МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бондаря засуджено до 5 років ув"язнення

05/13/2003 | Майдан-ІНФОРМ
він залишається на підписці про невиїзд, поки вирок не ввійшов у силу (-)

Відповіді

 • 2003.05.13 | Shooter

  Ющенко вважає, що вирок Бондарю – вирок самому Кучмі

  Ющенко вважає, що вирок Бондарю – вирок самому Кучмі

  www.ПРАВДА.com.ua, 13.05.2003, 12:09

  Якщо суд у справі заступника голови Нацбанку Володимира Бондаря "винесе обвинувальний вирок – це буде свідченням того, що на нього, як і на слідство, чинився безпрецедентний тиск".

  Така заява лідера блоку "Наша Україна" Віктора Ющенка була оприлюднена у вівторок. "Справа Бондаря є замовною політичною розправою. Влада, гребуючи будь-якими правовими нормами, намагається розв’язати брудну кампанію напередодні президентських виборів", - йдеться у заяві депутата.

  Нагадаємо, що 13 травня буде винесено судовий вирок у справі колишнього першого заступника Голови Національного банку України Володимира Бондаря. Йому інкримінують перевищення службових повноважень. Звинувачення вимагає для Бондаря 8 років ув’язнення.

  "Відомо, що протягом розслідування цієї справи на слідство чинився шалений тиск. Так, до фінансової та правової експертизи було залучено шість експертів, п’ятеро з яких одержали відповідні ліцензії за кілька тижнів до початку експертизи НБУ", - йдеться у документі.

  "Під час допитів експертів у залі судового засідання було спростовано можливість завдання Бондарем матеріальних збитків державі в результаті укладання депозитарної угоди з іноземними банками. На суді було доведено, що екс-Перший заступник Голови НБУ діяв виключно в рамках своїх службових повноважень. Це підтвердили перед судом всі свідки", - наводить факти Ющенко.

  У заяві також зазначено, що "згідно офіційних висновків спеціалістів та керівництва НБУ, правової експертизи, здійсненої Інститутом держави і права НАН України імені Корецького – порушень у діяльності Бондаря не виявлено. Крім того, неодноразові перевірки Міжнародного валютного фонду та аудити НБУ також не зафіксували жодних зловживань".

  "Прагнення всупереч законодавству і здоровому глузду засудити Володимира Бондаря свідчить про агонію режиму. Виголосивши вирок Бондарю сьогодні, влада винесе собі вирок завтра", - цитує лідера "Нашої України" прес-служба блоку.
 • 2003.05.13 | Правник

  Хто знає, що саме інкримінується (подробиці) - напишіть плз (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua