МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЕРЛУСКОНІ ТЯГНЕ УКРАЇНУ В ЄС (/)

05/13/2003 | Shooter
БЕРЛУСКОНІ ТЯГНЕ УКРАЇНУ В ЄС – на зло США

www.ПРАВДА.com.ua, 13.05.2003, 15:21

Італійський прем'єр Сільвіо Берлусконі вважає, що ЄС за своєю потужністю може стати рівнею США тільки якщо буде включати Туреччину, Білорусь, Україну і Росію.

Про це він заявив у турецькій столиці Анкарі, пише італійська газета La Stampa.

"Європа зможе бути на рівних з США, тільки якщо вона стане великою Європою – і з економічної, і з військової точки зору. Цього можна буде досягнути лише за умови, що Європа розширить свої кордони і до її складу увійдуть Туреччина, Україна, Білорусія і Російська Федерація".

Аналогічне висловлювання Берлусконі наводить в своєму номері й Financial Times.

Під час візиту до Анкари Берлусконі ще раз змалював своє бачення майбутнього ЄС, яке, за його словами, "він продовжує демонструвати на всіх міжнародних заходах", і навіть взяв на себе конкретне зобов'язання. "Протягом майбутніх шести місяців головування Італії в Європейській Раді я зроблю все можливе, щоб Туреччина стала членом ЄС", цитує Берлусконі La Stampa.

На спільній прес-конференції з турецьким прем'єром Реждепом Таїпом Ердоганом, яка відбулася по завершенні їх зустрічі, італійський прем'єр не обмежився політичними заявами.

"Історія пана Ердогана і моя особиста історія мають багато точок дотику: ми обидва трохи навіжені, тому що треба бути навіженими, щоби створити з нічого дві партії, кинути виклик всьому істеблішменту і встати на шлях реформ", - сказав він і навів цитату: "Був правий Еразм Роттердамський: істинна мудрість не є в обережності і поміркованності, але в мрійливому, далекоглядному безумстві".

"Ми шалені в тому значенні, що у нас є амбіції дивитися в майбутнє, щоб забезпечити нашим країнам добробут і міцну свободу", - сказав Берлусконі.

Відповіді

 • 2003.05.13 | М.

  Re: БЕРЛУСКОНІ ТЯГНЕ УКРАЇНУ В ЄС (/)

  Оно конечно правильно, но увы- не так уж достижимо.
  Красивая утопия. Хотя как знать.
 • 2003.05.13 | Спостерігач

  "...Білорусь, Україну і Росію" - ще є запитання? (-)

  Shooter пише:
  > БЕРЛУСКОНІ ТЯГНЕ УКРАЇНУ В ЄС – на зло США
  >
  > www.ПРАВДА.com.ua, 13.05.2003, 15:21
  >
  > Італійський прем'єр Сільвіо Берлусконі вважає, що ЄС за своєю потужністю може стати рівнею США тільки якщо буде включати Туреччину, Білорусь, Україну і Росію.
  >
  > Про це він заявив у турецькій столиці Анкарі, пише італійська газета La Stampa.
  >
  > "Європа зможе бути на рівних з США, тільки якщо вона стане великою Європою – і з економічної, і з військової точки зору. Цього можна буде досягнути лише за умови, що Європа розширить свої кордони і до її складу увійдуть Туреччина, Україна, Білорусія і Російська Федерація".
  >
  > Аналогічне висловлювання Берлусконі наводить в своєму номері й Financial Times.
  >
  > Під час візиту до Анкари Берлусконі ще раз змалював своє бачення майбутнього ЄС, яке, за його словами, "він продовжує демонструвати на всіх міжнародних заходах", і навіть взяв на себе конкретне зобов'язання. "Протягом майбутніх шести місяців головування Італії в Європейській Раді я зроблю все можливе, щоб Туреччина стала членом ЄС", цитує Берлусконі La Stampa.
  >
  > На спільній прес-конференції з турецьким прем'єром Реждепом Таїпом Ердоганом, яка відбулася по завершенні їх зустрічі, італійський прем'єр не обмежився політичними заявами.
  >
  > "Історія пана Ердогана і моя особиста історія мають багато точок дотику: ми обидва трохи навіжені, тому що треба бути навіженими, щоби створити з нічого дві партії, кинути виклик всьому істеблішменту і встати на шлях реформ", - сказав він і навів цитату: "Був правий Еразм Роттердамський: істинна мудрість не є в обережності і поміркованності, але в мрійливому, далекоглядному безумстві".
  >
  > "Ми шалені в тому значенні, що у нас є амбіції дивитися в майбутнє, щоб забезпечити нашим країнам добробут і міцну свободу", - сказав Берлусконі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.13 | Shooter

   Cуцільні відповіді

   Для кохання потрібні двоє. Серед згадуваної Берлусоні(м) четвірки двоє не хочуть, двоє хочуть.

   Тих, хто не хоче - ніхто ж насилувати не буде, правда?
 • 2003.05.13 | Navigator

  А куди подінеться Казахстан з Киргизією, члени Меча й Орала?

 • 2003.05.13 | Monster

  Две новости

  Новсть намбр ван

  Председатель европейского комитекта осуществляет перевод с языка дипломатов на язык, мля, чиста ракетчиков, "случайно занесенных ветром на должность президента".
  ------
  http://www.2000.net.ua/politic/ukraine/paseprositukrainuobyasnit.html
  ПАСЕ просит Украину объяснить свою позицию
  Украина должна объяснить свою позицию относительно курса на евроинтеграцию, заявила Жозетт Дюрье — председатель комитета ПАСЕ по вопросам соблюдения обязательств государствами-членами Совета Европы

  По мнению Жозетт Дюрье, позиция Украины в этом вопросе является довольно специфической. По ее словам, Украина в мае взяла курс на евроинтеграцию, но в то же время председательсвует в СНГ. Об этом Дюрье заявила во время встречи членов комитета ПАСЕ с министром иностранных дел Украины Анатолием Зленко.

  Как заявил на встрече Зленко, приоритетами внешней политики Украины в ближайшее время является приобретение статуса ассоциированного члена в Европейском Союзе, вступление в ВТО, приобретение статуса страны с рыночной экономикой. По его словам, интеграция в ЕС является «первоочередной задачей для Украины».

  Председатель комитета ПАСЕ также заявила, что Украина должна объяснить ситуацию вокруг «кольчужного скандала». С другой стороны, члены комитета хотели бы узнать позицию Украины в отношении послевоенного восстановления Ирака. Члены комитета просят услышать «анализ ситуации» в этом вопросе.

  ------
  И шо ж, думаете, Гарант им ответит? А вот наш (их) ответ Чемберлену. Новость намбр ту. Особое внимание - последнему абзацу.
  ------
  http://www.2000.net.ua/politic/ukraine/ministrinostrannyhdelross.html
  Министр иностранных дел России приедет в Украину

  19-20 мая в Киев по приглашению министра иностранных дел Украины Анатолия Зленко прибудет с рабочим визитом министр иностранных дел России Игорь Иванов.

  Об этом сообщил сегодня журналистам на брифинге в Министерстве иностранных дел руководитель пресс-службы МИД Маркиян Лубкивский.

  В программе его визита – встречи со своим украинским коллегой, президентом Украины и председателем Верховной рады. Целью визита, по словам Лубкивского, является обсуждение вопроса взаимодействия Украины и Российской Федерации на международной арене.

  Зленко и Иванов проведут общее заседание коллегий МИД Украины и Российской Федерации.

  ------
 • 2003.05.13 | Гюрза

  ТЯГНЕ? А та пищщыт, но не идет? Хахахаха:-:) (-)

 • 2003.05.13 | zinc

  Re: БЕРЛУСКОНІ: "вор должен сидеть в тюрьме"


  Берлусконі відомий своєю тягою до потискання рук і почмокуванням задів всим тим, хто прикриває очі на його походеньки.
  Знайшовся раптом великий будівник великої європи.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.13 | VENED

   Re: БЕРЛУСКОНІ: "вор должен сидеть в тюрьме"

   Кажется он один из самых богатых людей в Италии? И еще любит говорить цветастые речи. С другой стороны он что-то может, ну, слово за вступающую в ЕС стану замолвить немного или еще как приободрить страну-кандидата. В Болгарии - что, великая экономика? или в Румынии она зашибись какая? В Словении - да, показатели очень хорошие.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua