МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучмус різновектурус ...

05/06/2003 | Майдан-ІНФОРМ
УРП "Собор" кваліфікує зустріч двох президентів у Ялті
як чергове національне приниження України

УРП "Собор" кваліфікує зустріч В.Путіна та Л.Кучми в Ялті як чергове національне приниження України. Партія звертає увагу: ця зустріч розпочалася з безпрецедентного майже чотиригодинного очікування Л.Кучмою "московського гостя" на летовищі міста Сімферополя, що ще раз підкреслило наявність між сьогоднішнім Києвом і Москвою стосунків підлеглого й господаря.
Результатом зустрічі стала відмова Києва від самостійної політики при вступі до Світової організації торгівлі (СОТ). Президент України заявив: "Наше просування до СОТ, воно, може, йде не так, як нам хотілося б, може від нашого недомислення, нерозуміння, глибини цих процесів - напевно, треба було б більше узгоджених рішень у цьому плані", - фактично визнавши, що український уряд нездатний ухвалювати правильних рішень без "державного розуму" Москви. Водночас Л.Кучма проголосив: "Ми розуміємо, що наші економіки більше один від одного залежать, ніж, припустімо, наші економіки від ЄС" - вкотре перекресливши тим попередні заяви української влади щодо планів нашої євроінтеграції.
УРП "Собор" застерігає: збереження при владі нинішнього режиму дедалі більше віддалятиме Україну від демократичної європейської перспективи, нестиме реальну небезпеку нашій національній незалежності. Свідченням цього стала ялтинська зустріч Л.Кучми та В.Путіна.

Прес-служба УРП "Собор"

Відповіді

 • 2003.05.06 | sashko

  Re: Кучмус різновектурус ...

  I takykh nedorobkiv,iak Kuchma ,v istorii Ukrainy bulo i e ,
  tomu my malorossy,a ne ukrainci.
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > УРП "Собор" кваліфікує зустріч двох президентів у Ялті
  > як чергове національне приниження України
  >
  > УРП "Собор" кваліфікує зустріч В.Путіна та Л.Кучми в Ялті як чергове національне приниження України. Партія звертає увагу: ця зустріч розпочалася з безпрецедентного майже чотиригодинного очікування Л.Кучмою "московського гостя" на летовищі міста Сімферополя, що ще раз підкреслило наявність між сьогоднішнім Києвом і Москвою стосунків підлеглого й господаря.
  > Результатом зустрічі стала відмова Києва від самостійної політики при вступі до Світової організації торгівлі (СОТ). Президент України заявив: "Наше просування до СОТ, воно, може, йде не так, як нам хотілося б, може від нашого недомислення, нерозуміння, глибини цих процесів - напевно, треба було б більше узгоджених рішень у цьому плані", - фактично визнавши, що український уряд нездатний ухвалювати правильних рішень без "державного розуму" Москви. Водночас Л.Кучма проголосив: "Ми розуміємо, що наші економіки більше один від одного залежать, ніж, припустімо, наші економіки від ЄС" - вкотре перекресливши тим попередні заяви української влади щодо планів нашої євроінтеграції.
  > УРП "Собор" застерігає: збереження при владі нинішнього режиму дедалі більше віддалятиме Україну від демократичної європейської перспективи, нестиме реальну небезпеку нашій національній незалежності. Свідченням цього стала ялтинська зустріч Л.Кучми та В.Путіна.
  >
  > Прес-служба УРП "Собор"
 • 2003.05.06 | Мазепинець

  Різновектурус кучмує - країна тормозить... (-)

 • 2003.05.07 | Мирослав Шевчук

  Re: Кучмус різновектурус ...

  Це випадок не є першим і не буде останнім, поки країною править такий президент. Хамство і лицемірство процвітають в нашій рідній Україні, а ми сподіваємося переконати "наших" можновладців тихо і спокійно, щоб не дай Бог кого не образити , хоча вони це роблять з простим людом не задумуючись. Всіх винних у зраді національних інтересів потрібно засуджувати і безжалісно наказувати. З такими людьми діалогу досягнути не вдасться ніколи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua