільство хворіло ейфорією від зміни державної обгортки (символіка, гімн), не помічаючи при цьому, що "цукерка" - та сама. А другою хворобою була іллюзія на кшталт - "Заграница (запад) нам поможет"! І ось нарешті, не пройшло і 10 років, коли принаймні 14 відсотків (виборці БЮТ і СПУ) врешті додуло, що не слід повторювати одвічну українську помилку коли один загарбник "визволяє" нас від іншого. ("Правда Ваша - Польща впала, і вас роздавила!" Т.Шевченко).

  Ю.Тимошенко - одна з перших провідних політиків, які відстоюють те, щоб україно-російські відносини будувались на торгово-економічних взаєминах, вигідних для України, а стосунки України з Європою базувались насамперед на вихованні в менталітеті українця європейської системи цінностей. Адже все-таки є чого повчитися у суспільства, не зараженого "загадками русской души" і поки-що не дощенту зараженого америцькою макдональдсо-кокакольно-плейбойно-...-...-...-ю субкультурою.
  Підтвердженням проєвропейської орієнтації Тимошенко є те, що серед іноземних ЗМІ в оснвному лише "Deutsche Welle" висвітлює її діяльність у позитивному ключі.

  Я міг би ще багато-багато писати. Однак все-таки хочу почути Свєткіну відповідь на моє головне запиання (див. початок тексту)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.03 | Світлана

   Re: ПИТАННЯ В ЛОБ(п.Світлані):

   відповідь в лоб:
   по -перше, я уважно вислухала пані Юлю, під час її виступу у ВР, і зробила висновок )не тільки я одна), що вона такий же самий совок, як і більшість її електорату. Тобто вона не підніме цей народ з колін. Пані Юля буде завжди погоджуватися. Ніякої української(іншої) думки осягнути вона навіть не бажає, і як я зрозуміла не може.
   А від совків ми вже втомилися
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.03 | Олег

    Відповідь - "фахова", "вичерпна"

    Світлана пише:
    > відповідь в лоб:
    > по -перше, я уважно вислухала пані Юлю, під час її виступу у ВР,

    Коли і на яку тему? (Бо щось не "врубаюся", про який виступ в ВР ідеться)

    >і зробила висновок )не тільки я одна), що вона такий же самий совок, як і більшість її електорату. наТобто вона не підніме цей народ з колін.

    Режим Кучми за свою 12-річну епоху спромігся настільки твердо поставити народ на коліна, що й підняти його не так то уже й легко. Але тут не можна не віддати належне таким Людям, як Мороз, Тимошенко, Турчинов та ін., котрі зробили все можливе для того щоб його таки підняти з колін. Те, що недостатньо зроблено - згоден! Не могли ж вони заїхати у кожне село і витягнути кожного "за шиворот". Та й чи є у цьому сенс?

    Принагідно зауважу на рахунок "сімейних дрязгів", які Юля начебто повісила на плечі пересічного українця. Так, дійсно, я увесь час вболіваю за неї, а також за її рідних та колишніх співробітників, взятих по*ебенько-піс*кунівськими виплодками у політичні заручники на замовлення Кучми&обрізаних. Юля сама сворила цю проблему???!!! З одного боку - цинізм, з іншого правда, адже не піди вона у публічну політику (на рожон із обрізаними-волковими-пінчуками), то й "дрязг" би не було. А можливо би й віце-прем"єром залишилась.

    >Пані Юля буде завжди погоджуватися.

    Тут я знову не "доганяю": з ким погоджуватись і на рахунок чого!?

    >Ніякої української(іншої) думки осягнути вона навіть не бажає, і як я зрозуміла не може.

    А що ж для вас є УКРАЇНСЬКА думка??? Все те, що протирічить Тимошенко? (з вашої репліки саме це випливає)

    > А від совків ми вже втомилися

    Я теж абсолютно не бажаю повернення до "світлого" минулого, яке мені нічим добрим (з дитинства) не запам"яталося (черги з 6-ї ранку, дефіцит, талони на цукор, масло, порошок і т.д., переслідування, що починалися з шкільної лави - все це ми пережили), але й мене вже добряче дістали оті повсюдні "з"їжджання" на "совок". Чому? Може давайте ще монголотатарське іго зробимо винним у негараздах епохи сьогоднішньої, КУЧМІВСЬК(О)Ї (1992-...)???!!!

    P.S. Не вперше на свої конкретні запитання я отримую відповідь розмиту і невнятну, що свідчить - крити нічим. А Ваша "відповідь", Світлано, просто унікальна. Єдиним Вашим успіхом може стати те, що мені по волі-неволі довелося подумки процитувати Вашого політичного підзахисного: "шарікі за ролікі...", "брєд ..."

    Вибачайте.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.04 | Світлана

     Re: Відповідь - "фахова", "вичерпна"


     По - пенше, - мені здається,ЩО ви навіть ніколи не намагалися встати з колін. Саме через це, ви так відстоюєте своє право стояти на своїх колінах, і інших заохочуєте.
     По - друге, мені дійсно гидку було чути "опозиціонерку" Юлю, коли у Верховнвй Раді слухалося питання про напралення панів з УХБ до Кувейту . Це було так смішно, коли пані Юля виступала, як істінная росіянка в Україні.Російський олов'яний солдатик. Російський (дніпропетровський) олоі'яний солдатик. Саме тоді вона втратила більшість своїх прихильників, а можливо й українську більщість.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.05.04 | Олег

      Дзеркальне відображення Наташі, та її електорату

      Світлано! Не все, що направлено проти дій США (на міжнародній арені), є проросійським. Ви мені нагадуєте Наташу+пенсіонерів, що збираються на її мітингах. Одного разу я підійшов і - чисто з цікавості спробував завести бесіду з одним із учасників цього дійства. І тільки-но я собі дозволив вимовити, що Росія та Америка - два світових агресора, і нічого захищати одного з них (будь якого), так відразу почув на свою адресу звинувачення у проавмериканізмі, що прозвучали в такому ж тоні, як Ваші на адресу Юлі щодо її "москальства".

      Як на мій погляд, філософія за схемою: все, що проти Росії - проамериканське, а все, що проти Америки - "промосковське" є щонайменше ПРИМІТИВНОЮ, і свідчить про абсолютну політичну НЕОСВІЧЕНІСТЬ того, хто її виголошує.

      Прийшов час і нам називати речі своїми іменами: АГРЕСІЯ є АГРЕСІЯ, КРОВОПРОЛИТТЯ є КРОВОПРОЛИТТЯ. У якуб обгортку (комуністичну, "демократично"-антитерористичну) їх би не загортали!!!!!!!!!!!!!

      Ще питання будуть?
     • 2003.05.04 | Олег

      На до даток (щодо РХБ)

      От якраз Юля, на відміну від Симоненка (з ним все ясно, він не має права зректися проросійської риторики, завдяки якій тримає під собою потужний 20%-й електорат совко-недобитків, подарувавши його таким чином "вітряним грачам") привела яскравий приклад країн, які довго і нудно "ламались", набиваючи собі ціну, і погодились співдіяти США лише після отримання КОНКРЕТНИХ гарантій у виді ДИВІДЕНДІВ після перемоги США! У нашому ж випадку дивіденди (від бушів з паскуалями) отримало лише кучмо,а Україна вже вкотре підтвердила свій імідж міжнародного ЛОХА.
      Тимошенко є чи не найкраще обізнаною з проблемами вітчизняного ПЕК. І саме вона, будучи керівником ЄЕСУ, попереджала про небезпеку монополізації газового ринку України "рао-газпромом" (зокрема, відповідне звернення до Б.Клінтона перед його візитом до Росії), а ставши віце-прем"єром, намагалася налагодити співпрацю з Туркменистаном як альтернативним поставщиком (відповідна Угода була зарубана кучмом&Co на догоду проросійським кланам). Саме вона чітко відстоювала і РЕАЛІЗОВУВАЛА концепцію, згідно з якою Україна не повинна була б імпортувати більше 30% енергоносіїв з однієї країни.
      Відтак, не виключено, що коли б Україна, направляючи на чужу війну наших хлопців, попередньо "застовбила" собі шматок нафтового пирога, Юля б дещо по іншому (по крайній мірі подумки) дивилась на подібне рішення. Бо нафта (з альтернативних, неросійських джерел) нам потрібна, як хліб насущний. Але ж навіть це не вартує життя 533 наших співвітчизників (думаю, чоловіка свого ви б туди ніколи в житті не відпустили!).

      Та ніхто й чомусь не спішить ділитися з нами отою нафтою ...
    • 2003.05.05 | Володимир

     Я теж колись вірив у опозицію...

     Головне не робити винуватцем всіх бід Америку, яка таки почала визволення Близького Сходу від фашизму і тероризму. Сподіваюсь і нас визволить від комуняк - промоскальських владоможців.
     Колись я вірив у Кучму і його злочинний клановий режим (літо 1999-го - осінь 2000-го) - РОЗЧАРУВАВСЯ, потім у опозицію (весна 2001-го - зима 2003-го) - РОЗЧАРУВАВСЯ. Але при будь-яких умовах як громадянин підтримував праві, націонал-демократичні сили і досі в них не розчарувався. В день початку війни за визволення Іраку остаточно переконався, що опозиція має бути не об"єднаною, а ПАТРІОТИЧНОЮ і цивілізованою.
   • 2003.05.04 | Stepan

    Від брехні і ліцемірства втомилися ми всі

    11 років правового безладу і відвертого порушення прав людини, знищення 5 мільйонів населення і пограбування України... Втрата всіх
    міжнародних авторитетів... І хтось чекає на всепробачення авторам цієї зради і антилюдського ставлення до свого народу ?!

    Подивіться на те, як Світ вітає повалення режиму Хусейна. Свято в Україні з арештом Кучми буде не меншим. А його вірні холуї наперегонки
    розкажуть як іх примушували виконувати протизаконні укази...
    Які варіанти розвитку подій очикують нашу країну? Румунський? Іракський? На криві вуличкі комунобандитського табору України вже викотився білозірковий "Шерідан". Життя прекрасне!!!

    Щоденний заСУД і поКАРАння кумобандитському режиму кучмаків!
    Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмичакам
    Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen
    Кutschmisten
    Unavoidably, the death penalty for the despot Leonid Kuchma and its
    Kuchmists
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.04 | Олег

     Юля не є за Саддама! Вона просто проти нашохо політ. ЛОХІЗМУ

     [http://tymoshenko.com.ua/ukr/questions/answers/]

     08.04.2003 11:29
     Шановна Юліє Володимировно!
     1. Як сталося так, що Ви опинилися в одному таборі
     з Жириновським, Путіним, Нат. Вітренко та іншими
     проросійськими лівими в оцінці подій в Іраку?
     2. Якщо Ви, разом з російською пропагандою,
     вважаєте, що США та Англія бажають загарбати
     іракську нафту, то поясніть, чому вони не
     загарбали кувейтську нафту після першої війни
     проти Хусейна?
     3. Чому США нічого не загарбали в окупованій
     Японії?
     4. Чи розумієте Ви, що режим Хусейна - типово
     фашистський режим, від якого перш за все страждає
     іракський народ?
     5. Чи розумієте Ви, що фашизм не має право на
     захист з боку міжнародного права, бо він це право
     ігнорує?
     6. Чи пам'ятаєте Ви, що до початку 2-ї світової
     війни режим Гітлера підтримував СРСР і захищали
     пацифісти? Саме цей захист дозволив Гітлеру
     розв'язати світову війну.
     7. Чи розумієти Ви, що фашизм слід спинити за
     будь-яку ціну, бо якщо цього не зробити, то жертв
     буде значно більше? Чи Ви вважаєте, що слід було
     дочекатися, доки Хусейн за допомогою Росії та
     Німеччини створить міжконтинентальні ракети
     з ядерними хімічними та бактеріологічними
     боєголовками?
     8. Чи розумієте Ви, що Ваша прохусейнівська
     позиція здобула Вам симпатиків серед лівого
     електорату, проте голосуватимуть ці виборці не за
     Вас, але за Симоненка та Мороза?
     З повагою, Леонід Шульман

     Я хотіла б зняти риторичну патетику деяких запитань, бо так само як Ви вважаю, що фашизм – це дуже погано.Але це явище мало свою епоху і своїх виразників, тому давайте не називати фашизмом те, що ним не є.
     1.Я не опинялася ні в чийому таборі, можливо перераховані політики на мить опинилися в моєму.
     2.”Російська пропаганда” до заяви Путіна про підтримку дій США і після – це дві різні пропаганди. Ви про яку?
     3.Тому що Японія не має жодної ресурсної бази. Натомість в період корейської війни США зробили з Японії “непотоплюваний авіаносець”,чим забезпечили собі близьке виробництво боєприпасів, а Японіі – ріст економіки через замовлення на війну. Можна сказати, що на той час вони “загарбали” дешевий людський ресурс в зручному місці.
     4.Якщо режим Хусейна типово фашистський, то побачимо, як ви називатимете пост-хусейнівський шиїтський Ірак через рік.Треба трохи краще уявляти, на чому грунтуються системи влади в тому регіоні.
     5.На це питання я відповіла, воно риторичне.
     6.Додам – при тривалому нейтралітеті США та провідних європейських держав.
     7.Хусейн навіть авіації своєї не міг створити. Ви уявляєте, що таке – міжконтинентальна ракета?
     8.Моя позиція – не прохусейнівська, цей політик симпатій в мене не викликає, скільки можна повторювати. Але такого роду військові операції повинні проводитися під мандатом ООН.
     9. Я не ставила собі за мету підвищити рейтинг за рахунок іракської війни. Я просто вважаю, що коли є міжнародне право, то його повинні шанувати всі без винятку. А коли хтось його ігнорує – ну то це у вас там в питанні 5 відповідь, як його називати. Нормальні люди проти війни, це очевидно.А українцям здаля радіти якійсь “войнушці” за океаном – щонайменше нечесно.
     Дякую за Ваші питання.

     Юлія Тимошенко
 • 2003.05.04 | Бегемот Замбезький

  За що я Кучму поважаю?

  (з циклу "Сокровенне")

  За що я Кучму поважаю?
  За що так Папіка люблю?
  Ночами відповідь шукаю
  на цю загадку, як не сплю.

  Чого не люблю бабу Юлю?
  Хоча і гарна як весна.
  Чого невірю у Вітюлю,
  у того нашого Юща?

  Не знав до цього дня я ранку,
  не міг вже ради собі дать,
  та ось уставши до світанку
  почав зі сну Майдан читать.

  І що я бачу, це ж прозріння!
  Це ж откровення нам зійшло!
  І враз всіх сумнівів лушпиння
  у мене з сердця відійшло.

  Та ж я люблю пахана Льоню
  за те що справжній він пацан!
  За те що вилив він помоїв
  на опозицію аж жбан!

  А ще я Кучму поважаю,
  за те що раком не стоїть,
  коли до Вовчика літає
  і може ще багато пить.

  За те що любить Україну,
  за це я Льончика люблю!
  І що в лихую він годину
  не здав компанію свою.

  За те що мочить всіх він вправно
  і всього раз підзалетів,
  бере на ліво і на право
  у молодих, старих і вдів.

  За те що він почав любити
  те що ніколи не любив:
  народ наш битий-перебитий;
  молюсь я зріючи цих див.

  А що там Ющ? Інтелигентик,
  шмаркач єдрена ваша мать!
  Мороз від влади імпотентик,
  а Юлька сучка та ще й блядь.

  Не люблять, падли, Україну,
  а нас не люблять й поготів,
  один зів'яв, а другий кинув
  в СІЗО запхатих хлопчаків.

  Думок не мають а ні грошей,
  чого б це я таких любив?
  А Кучма в нас ткий хороший
  й мене він поки що не вбив!

  Тримайся міцно президенте,
  надію я на тя кладу!
  Підвісь за яйця імпотентів
  і я тя знову оберу!

  02.05.2003
  Бегемот Замбезький
  http://krainachudes.org
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.04 | Світлана

   Re: За що я Кучму поважаю?

   Ти такий радий, що хоть хто-небудь змушений був прочитати твої вірші. Я прочитала. Погані, такі як і ти. В ти хто, пацан?
  • 2003.05.04 | Petro

   Як для бегемота - фантастика! Беручи до уваги його товсту шкіру

   і деякі проблеми натискання на літери ратицями...
   А взагалі сумно за людей, у яких немає самоконтролю, а є якесь нічим невиправдане відчуття богемності.
   Бегемоте, я тебе особисто не знаю, читав тільки твої пости - вони були непагані. Але цей "стіх" - ...у мене просто немає слів... ти впав в очах - і я впевнений, що не тільки в моїх.
 • 2003.05.04 | Володимир

  Це правда, Кучму неможна любити, але таки слід поважати

  Дуже дякую, пані Світлана, погоджуюсь майже на всі 100. Але Ви дещо переоцінюєте реальний вплив комуняк.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.04 | Світлана

   Re: Це правда, Кучму неможна любити, але таки слід поважати

   Можливо, ви правий.
   Але в очі впадають всі хто так ненавидить Україну: комуністи і "ніяка "молодь. Вони аполітичні вороги. "Мєщанский" сброд.
  • 2003.05.04 | Світлана

   Re: Це правда, Кучму неможна любити, але таки слід поважати

   пане Володимире, іноді потрібно робити реверанси.
   Мені щиро жаль людей-державників. Їх починають розуміти після смерті. А більшість - це бидло. І зважати на бидло не потрібно
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.04 | Сергій

    Це правда, Кучму неможна любити. А поважати взагалі.

    Людина, яка, спираючись на спадщину минулого, зайняла таку посаду,
    яка через кожнв півгодини питає що будувати, яка взяла під свій патронат режим сприяння комунобандитам у всіх регіонах, людина, для якої загибель сотень людей не є великлю трагедією - викликає у вас
    Світлано повагу? Може й успішність у бізнесі його оточення має викликати у вас повагу, а доведені такою успішністю до межі бідності українці мабудь у вас повинні викликати огиду і неповагу. А як же, всі 90 відсотків українців не схотіли використати свої рівні зЛазаренками, Звягільскими, Суркісами, Медведчуками та Кравчуками стартові можливості під час накопичення первинного капіталу. Більш того за 11 років патронування цього режиму "поважним" Кучмою до 5 мільйонів населення просто знищено. Але то невелика трагедія для такої людини.
    Вся мельтишня біля спроби протиставити кучмаків і комуністів - дітячий
    лепіт. Стара системна спадщина - "корито влади", з всіма атрибутами машини чевоного, державного терору з всією комуністичною ненавістю нищила через своїх висуванців Кравчука і Кучму незалежну Україну, нищила її справжніх синів-патріотів. 10 річна відверта зрада національним інтересам нашої держави знаходить своє підтвердження і у сучасних Кримських подіях. Це не наш президент у своїй хаті, у Ялті прислуговує Путіну. Це не наш президент довів Україну до сорому, а людей до межи соціального вибуху. Справжній Президент України не буде патронувати комунобандитський режим. А поважати ми його почнемо саме за захист національних інтересів нашої держави, за піклування про життя кожного з нас, бо добробут і здоров'є українців це і є національна безпека України, гарантія її незалежності.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.04 | Світлана

     Re: Це правда, Кучму неможна любити. А поважати взагалі.

     Кучма людина, яка питає. Тобто сумнівається. Про що вас питають морозівці і симоненківці виводячи своїх скажених антиукраїнців на площі? Уявіть собі, - вони при владі. Ви бачили сучасну Молдавію? З'їздіть,подивіться і уявіть собі УКРАЇНУ під їх керуванням. Я цього боюся. А ви продовжуєте марити неіснуючою українською опозицією. Людей - зрадників. Людей, які на другий день забули про своїх політв'язнів. Це не опозиція, а ГІВНО
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.05.04 | Сергій

      Re: Це правда, Кучму неможна любити. А поважати взагалі.

      Щодо м'якості та безхрибетності опозиції, нажаль згоден.
      А ось щодо Кучми, як захисника від комуністичної зарази погодитись не можу. Повсюди по регіонах сидять його ставленики колишні ком функціонери, всі успішні бізнесмени та міністри - червоний директорат

      Щодо Молдови, то ви шановна мабуть маєте на увазі ПМР як уламок комсовдепії? Справжня Молдова вже близче до Європи ніж Кучмівська
      Україна. Ніякі тимчасові перемоги в Молдові не притягнуть її до Росії.
      А Кучма нажаль з своєю допитливосттю немає альтернативи Ніжньому Тагілу. Нажаль і з комуністами він ладить добре.
     • 2003.05.04 | Олег

      Ти ба! Свєточка відмовилась від тези щодо "антиукраїнінзму" БЮТ?

      Продовжую з нетерпінням чекати аргументів (не лише від Вас; знаю, що навряд чи дочекаюсь, юо їх просто нема!), або ПУБЛІЧНОГО спростування (на форумі) Ваших "брєдових" звинувачень!!!
   • 2003.05.05 | Володимир

    Re: Це правда, Кучму неможна любити, але таки слід поважати

    Ви, Світлано, просто наслухались піховшеків, джангірових. Саме на таких як Ви і розраховує ця медведчуківська журналюжна нелюдь (відверто антиукраїнська, до речі). Запевняю Вас, тільки Ющенко прийде до влади - всі вони полетять! І більше не будуть нахабно обдурювати нормальних людей.
 • 2003.05.04 | Vadym Gladchuk

  Re: Я починаю поважати Л. Кучму Опозиціонер

  Світлана!
  Досить гнати пургу на всіх форумах опозиційних сайтів.
  Віктор Ющенко - наш Президент у 2004 році! Хочете ви цього або ні. А януковичу з медведчуком, не виключено, прийдеться знову парашу нюхати. Звичайно якщо нос по вітру не будуть тримати ::)))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.04 | Олег

   Та дав би Бог! Але...

   Ющенко ризикує повторити долю Кучми, коли його позицію формуватимуть не політичні сили, які представляють розширений спектр політичних настрої виборців (БЮТ,СПУ), а знову - ДВІР (нім. Hof, рос. двор;), тобто новоявлені царедворці в особі Порошенків, Безсмертних, Гринівих, які стануть нео- волковими, медведчуками, деркачами і т.д. Адже саме цій когорті ой як не хочеться, щоб прем"єром при Ющенку стала саме ТИМОШЕНКО, без якої В.А. у 2000р. навряд чи досяг би тих економічних успіхів, на яких базується його високий рейтинг.

   Отже:

   1. Звісно - сама перемога Ющенка на виборах;
   2. Тимошенко має зайняти чільну позицію в Кабміні, а якщо "тормозне" парламент (при затвердженні), то - в АП!!! Тільки так, а не інакше!!!
  • 2003.05.04 | Сергій

   Re: Я починаю поважати Л. Кучму Опозиціонер


   Добру альтернативу ви вигадали Медведчукам - тримати ніс по вітру...

   Отак і тримає всяка наволоч всі 11 років ніс по вітру і за цю її гнучкість обирається вона кожного разу до влади, а у параші, нажаль, від цього 90% населення України... Подяка вам за таку альтернативу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.04 | Світлана

    Re: Я починаю поважати Л. Кучму Опозиціонер

    Почніть думати самостійно
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.05 | Володимир

     Я РОЗЧАРУВАВСЯ В "ОПОЗИЦІЇ", але СДПУ(о) ще гірше!

     Після останніх ганебних демаршів "суперопозиційних" БЮТа і СПУ, (з КПУ і так все було зрозуміло), пов"язаних з аморальою і популістською антиамериканською істерикою - засудженням "агресії" проти Іраку і перешкоджаннями надісланню хімбатальону до Кувейту, я підтримую третю силу - "НАШУ УКРАЇНУ" В. Ющенка. Коротше кажучі, я підтримую всі політичні сили, які дали зрозуміти, що не виступають проти війни за визволення Іраку. ЦЯ ВІЙНА ВИГІДНА ДЛЯ УКРАЇНИ! Головним чином тому що перемога антиіракської коаліції є значною трагедією для північно-східного сусіда (думаю, не треба детально пояснювати в цьому форумі, що все погане для Росії є добрим для нас і навпаки).
     І ось у вирішальний момент Юля з Морозом пішли проти національних інтересів України (тобто на поводу у Росії і не менш ганебної старої Європи), та ще й безглуздий галас вчинили "ой, яка трагедія, наших хлопців посилають на війну". В цій ситуації найоптимальнішу позицію зайняв саме ющенківський блок (точніше прагматична і прогресивна його частина - 44 депутати), який є опозиційним до кримінальної диктатури. Кучмівська т. з. більшість парадоксальним чином, реабілітувавши гаранта перед Америкою за кольчуги, одночасно поліпшила і міжнародний імідж України перед США і всім цивілізованим світом.
     І ось тепер прошу не вважати ілюзіями те, що ми в перспективі матимемо доступ (за безцінь) до альтернативній російській іракській нафті. Але для цього треба якомога швидше позбутися антиукраїнського режиму (одночасно проігнорувавши нашу ганебну "суперопозицію") і нарешті приєднатися до НАТО. Тобто, взявши приклад з процвітаючих прибалтійських країн, Польші і всієї Нової Європи, просто ПІДТРИМАТИ АМЕРИКУ.
   • 2003.05.04 | Світлана

    Re: Я починаю поважати Л. Кучму Опозиціонер

    Добру половину моїх відповідей ви не вмістили на своєму Майдані
    Це що ваша цензура ? Буду звертатися до інших і іншим, таким як я, буду рекомендувати з вами не з'язуватися
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.04 | Микола

     я починаю, ми починаємо... Вони почали перші!

     Только папику ничего не говорите про это
     недорозуменее. Хотелось бы как-то без обид... Хорошо?
    • 2003.05.04 | Олег

     А що там було? Невже аргументи??? Чи може хоч спростування?(-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.05.05 | Володимир

      А з іншого боку, Світлано, вимушений Вас розчарувати

      Якою б ганебною не була опозиція, але любити гаранта (не кажучі вже про Кравчука) не слід.
      Кучма у Криму сказав буквально наступне (якось невпевнено, щоправда): "альтернативи поглибленню стосунків з Росією... Україна не бачить".
      Як Ви це прокоментуєте??? А також наступне: саме завдяки гаранту і його аморальному оточенню, створюється заздалегідь вигідний Росії для економічного контролю України "спільний" газотранспортний консорціум; окупація інформаційного простору російським (іноземним) мовленням і мовну проблематику (суцільне зросійщення).
      "Ця влада є колоніальною і орієнтованою на єдиний центр, тобто на Москву" - Павло Мовчан.
      Це якщо дуже коротко.
 • 2003.05.05 | Ru

  Re: Я починаю поважати Л. Кучму Опозиціонер

  Вибачте не зміг перечитати усе, деякі моменти не зовсім відповідають моєму ставленню до політиків, деякі саме як мої, але більш виразні.

  >опозиція, яка переслідувала власну мету повернення до влади.

  на мій погляд це мета будь-якої політичної организації

  >Я і члени мої організації приймали участь в акціях непокори.

  Вибачте а з якої ви организації?

  >3. Я починаю поважати Кучму, за те, що він не здав Україну Росії, маючи дурнувату, номенклатурну опозицію, для якої українська ідея і українські інтереси нічого не значать.

  ось тут його нема за що поважати, бо він лише бажає бути "царьком" в Україні і тому не дає влади іншим

  >4. Я починаю поважати Кучму, за те що він останнім часом відстоює інтереси України

  єдине за що, на мій погляд слід поважати Кучму, так це за його ідею зони вільної торгівлі, так як Україна у такому випадку стає пунктом через який будуть перевозитися усі товари, то ми отримаємо доволі великі прибутки і це, звісно, стане у пригоді нашому бюджету

  >5. Я починаю поважати Кучму, за те , що він почав любити цей нещасний народ і цю нещасну землю

  не знаю чи "любить" Кучма український народ, а якщо "любить", то як?
  А народ в нас щасливий і земля родюча. Працювати треба. Але грошенят мало.

  PS вибачте за мою українську
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.05 | Світлана

   Re: Я починаю поважати Л. Кучму Опозиціонер

   На ваша дописи, "опозиція, яка переслідувала власну мету повернення до влади.на мій погляд це мета будь-якої політичної организації Чотко відповідаю, ви \ вони програєте. Тому що не думаєте. Спіть далі, пацани і мрійте
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.05 | Ru

    Re: Я починаю поважати Л. Кучму Опозиціонер

    можливо ви мене не зрозуміли:
    Мета будь-якої політичної формації це отримання влади. І це не залежіть від того що ця формація пропагандує. А вже як формація досягає мети - влади - це інша річ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.05 | Світлана

     Re: Я починаю поважати Л. Кучму Опозиціонер

     до того часу, коли українці, насправді українці, не прийдуть жо влади у своїй нещасній Україні нічого не змінеться. Вони, наші вороги панують кругом: в ЗМІ, в Інтернеті. Вони присутні і зараз, під час нашої переписки. Вони нас не вівдпустили
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.05.05 | Тестер

      Re: Світлана! Якщо ти в мережі...

      дай мені вісточку на vkb@bigmir.net. Якщо зможеш.
      До речі. Де зараз Людмила З. Дякую!
      Володимир Б.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.05.05 | Світлана

       Re: Світлана! Якщо ти в мережі...

       Нічого гарного, як з нами усіма


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua