МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Сумах на виборах мера “унсовскій бєспрєдел”

05/12/2003 | CУМський виБОРЕЦЬ
В суботу зранку в місті Суми, що активно готується до виборів міського голови, які пройдуть 18 квітня 2003 року з‘явились листівки - “Послання УНА-УНСО до сумчан” текст додається:

-----------


ПОСЛАННЯ УНА-УНСО ДО СУМЧАН

Звертаємось до вас, як козаків Слобожанщини, пращурів славетного духу Українського народу.

Наша земля завжди була коляскою людей з незламним лухом і прагненням до волі, свободи і порядку.

18 травня влада нав'язала вам проведення виборів мера Сум.

Під тиском міських депутатів ми тільки позбулися одного політичного імпотента Андронова, який разом із своїми заступниками навчився красти людські гроші.

Тепер таж влада підсовує нам вибір без вибору: Омельченко або Клочко

З кого вибирати?

В.Омсльченко - колишній КеГеБіст - розвідник (згадайте часи Анлропоеа), який намагається навести порядок у місті "сжовими" рукавицями. Чи надовго це?

С.Клочко - дрібний комерсант, невдаха-політик, ще й педераст. Невже ми віддамо долю своїх дітей у спітнілі, хтиві руки директора "Романтики" - розсадника педофілії та «голубізни».

Ні! Покажсмо жирну дулю владі! Не дайте себе обдурити! Бойкот виборам без вибору! Слава героям! Слава Україні!
252019 Київ, вул. Грушевського, 5
комісія з прав людини, депутат ВР Укратни. Ю.Тума


----- END ----------

В цей же день сумчани ознайомились ще з однім витвором піаровського мистецтва: звернення до сумчан Лаврика Володимира Борисовича. Текст додається .

--------------------------

18 травня 2003 року - вибори міського Голови м.Суми

Наша Україна
блок Віктора Ющенка
"Не словом, а ділом!"

Кандидат на посаду міського Голови м.Суми
ЛАВРИК
Володимир Борисович

ЗВЕРНЕННЯ ДО СУМЧАН
Шановш виборці!


18 травня ви повинні обрати достойного мера, який вирішить всі існуючі проблеми міста.

Як і передбачалось в ході цієї виборчої кампанії моїми опонентами запущені всілякі інсинуації та фальсифікації навколо моєї особи. Знаю, ви не будете голосувати за бувших. Aлє нехай не обдурить вас і "опозиція". Групою підтримки Сергія Клочка розповсюджується інформація про те, щo його підтримує блок Віктора Ющенка. Це є не що інше, як нахабна брехня! Запевняю вас, що тільки я є лідером депутатської групи "Наша Україна" в міській раді, я володію документами, які свідчать про підтримку моєї кандидатури Віктором Ющенком, я був у списку блоку ''Наша Україна" на виборах до Верховної Ради минулого року.

Більше того, шановні cумчани, я хочу, щоб ви знали всю правду. На мене здійснюється шалений тиск з боку народних депутатів України О.Мороза, Ю.Тимошенко та П.Симоненка з метою зняття моєї кандидатури на користь С.Клочка. Гірко усвідомлювати, що сам Сергій Клочко використовує підлий механізм підкупу мене" як свого опонента, пропонуючи 10 тисяч доларів в обмін на зняття моєї кандидатури, Не пройде! Мене не замарає своїми грошима С.Клочкo та його спонсори - П.Лазаренко, Ю.Тимошенко та О.Мороз! Хай роздадуть ці гроші пенсіонерам, а не забруднюють місто сотнями тисяч листівок та газет.

І ще. Верхом цинізму є спроба спекулювати на найдорожчому - на моєму здоров'ї. Мене не зламають ні погрози, ні фізична розправа, ні брудні гроші.

Я ІДУ ДО КІНЦЯ! БЛАГАЮ ВАС, ОБЕРІТЬ МЕНЕ!

Голосуйте за кандидата на посаду міського Голови м.Суми ЛАВРИКА Володимира Борисовича!
ВСЕ ЗАРАДИ ЛЮДИНИ!-------- END ----------

За інформацією що є в авторів повідомлення і перша і друга листівка розповсюджується штабом кандидата Лаврика. Розповсюдження подібних матеріалів вигідно лише одному кандидату – в.о. міського голови міста Суми Омельченку, ставленику Щербаня, негласному керівнику його репресивного катка по прибиванню місцевого бізнесу та зв’язкам з силовиками.

Відповіді

 • 2003.05.12 | Олена Т.

  Re: В Сумах на виборах мера “унсовскій бєспрєдел”

  знаю я цього Лаврика,
  служив Андронову - буде служити і іншим!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.12 | Знайомець

   Re: В Сумах на виборах мера “унсовскій бєспрєдел”

   І я знаю Лаврика з 1996 року.
   Дійсно, продасть, аби хоч щось урвати.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua