МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Cвобода слова без "кривих дзеркал"

05/10/2003 | Avdeev
Аналіз 20-ти суспільно-політичних видань Кіровоградської області за березень 2003 року красномовно висвітлив справжній стан свободи слова в області.
Критичних публікацій на адресу центральної влади і податкової служби зовсім не було. Критика на адресу місцевої влади пролунала лише в двох виданнях: всього 5 публікацій.
Пять публікацій було на адресу правоохоронних органів, дві критичні статті були на інші теми. Одна газета провела дискусію - "Новгородківські вісті". Круглих столів і альтернативних думок не помічено. А тим часом всі навперебій підтримували ініціативу політичної реформи івідповдно друкували надіслане зверху "слово про гарну реформу".
В квітні відповідна картина ніяких кардинальних змін не зазнала. В Кіровограді жартують, що "темників" в області для ЗМІ не існує., бо вони лише для "темних",а більшість кіровоградських журналістів "має світлі голови" і добро розуміється на тому, що як, і про кого треба писати.
Моніторинг здійснювала громадська правозахисна організація "Громадські ініціативи".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua