МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ніхто не хотів відповідати

05/04/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Після наради прем'єр-міністр дав більш ніж коротку прес-конференцію, переважно для журналістів столичних телеканалів і інформагентств. Лише деякі з представників місцевих ЗМІ удостоїлися честі поставити запитання високому співрозмовникові. Журналістів цікавила відповідальність аграрного блоку уряду за ситуацію в сільському господарстві ("Будуть прийняті тверді міри "), реакція уряду на президентську критику Миколи Азарова ("Відповімо конкретними діями по наведенню порядку в галузі торгівлі алкогольними і тютюновими виробами"), а також перспективи подальшої діяльності місцевого губернатора ("У нас є питання до керівництва області "). Прикрим , хоча і прогнозованому моменті спілкування з прем'єром стало відмовлення надати журналістові "УЦ" можливість задати наше питання Віктору Януковичу. Хоча дуже хотілося б почути, чи навмисний Кабмін допомогти Кіровоградщині вибратися, нарешті, з дотаційної ями і спільних зусиль розробити з цією метою реальну програму реанімації регіональної виробничої сфери. Невже це не актуально?
Що ж, на незадане питання навряд чи можливо одержати відповідь. Як, утім, і на питання, у скількох же обійшовся області (помітьте, не обласному бюджетові) приїзд високого гостя... А от за чисте місто окреме спасибі. Приїжджайте і наступною весною, Віктор Федорович!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua