МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УБ бореться, а ти?!

05/06/2003 | агітгрупа УБ
УБ бореться, а ти?!

Українське Братство крокує до перемоги Української Національної Революції, і на цьому тернистому шляху допомога кожного українця є неоціненною. УБ без політичної "криши" з перемінними успіхами, але безкомпромісно бореться проти ворогів України. Ми - спільнота вільних людей, що об'єднались в ім'я Бога і Батьківщини. Ми не пропонуємо грошей і слави, ми даємо правду і боротьбу.
Відкрий для себе світ УБ!

Збори Українського Братства:

Київ - щочетверга о 18.00
вул. Горького, 12 б (метро пл. Льва Толстого)

Одеса - щонеділі о 17.00
вул. Катерининська 6

Долучайтесь до стихії українського бунту!

Відповіді

 • 2003.05.07 | Чучхе

  Уточніть в чому полягає ваша боротьба

  Якщо ходити з прапором і чорними пов"язками на обличчі як це я бачив на 1 травня то я втакому цирку участі брати не буду. Зверніться до Верника, в його підпорядкування є декілька блазнів які підійдуть для цієї ролі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.07 | Роман ShaRP

   І то правда, цирк з іракським прапором кращий ;) (-)

  • 2003.05.07 | Комбат-УНСО

   Чучхе!

   Сидіти і пиздіти - легко. Стукати клавішами - ще легше. А вийти і зробити щось - завжди ламає. Я особисто ще не чув щоб ти вчинив хоч що-небудь, окрім як сидів і пи№дів би.

   Так, 1-го травня був цирк. Проте все пройшло класно, народу сподобалося, журналістам - тим більше. Ефектна поява вплинула на журналістів (і ментів) не гірше за вибух бомби.

   Так, дійсно, дещо не вийшло. Нам не дали можливості провести мітинг, не дали можливості виступити з кобзарем, який мав зіграти пару пісень, не дали втілити в життя ще багато-багато чого. Але помилкові дії нам пробачать наші нащадки. А бездіяльності - не пробачить ніхто.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.08 | Чучхе

    Кожному своє: УБ - боротися, Чучхе - з нього приколюватися

    Хочу зауважити товаришу комбату (що в принципі розшифровується, як командир батареї, хоча ніяких батарей, крім батарей центрального опалення в хатах УНСОвців нема), що окрім десятка чоловік з УБ в демонстрації 1 травня приймало участь кілька тисяч народу зі мною включно. Єдине, що я не вдягав карнівального костюма і не надівав маски на голову (я ж не Зорро і не каченя Чорний Плащ).

    Хочу також зауважити, що менти не звернули на вас ніякої уваги, хоч ви й запевняєте, що ваша з"ява була "бомбою". Що стосується преси, то її більше зацікавив ще один мітинговий клоун: дядька який ходить по всім мітингам з віником в одній руці і книгою Енгельса в другій. Ви були на другому місці.

    Ну що, мені вдалося зіпсувати вам настрій?


    Комбат-УНСО пише:
    > Сидіти і пиздіти - легко. Стукати клавішами - ще легше. А вийти і зробити щось - завжди ламає. Я особисто ще не чув щоб ти вчинив хоч що-небудь, окрім як сидів і пи№дів би.
    >
    > Так, 1-го травня був цирк. Проте все пройшло класно, народу сподобалося, журналістам - тим більше. Ефектна поява вплинула на журналістів (і ментів) не гірше за вибух бомби.
    >
    > Так, дійсно, дещо не вийшло. Нам не дали можливості провести мітинг, не дали можливості виступити з кобзарем, який мав зіграти пару пісень, не дали втілити в життя ще багато-багато чого. Але помилкові дії нам пробачать наші нащадки. А бездіяльності - не пробачить ніхто.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.08 | Роман ShaRP

     Але в чому полягає їх боротьба, він так і не написав.

     Не будемо наводити пошлі приклади типу биття головою об стінку, проте усе ж таки -- не всяка діяльність корисна.

     І які ЇХ дії?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.05.09 | Чучхе

      А ще повинна бути мотивація

      Я так розумію, що коли людина щось кидає на форум вона розраховує (принаймні має бути готова) до того, що на її допис хтось прореагує, напише відповідь і не завжди схвальну. Не хочеш почути критики - не пиши на форум. На що сподівався автор цього допису: що всі лише скажуть: "ух!". Яке мовляв класне Українське Братство! Тепер я зможу нарешті заснути спокійно, знаючи, що доля України в надійних руках!

      Так цього не буде. Замість акції у них вийшов пшик, що я й написав, а замість того, щоб вчитися на помилках і творчо сприймати критику вони пишуть на мою адресу матюки.

      Хочу також зауважити, що комбат може бути як командиром батальону, так і командиром батареї, "батяня-комбат". Втім це неважливо. В УНСО нема ні батарей ні батальйонів. Залишився один комбат. І мої побажання успіхів у політичній діяльності.

      Чучхе :jap:
     • 2003.05.10 | Комбат-УНСО

      Re: Але в чому полягає їх боротьба, він так і не написав.

      Роман ShaRP пише:
      > Не будемо наводити пошлі приклади типу биття головою об стінку, проте усе ж таки -- не всяка діяльність корисна.

      А чому ти пишеш про биття головою об стіну з таким острахом і огидою? Мабуть ні разу нікому в морду не давав? Зате в чаті пиздіти - ти хоробрий. Чи ні? ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.05.11 | Роман ShaRP

       Знов за старе?

       Комбат-УНСО пише:
       > Роман ShaRP пише:
       > > Не будемо наводити пошлі приклади типу биття головою об стінку, проте усе ж таки -- не всяка діяльність корисна.
       >
       > А чому ти пишеш про биття головою об стіну з таким острахом і огидою? Мабуть ні разу нікому в морду не давав? Зате в чаті пиздіти - ти хоробрий. Чи ні? ;)

       Ідіотська логіка. Навіть без згадки про то, хто був хоробрий, коли побачів мене не на форумі, і подивився знизу вгору ....

       Чомусь замість "зуби тобі завжди вибити встигнемо", я одразу почув "Мені багато говорили, що ти класна людина".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.05.11 | Комбат-УНСО

        Шарп - Пітер Пен номер 2

        > Чомусь замість "зуби тобі завжди вибити встигнемо", я одразу почув "Мені багато говорили, що ти класна людина".

        Опа, чувак, ти видно похоробрішав, коли я не дав тобі звіздюлєй. Понадіявся я на Свистовича, він казав ти класний пацан. Ну, як хочеш. Якось побачимося.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.05.12 | Роман ShaRP

         Re: Шарп - Пітер Пен номер 2

         Комбат-УНСО пише:
         > Опа, чувак, ти видно похоробрішав, коли я не дав тобі звіздюлєй.

         Ні люди, Ви того не бачили. Підходе ShaRP, дивиться згори вниз на маленького непоказного хлопа в беретику, яких по центру хоч греблю гати, і питає6 "І ОЦЕ страшний Комбат"?

         >Понадіявся я на Свистовича, він казав ти класний пацан. Ну, як хочеш. Якось побачимося.

         Яаааак я злякався. Ні, Свистович був правий. Я його спитав, коли Комбат буде мене бити. Він каже "Та не буде він, він зовсім маленький".

         От і я кажу -- хлопче, ти ще маленький. І ЗОВСІМ не моя вагова категорія. :sarcastic:
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2003.05.12 | Михайло Свистович

          Re: Як ви обидва за*бали. Навіть троє (і Чучхе теж)

          Замість того, щоб люди, які мають більше спільного ніж відмінного, об"єднувались разом, вони знаходять будь-яку зачіпку, щоб посваритися: Андруховича, "Матрицю" тощо.

          "Українське братство" замість того, щоб ображатись, прислухалось би до Чучхе, якому в часи боротьби за незалежність України не було рівного серед організації театралізованих дій. І попросило б його прийти до них і проконсультувати.

          Чучхе б замість того, щоб насміхатися, міг би коректно вказати на недоліки й запропонувати свою допомогу.

          Шарп і Комбат не мірялись би хоробрістю і розмірами, а взяли б якусь участь в організації спільної акції, залучивши ще й Чучхе. Тоді б може все було б інакше. І в Україні також.

          Особисто я цю акцію не бачив, взагалі в Києві тодв не був, тому нічого сказати не можу. Тому моя думка тут відсутня.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.05.13 | Комбат-УНСО

           Дзєнькую бардзо, дядю Миша :))

           ...за ваше прагнення об"єднати в єдину купу тих хто зійшов зі шляху праведного. Проте хоч я і намагався помиритися з п. ("п" - в даному контексті я певно вживатиму як "пан") Романом після вашої поради, однак результатів це, як бачите, не дало. Даний елемент замість того щоб зрозуміти мій "примирєнчєскій" настрій зустрів мене словами "не такий вже ти і страшний, дядько Комбат", і чомусь (навіть сам не знаю чому) вирішив що конкрєтно мене попустив.

           Маю надію, що після вашої з ним розмови п. Роман зрозуміє, що ми переможемо режим лише тоді, якщо будемо разом, бо моїх слів воно не слухає, постійно критикуючи будь-яку класну тему, однак не висуваючи своїх шляхів розв"язання (це стосується і деяких інших любителей "почесати" помелом).

           Сподіваюся на вашу допомогу. Однак до того моменту вважатиму за честь дати гарну піндюліну п. Шарпу, якщо зустріну його на вулиці.

           Щиро ваш,
           "не такий вже і страшний, малий і в беретику"
           унсовець "Комбат", якому похєру жирова.. еррр..... вагова категорія Шарпа.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2003.05.14 | Михайло Свистович

            Re: Дзєнькую бардзо, дядю Миша :))

            Комбат-УНСО пише:
            > ...за ваше прагнення об"єднати в єдину купу тих хто зійшов зі шляху праведного.

            А хто зійшов зі шляху праведного? Шарп чи Чучхе? Ні фіга. Вони обидва роблять і дуже багато, а не тільки п*дять, як тобі здається. Натомість їм, як і тобі, також здається, що ти лише п*диш, хоча це також не так. Тут є універсальний рецепт - менше любити себе і менше намагатися під*їбнути ближнього.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.05.17 | Роман ShaRP

             Маю чесно визнати.

             Що останнім часом я, можна сказати, згорнув свою діяльність.

             Пов*язане це зі згаданою раніше Предсказамусом особливістю: це мало кому потрібно, навіть самім представника опозиції ...

             Можу сказати, що у мене опустилися руки ... тому я і емігрував на "Культуру", де зараз крутяться/будуть крутитися кілька моїх більш загальних, але з тим, може, і більш корисних для мене тем.

             Продовження цього постингу буде у коротенькому питтанні "Казус опозиції", що вийде окремою темою.
          • 2003.05.13 | Чучхе

           Re: Як ви обидва за*бали. Навіть троє (і Чучхе теж)

           Михайле, якби ти уважно прочитав ВСІ мої дописи по цій гілці, ти б побачив, що я-таки дещо пропонував (http://maidan.org.ua/n/free/1052544716), і можеш побачити що у відповідь почув тільки ниці питання щодо мого віку, який наближається до віку Христа, між іншим.

           А ідеї у мене є, щоправда виключно провокаційні, надихнуті після того, як я на комуняцькому мітингу умудрився продати праці товариша Кім Чен Іра на суму в 60 гривень. Планую зараз надрукувати абсолютно провокаційні в дусі анти-Корчинського листівки такого приблизно змісту „Кучма – агент Ющенка. Лише Президент Медведчук зможе перемогти цю бандерівську двійку” і роздати їх на найближчому мітингу СДПУ (0). Команда МРПС „Лучі чучхе” мене підтримає. Ще я пропонував зібрати листівки „лже-Ющенка”, які не встигли розповсюдити на Галичині і Волині (вони ж десь ще лежать в рухівських штабах) і розкидати їх, наприклад в Криму, чим досягнуться наступні два фактори:
           1. Російськомовна частина населення не зрозумівши, про що пишеться в тих листівках, але зрозуміє, що в Криму вже теж діє „Наша Україна”
           2. Справжнім авторам листівок заціпить і вони перестануть їх друкувати.

           А що стосується нашої суперечки про Андруховича, то вона як на мене пожвавила наші сухі дискусії. До того ж про смаки не сперечаються, чи не так?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2003.05.14 | Михайло Свистович

            Re: Це Чучхе

            Чучхе пише:
            > Михайле, якби ти уважно прочитав ВСІ мої дописи по цій гілці, ти б побачив, що я-таки дещо пропонував (http://maidan.org.ua/n/free/1052544716)

            Ти не прпонував. Ти віщав. Як месія. А от прийди до них і подивись, чим вони живуть, що і як роблять, порадь, напиши якийсь хоча б приблизний план якоїсь акції.

            >
            > А що стосується нашої суперечки про Андруховича, то вона як на мене пожвавила наші сухі дискусії. До того ж про смаки не сперечаються, чи не так?

            Кожен має право на свій смак. Але на фіга ж ворогами ставати через Андруховича?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.05.14 | Чучхе

             Тут заторкнута цікава тема

             а саме: з якою метою існують форуми в інтернеті. Мабуть для того, щоб обмінятися думками. Ну не для того ж щоб сказати які ми типу класні. А для того, щоб послухати і якусь критику мабуть. Якби я не постив того допису, з якого з"явився весь "сир-бор" а написав більш людською мовою "мені здається, що акція УБ вийшла невдалою", то ніхто б до мене не приставав.

             У мне, УБ та Шарпа дуже різні погляди на те як провести акцію протесту, щоб вона мала розголос. Тому наше співробітництво є сумнівним. Кожен бореться по-своєму. Загалом це навіть добре: "E pluritus unum". Ми обмінюємось думками і як на мене це добре. Поясни чим я завинив перед Богом Україною та Майданом?

             Я нічого не прорікав. Навпаки, ділився досвідом опозиції в Маріуполі (вже був другий концерт "Рок проти Кучми"!) І все!!!!!!!! Що я прорікав? Я взагалі-то пропонував. І усе. Готовий очолити будь-яке з моїх "пророцтв". Деякі акції із запропонованих мною ми з друзями плануємо зреалізувати в реалі. На роль месії я не претендую. Дискусія про Андруховича була принаймні веселою. Ворогами ніхто від того не став. На відміну від багатьох занудних (типу про приєднання Литви до ЄС) які мені навіть лінь читати.

             НБ. Я знаю кількох осіб з УБ і приблизно уявляю собі цю організацію.Як і ти. Ми всі в одному казані варимось, хіба ні?

             Михайло Свистович пише:
             > Чучхе пише:
             > > Михайле, якби ти уважно прочитав ВСІ мої дописи по цій гілці, ти б побачив, що я-таки дещо пропонував (http://maidan.org.ua/n/free/1052544716)
             >
             > Ти не прпонував. Ти віщав. Як месія. А от прийди до них і подивись, чим вони живуть, що і як роблять, порадь, напиши якийсь хоча б приблизний план якоїсь акції.
             >
             > >
             > > А що стосується нашої суперечки про Андруховича, то вона як на мене пожвавила наші сухі дискусії. До того ж про смаки не сперечаються, чи не так?
             >
             > Кожен має право на свій смак. Але на фіга ж ворогами ставати через Андруховича?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2003.05.15 | Михайло Свистович

              Re: Образився, да?

              Чучхе пише:
              > а саме: з якою метою існують форуми в інтернеті. Мабуть для того, щоб обмінятися думками. Ну не для того ж щоб сказати які ми типу класні. А для того, щоб послухати і якусь критику мабуть. Якби я не постив того допису, з якого з"явився весь "сир-бор" а написав більш людською мовою "мені здається, що акція УБ вийшла невдалою", то ніхто б до мене не приставав.

              От і треба так писати, щоб ніхто не приставав. В людей різні характери, не всі можуть спокійно реагувати на твій стиль, і в когось виникає стійке враження, що Чучхе - фіговий, нічого не робить і навіть захищає режим. Хоча насправді все навпаки, що я і засвідчую :)


              >
              > У мне, УБ та Шарпа дуже різні погляди на те як провести акцію протесту, щоб вона мала розголос. Тому наше співробітництво є сумнівним. Кожен бореться по-своєму. Загалом це навіть добре: "E pluritus unum". Ми обмінюємось думками і як на мене це добре. Поясни чим я завинив перед Богом Україною та Майданом?

              Ти завинив тільки перед Україною :) Завинив тим, що обламав натхнених людей, кинувши так зневажливо через плече: "Фігня ваша акція". Може і фігня (не бачив - не знаю), але вони інакше не можуть. Але вони хочуть щось робити, і це вже позитивно. Щодо різних поглядів, то в нас усіх були різні погляди, а коли ми перестали чіплятися за тактичні і навіть ідеологічні розбіжності, то врешті решт у болоті застою з"явилася УБК

              >
              > Я нічого не прорікав. Навпаки, ділився досвідом опозиції в Маріуполі (вже був другий концерт "Рок проти Кучми"!) І все!!!!!!!! Що я прорікав? Я взагалі-то пропонував. І усе. Готовий очолити будь-яке з моїх "пророцтв". Деякі акції із запропонованих мною ми з друзями плануємо зреалізувати в реалі. На роль месії я не претендую.

              Ти говорив тоном метра. Це не по-майданівськи.


              >
              > Дискусія про Андруховича була принаймні веселою. Ворогами ніхто від того не став. На відміну від багатьох занудних (типу про приєднання Литви до ЄС) які мені навіть лінь читати.

              Про Литву я теж не читаю. А на грунті Андруховича нормальні люди погиркались так, що тепер не сприймають одне одного. Але тут ні ти, ні Шарп не винні. Ви говорили про Андруховича, а ваші опоненти перейшли на особистості. Я хоч і прихильник Андруховича, але дивлюсь на це об"єктивно.

              >
              > НБ. Я знаю кількох осіб з УБ і приблизно уявляю собі цю організацію.Як і ти. Ми всі в одному казані варимось, хіба ні?

              Ну так давай варитись і далі, а не розбігатись по різних.
            • 2003.05.15 | Роман ShaRP

             Ну ти загнув.

             Михайло Свистович пише:
             > Кожен має право на свій смак. Але на фіга ж ворогами ставати через Андруховича?

             Свистович, ти не правий. Можливо, хтось на мене за Андруховича ДУЖЕ злий, але у той самий час я досить спокійно ставлюся до криків типу "СКРЯБІН _..._" (замість трьох крапок вписати в міру розпущеності).

             На форумі був тільки один персонаж, з яким я дійсно хотів би зустрітися у фул-контакті, але хай то і стикалося з Андруховичем, до самого його воно має мало відношення. Крім того, в даному разі, як і у конфлікті Cum-Bat - Чучхе, "право першості" в тому конфлікті належить не мені.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2003.05.15 | Михайло Свистович

              Re: Це ти перегнув.

              Роман ShaRP пише:

              >
              > Свистович, ти не правий. Можливо, хтось на мене за Андруховича ДУЖЕ злий, але у той самий час я досить спокійно ставлюся до криків типу "СКРЯБІН _..._" (замість трьох крапок вписати в міру розпущеності).

              Ти коли навчишся читати? Я вже відповів Чучхе, що у дискусії про Андруховича ви з ним виглядали краще за своїх опонентів. Я у своїй писанині не звинувачував тебе з Чучхе, просто навів Андруховича як приклад. Я був в дискусії на боці ваших опонентів, але у стилі ведення дискусії моральна перемога за вами, бо вони перейшли на особистості і розкидали каміння.

              >
              > На форумі був тільки один персонаж, з яким я дійсно хотів би зустрітися у фул-контакті, але хай то і стикалося з Андруховичем, до самого його воно має мало відношення. Крім того, в даному разі, як і у конфлікті Cum-Bat - Чучхе, "право першості" в тому конфлікті належить не мені.

              Але ти міг би й не обзиватись у відповідь. Ти ж вважаєш себе розумною людиною.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2003.05.16 | Роман ShaRP

               Re: Це ти перегнув.

               Михайло Свистович пише:
               > Ти коли навчишся читати? Я вже відповів Чучхе, що у дискусії про Андруховича ви з ним виглядали краще за своїх опонентів. Я у своїй писанині не звинувачував тебе з Чучхе, просто навів Андруховича як приклад. Я був в дискусії на боці ваших опонентів, але у стилі ведення дискусії моральна перемога за вами, бо вони перейшли на особистості і розкидали каміння.

               Перепрошую, я ще не скоро навчуся читати УСЕ, адресоване Чучхе ;). Це не значить, що ти маєш писати нам обом колективно в той чи інший спосіб ...
               Просто з*ясували -- ну і добре. На додачу, я ж не ображався. Я просто хотів сказати, що немає причин ворогувати через Андруховича, ба, навіть, я хочу сказати, що через ставлення до Великого Аватара Ю. теж можна не воювати ;)

               > > На форумі був тільки один персонаж, з яким я дійсно хотів би зустрітися у фул-контакті, але хай то і стикалося з Андруховичем, до самого його воно має мало відношення. Крім того, в даному разі, як і у конфлікті Cum-Bat - Чучхе, "право першості" в тому конфлікті належить не мені.
               > Але ти міг би й не обзиватись у відповідь. Ти ж вважаєш себе розумною людиною.

               Свистович, проходить якийсь час, і, коли я бачу, що людина ну НІЯК НЕ ставиться до мене розумно, ба, навіть не намагаються, тоді я починаю ставитися до неї відповідно.

               У кожного свої розваги -- хтось мені зуби обіцяє вибити, а когось я називаю так, як мені більше до вподоби ;)
          • 2003.05.14 | Роман ShaRP

           Re: Як ви обидва за*бали. Навіть троє (і Чучхе теж)

           Михайло Свистович пише:
           > Замість того, щоб люди, які мають більше спільного ніж відмінного, об"єднувались разом, вони знаходять будь-яку зачіпку, щоб посваритися: Андруховича, "Матрицю" тощо.

           Свистович, я думаю, що з "cum-Bat'ом" у мене спільна лише форма тіла та кількість кінцівок. Що ж до мізків -- звиняйте. Наявність в УНСО, чи де він там от таких типів і є одною з причин невисокої оцінки організацій подібного штибу та їх діяльності.


           > Шарп і Комбат не мірялись би хоробрістю і розмірами, а взяли б якусь участь в організації спільної акції, залучивши ще й Чучхе. Тоді б може все було б інакше. І в Україні також.

           Та ми вже брали. Сумно казати, але я не знаю, чи була з того користь. Мені -- так, я отримав позитивні емоції, а от кому ще ....

           В мене буде ще до тебе чи Мирослави питання про акції ... але я маю ще підготуватися до того, і , зокрема, уважно вивчити твою нову статтю.

           А поки що ... маємо те, що маємо.....
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2003.05.14 | Михайло Свистович

            Re: Це Шарпу

            Роман ShaRP пише:
            >
            > Свистович, я думаю, що з "cum-Bat'ом" у мене спільна лише форма тіла та кількість кінцівок. Що ж до мізків -- звиняйте. Наявність в УНСО, чи де він там от таких типів і є одною з причин невисокої оцінки організацій подібного штибу та їх діяльності.

            Наявність таких в УНСО дала змогу тримати наметове містечко всю зиму. А спільне у вас є й інше. Хоча б несприйняття Кучми.

            >
            > В мене буде ще до тебе чи Мирослави питання про акції ... але я маю ще підготуватися до того, і , зокрема, уважно вивчити твою нову статтю.

            А в мене їх вже кілька є заготовлених :)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.05.14 | Чучхе

             Шарп, напиши мені, і приходь в гості

             Бо купив палених "Козаків" і не знаю, як ними гратися. І ще кілька програм не можу здолати.

             Мейл: mykolap@ukr.net
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2003.05.15 | Роман ShaRP

              Вже відправив листа (-)

            • 2003.05.15 | Роман ShaRP

             Re: Це Шарпу

             Михайло Свистович пише:
             > Роман ShaRP пише:
             > >
             > > Свистович, я думаю, що з "cum-Bat'ом" у мене спільна лише форма тіла та кількість кінцівок. Що ж до мізків -- звиняйте. Наявність в УНСО, чи де він там от таких типів і є одною з причин невисокої оцінки організацій подібного штибу та їх діяльності.
             > Наявність таких в УНСО дала змогу тримати наметове містечко всю зиму. А спільне у вас є й інше. Хоча б несприйняття Кучми.

             А ще ми обидва не були в Арктиці. Причина того ж гатунку, як на мене -- бо кучму не любить і УНСО, і мій сусід, що досі голосує за комуністів, але то навряд чи зближує їх.

             Перепрошую, але серед тих самих унсовців я бачив набагато розумніших, та приємніших ніж cum-Bat.

             > А в мене їх вже кілька є заготовлених :)

             Радий за тебе. Пиши більше. Бо я, наприклад, каааааапітально втрачаю віру у зміни на краще. Ти, здається, ні -- то може, підкажеш, що робити.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2003.05.15 | Михайло Свистович

              Re: Це Шарпу

              Роман ShaRP пише:
              >
              > А ще ми обидва не були в Арктиці. Причина того ж гатунку, як на мене -- бо кучму не любить і УНСО, і мій сусід, що досі голосує за комуністів, але то навряд чи зближує їх.

              Погано, що не зближує. Треба, щоб зближувало. Якби ми так вважали як ти, то не було б УБК.

              >
              > Перепрошую, але серед тих самих унсовців я бачив набагато розумніших, та приємніших ніж cum-Bat.

              Я бачив дуже багато дурних і неприємних людей. Потім виявилося, що вони розумні і приємні. А здавалися мені дурними і неприємними тому, що перше наше спілкування вийшло таким як у вас.

              >
              > Радий за тебе. Пиши більше. Бо я, наприклад, каааааапітально втрачаю віру у зміни на краще.

              Не тільки ти, на жаль

              >
              > Ти, здається, ні -- то може, підкажеш, що робити.

              Я ніколи не втрачаю віри. Скоро підкажу.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2003.05.16 | Роман ShaRP

               Re: Це Шарпу

               Михайло Свистович пише:
               > Роман ShaRP пише:
               > > А ще ми обидва не були в Арктиці. Причина того ж гатунку, як на мене -- бо кучму не любить і УНСО, і мій сусід, що досі голосує за комуністів, але то навряд чи зближує їх.
               > Погано, що не зближує. Треба, щоб зближувало. Якби ми так вважали як ти, то не було б УБК.

               Свистович, ну хіба з УСІМА потрібно зближуватися?
               Я, накприклад, пригадуючи відому народну приказку, вважаю, що з такими, як Cum-Bat не дуже добре щось знайти, краще з кимось іншим загубити ....

               > > Перепрошую, але серед тих самих унсовців я бачив набагато розумніших, та приємніших ніж cum-Bat.
               > Я бачив дуже багато дурних і неприємних людей. Потім виявилося, що вони розумні і приємні. А здавалися мені дурними і неприємними тому, що перше наше спілкування вийшло таким як у вас.

               Це ще нічого не доводить крім того, що тобі властиво помилятися ;). Буває всяке. Буває, потім, навпаки жалієш, що поставився до людини краще, аніж вона на то заслуговувала, хоча вже по першому враженню міг би того не робити.

               > > Ти, здається, ні -- то може, підкажеш, що робити.
               > Я ніколи не втрачаю віри. Скоро підкажу.

               Чекаю. Бо справи кепські, сам знаєш -- і далееееееееееко не у мене одного :(
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2003.05.16 | Михайло Свистович

                Re: Це Шарпу

                Роман ShaRP пише:
                >
                > Свистович, ну хіба з УСІМА потрібно зближуватися?

                Так, з усіма, хто проти Кучми

                > Я, накприклад, пригадуючи відому народну приказку, вважаю, що з такими, як Cum-Bat не дуже добре щось знайти, краще з кимось іншим загубити ....

                Він нічим не гірший за тебе

                >
                > Це ще нічого не доводить крім того, що тобі властиво помилятися ;).

                Це перевірено досвідом.

                >
                > Чекаю. Бо справи кепські, сам знаєш -- і далееееееееееко не у мене одного :(

                Знаю
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2003.05.17 | Роман ShaRP

                 Re: Це Шарпу

                 Михайло Свистович пише:
                 > Роман ShaRP пише:
                 > > Свистович, ну хіба з УСІМА потрібно зближуватися?
                 > Так, з усіма, хто проти Кучми

                 Ну, коли мова піде про спільні дії проти Кучми -- тоді може так ... проте і для цього є обмеження -- я не хочу, аби такі, як він, отримали владу, і вважаю, що їх організація -- одна з останнії, у якій я хотів би опинитися.

                 > > Я, накприклад, пригадуючи відому народну приказку, вважаю, що з такими, як Cum-Bat не дуже добре щось знайти, краще з кимось іншим загубити ....
                 > Він нічим не гірший за тебе

                 Для когось -- так, для когось -- ні. Це все індивідуально. У моєму колі таких, як він, непопулярні, у його колі такі, як я, певно, теж ...


                 > > Це ще нічого не доводить крім того, що тобі властиво помилятися ;).
                 > Це перевірено досвідом.

                 У мене інший досвід, перевірки, підходи.

                 Краще -- вкажи дійсно ЩО ми з ним могли б робити спільно та на яких засадах. Якщо ти зможеш знайти таке (або знайди когось іншого, хто знайде, бо в тебе ж мало часу) , -- ти переміг ;).

                 А допоки публікації очікує моє чергове знущання "Казус опозиції". Сьогодні вночі, певно.

                 Спершу хотів назвати "Казус Свистовича", але то було надто особисто, крім того, у людей склалося б зовсім не та картина мого ставлення до того всього , яка є насправді. Тому ти там будеш фігурувати лише як приклад.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2003.05.17 | Комбат-УНСО

                  ЗаШАРПаному

                  > Ну, коли мова піде про спільні дії проти Кучми -- тоді може так ... проте і для цього є обмеження -- я не хочу, аби такі, як він, отримали владу, і вважаю, що їх організація -- одна з останнії, у якій я хотів би опинитися.

                  - Ти маєш щось особисте проти мене чи проти моєї організації?
                  Чувак, спершу Свистович змусів нас помиритися, однак видно що через голову до тебе не доходить.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2003.05.18 | Роман ShaRP

                   Re: ЗаШАРПаному

                   Комбат-УНСО пише:
                   > - Ти маєш щось особисте проти мене чи проти моєї організації?
                   > Чувак, спершу Свистович змусів нас помиритися, однак видно що через голову до тебе не доходить.

                   Проти? Та ніби ні, кожен топче як він хоче, як ото кажуть.
                   Чому я маю бути проти слимаків, наприклад? Теж виконують у природі певну функцію.

                   Я кажу, що я не хочу опинитися у лавах вашої організації, або, не сильно хочу опинитися у лавах організації, де є ти.

                   То інша річ ;)
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2003.05.18 | Комбат-УНСО

                    Re: ЗаШАРПаному

                    > Я кажу, що я не хочу опинитися у лавах організації, де є ти.

                    Мудре рішення.
                • 2003.05.17 | Чучхе

                 Ні! NO! Nein! Нєт!

                 Михайло Свистович пише:
                 > Роман ShaRP пише:
                 > >
                 > > Свистович, ну хіба з УСІМА потрібно зближуватися?
                 >
                 > Так, з усіма, хто проти Кучми


                 Хочу сказати, що серед тих хто проти Кучми є така безліч усіляких дебілів, авантюристів, гіпертрофовано амбітних людей (це наразі безвідносно до УБ), що поєднання з ними шкодить загальній боротьбі більше ніш полк СБУшників. І ти цього не можеш не розуміти.

                 Між іншим, не по темі запитання до УНСО. Чого їхня міська організація називається "командою"? Ніде в українській історії ніяких "команд" не було, а от у поляків "коменди" - це низові поліційні структури, що проводили пацифікацію. Більш крупна структура звалася "експозитурою". А що, експозитура УНСО - це теж звучить гордо, чи не так?
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2003.05.17 | Комбат-УНСО

                  Нє! Ніфіга! Ні за шо! Ні при яких умовах! :)

                  > Хочу сказати, що серед тих хто проти Кучми є така безліч усіляких дебілів, авантюристів, гіпертрофовано амбітних людей (це наразі безвідносно до УБ), що поєднання з ними шкодить загальній боротьбі більше ніш полк СБУшників. І ти цього не можеш не розуміти.
                  - Згоден. Є ще інша купа дебілів, імбіцилів, лосів і тому подібних "нехароших чєлавєков", які вважають що знають більше за всіх.

                  > А що, експозитура УНСО - це теж звучить гордо, чи не так?
                  - А що! Мені подобається! Це пропозиці варта пляшки пива! :) От тільки поки вимовиш - язик зламається, так що пропозиція відхиляється.

                  З.І. Олег перепрошував за ту телефонну картку :)
    • 2003.05.08 | Ромуальдыч

     Комбат - командир батальона (-)

   • 2003.05.13 | Navigator

    Хай живе повний діапазон дій - пером і шаблею (-)

 • 2003.05.07 | пан Roller

  Анархия мачеха порядка. Крокуйте и докрокуетесь.

  агітгрупа УБ пише:
  > УБ бореться, а ти?!
  >
  > Українське Братство крокує до перемоги Української Національної Революції, і на цьому тернистому шляху допомога кожного українця є неоціненною. УБ без політичної "криши" з перемінними успіхами, але безкомпромісно бореться проти ворогів України.

  Кого вы относите к врагам Украины?


  Ми - спільнота вільних людей, що об'єднались в ім'я Бога і Батьківщини. Ми не пропонуємо грошей і слави, ми даємо правду і боротьбу.

  То бищь даете бесплатно?

  Вы упоминули имя господа. Не противоречит ли это третей заповеди господней?

  Чем отличается УБ от ББ (Белое братство).Вы крокуете до пермоги.Вы говорите о революции. Вы говорите о национальности вашей цели.Выш путь тернист. Но не понятно о чем вы говорите?

  > Відкрий для себе світ УБ!

  > Что вы имеете ввиду на увазе.

  > Збори Українського Братства:
  >
  > Київ - щочетверга о 18.00
  > вул. Горького, 12 б (метро пл. Льва Толстого)
  >
  > Одеса - щонеділі о 17.00
  > вул. Катерининська 6
  >
  > Долучайтесь до стихії українського бунту!

  Анархия- мачеха порядка.

  Крокуйте и докрокуетесь.
  Назовите хотя бы имя вашего авторитета.
 • 2003.05.10 | alina

  Як вони боряться

  http://nashaodessa.narod.ru/34n.html - Див. тут
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.10 | Роман ShaRP

   А більше?

   alina пише:
   > http://nashaodessa.narod.ru/34n.html - Див. тут

   Подивився.

   Не так давно самому довелося виступати в ролі "Моськи" -- тільки під білоруським посольством.

   Маю сказати, що "слон" у вигляді новісінького мерсу з білоруським прапорцем, теж проїхав повз нас, а у двір посольства, кажуть, завезли бусік з ОМОНом.

   Де чиї розваги цікаве питання, проте ...
   можливо, мені так лише здалося, -- але хотілося б почути про те, які кращі форми боротьби Ви собі уявляєте.

   Це абсолютно нейтральне запитання, що несе у собі жодних провокацій, іроній чи висміювань. Я не збираюся казати нічого в дусі "а самі Ви хто...", чи "а я(ми) зате"....
   Хотілося б поповнити мою колекцію уявлень про спротив, можливі методи боротьби.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.10 | Чучхе

    Мені особисто дуже подобаються концерти протесту

    Який-небудь концерт під гаслом "Кучму-геть" думаю дав би більший ефект за агітування агітованих (це камінь в город УБ які прийшли на мітинг опозиції агітувати проти Кучми). Між іншим в Маріуполі кілька концертів "Роком по Кучмі" організував міськком КПУ, партії, яка раніше не була помічена в симпатіях до рок-музики.

    Значить можна?

    Знову ж таки, якщо УБ так хотілося прославитися, тре було йти не на демонстрацію опозиції, а на мітинг, організований СДПУ (0). Якби вони це зробили, я б не писав того, чого б написав. Робота з есдеківським мітингом могла б іти в двох напрямках: агітаційному - адже збирається разом багато народу, та й психологічно лідерам СДПУ(0) буде неприємно терпіти присутність опонентів на своїх зборах, а якщо хочете можна й моменти карнавальності добавити, наприкладл, дезинфекція бруківки після виступу Медведчука, чи хто там був. Це я придумав імпровізом, думаю можна вигадати щось ще.

    Ще одне. Я зараз буду (ну сподіваюсь що буду) мати відношення до однієї художньої виставки-продажу, думаю, чи не написати на цінниках невеличку надбавку "на допомогу політв"язням". Попробую ще й таке зреалізувати...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.10 | Комбат-УНСО

     А ще діснейлендівські мультики по вік-ендам...

     про каченя Чорний ПЛащ, Дональда Дака і Чучхе в ролі Пітера Пена :))

     Тобі скільки років?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.05.11 | SLAVKO - Combat!

      Re: А ще діснейлендівські мультики по вік-ендам...

      А ти , А Я? Дулі кручу. Пацанів від колишнього Корча я поприлаштовував в основному в Н.... Дунський каже, що якщо українських радикалів (УНСО) прилаштувати до Ради Європи то це буде ......Пане Шкіль! Я в скрутному становищі. Я УНСовець, але бойовий вишкіл в Придністров"ї , Чечні проходив з Корчом. Хлопці! Може об"єднаймося!
      Розумію! Він в Одесі щось замутив! Краще б вже в Москві!
      Дай знатись. Ч... ні далі не пишу ! На мило "Товаришка".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua