МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ вимагає відставки Піскуна

05/14/2003 | Майдан-ІНФОРМ
"Фракція блоку Юлії Тимошенко вимагає негайної відставки Піскуна і його особистої відповідальності за злочини і провокації проти громадян України", -заявив сьогодні в парламенті Турчинов.


У вівторок, 13 травня, Апеляційний суд прийняв рішення про закриття кримінальних справ проти Тимошенко та співробітників корпорації 'Єдині
енергетичні системи України'. "Це повне фіаско Піскуна і піскуновського органу (Генпрокуратури)", - сказав Турчинов.

"Сьогодні у Верховному Суді обривається телефон, нервує Адміністрація
Президента. Вони нахабно вимагають від керівництва Верховного Суду прийняти безпрецедентне рішення і без розгляду справи зупинити постанову Апеляційного суду", - сказав Турчинов. Він зазначив, що БЮТ сподівається, що судді Верховного Суду не піддадуться на провокацію Адміністрації. "БЮТ сподівається, що в суддів Верховного Суду вистачить гідності не піддаватися на провокацію", - сказав Турчинов.

Апеляційний суд Київської області визнав незаконними порушення Генеральною прокуратурою в 2002 році кримінальних справ у відношенні Тимошенко за обвинуваченнями у зловживанні службовим становищем у період перебування на посаді віце-прем'єр-міністра з питань паливно-енергетичного комплексу й у несплаті податків.

9 квітня суд визнав незаконним порушення Генпрокуратурою в 2001 році
кримінальних справ у відношенні Тимошенко та її чоловіка Олександра Тимошенка за обвинуваченнями у контрабанді газу і валюти, крадіжці майна в особливо великих розмірах і дачі хабара Павлу Лазаренку, який перебував на посаді прем'єр-міністра.

Українські Новини


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua