МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Баснями годують лише соловьїв

05/12/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Поки нардеп Михайло Поплавський готував проект Кодексу про культуру, в окрузі де він обирався виборці вимагають його відставки за байдужість до потреб округу.
Виборці майже блокадного селища Побузьке, ще півроку назад прийняли на зборах резолюцію про відкликання. Після свого обрання Нардеп уникає зустрічі з виборцями селища, що потерпає від безробіття, комунальних та інших соціальних негараздів. В області пана Поплавського не бачила ні на одній з сесій обласної ради, і це явище широко обговорюється в місцевих ЗМІ. "Нардепи обираються і … зникають в Києві"- таке резюме стосується на жаль не одного Михайла Михайловича. До того ж в області, де культура занепадає, Кодексом про зникаюче в наслідок нестачі коштів нікого не порадуєш. Без коштів та дієвих механізмів запровадження закони мертві.
Вибори нардепом Михайла Поплавського за данними Комітету виблрців в області супроводжувались шаленим тиском адмінресурсу та массовими фальсифікаціями, які відбувалися на дільницях округу.

Відповіді

  • 2003.05.13 | Рюген

    "Баснями годують лише соловьїв"-І який каліграхв таке дописує?(-Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua