МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Тимошенко появились "предатели"

05/14/2003 | Спостерігач
glavred

У Тимошенко появились "предатели" - 14/05/03
Вместо экс-депутата ВР Зореславы Ромовской председателем Львовской областной ячейки партии „Батькивщина” на воскресной конференции почти единогласно избран Иван Денькович, депутат львовского городского совета и директор средней школы №18. Но это не спасает партию от многочисленных потерь. Из-за новой политики “Батькивщины” несколько сотен членов этой организации готовы оставить ряды партии и уже попросили политического приюта в НРУ, сообщает КУПОЛ.
О намерении Пустомытивской районной организации в полном составе выйти из партии, заявило руководство этой партячейки. Стрийская, бориславская, трускавецкая и дрогобычская организации, которые еще раздумывают, утверждают, что к этому их побуждает приход в “Батькивщину” бывших партийных функционеров, вследствие чего партия постоянно проповедует прокоммунистическую идеологию.

Відповіді

 • 2003.05.15 | Чучхе

  Тепер Батьківщині кранти

  Спостерігач пише:
  > О намерении Пустомытивской районной организации в полном составе выйти из партии, заявило руководство этой партячейки.


  ПУСТОМИТІВСЬКА організація - це звучить достойно!!!!!!!!!!

  О, як би я хотів на неї подивитись!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.15 | Shooter

   Re: Тепер Батьківщині кранти

   Чучхе пише:
   > Спостерігач пише:
   > > О намерении Пустомытивской районной организации в полном составе выйти из партии, заявило руководство этой партячейки.
   >
   >
   > ПУСТОМИТІВСЬКА організація - це звучить достойно!!!!!!!!!!
   >
   > О, як би я хотів на неї подивитись!

   А Ви приїдьте - подивитеся ;)

   З іншого боку, Юля досить-таки неперебірлива в людях. На жаль.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.15 | Михайло Свистович

    Re: Якби тільки Юля

    Shooter пише:
    >
    > З іншого боку, Юля досить-таки неперебірлива в людях. На жаль.
  • 2003.05.15 | Михайло Свистович

   Re: А чим тобі не подобається Пустомитівська організація? (-)

  • 2003.05.15 | Абу

   Re: Чучхе, Геть руки від Пустомитської організації!

   напевно тебе це здивує, але це одна з моїх малих батьківщин.
   за моїми спостереженнями була ця організація не така маленька. хоча я там дуже дуже рідко буваю, і дані можуть бути не точнимим.
 • 2003.05.15 | Богдан

  Пустомитівська організація? Не смішіть мене.

  Що таке місцеві партійні організації "Батьківщини" на львівщині? Це - нуль. Саме так. Прихильників багато, а партійців - катма. Це тому, що на вступ в партію тепер в людей алергія. Після того, як РУХ перетворився на маргінальну кучмівську партію люди все більше безпартійні пішли. І я їх повністю розумію. Щось станеться з Юлею і Батьківщина перетвориться нуль без палочки. Коли до Львова приїзжає Юля на мітинг приходять десятки тисяч на Ромовську і десять чоловік не прийде подивитися.

  Так що боюся що цей "повний склад" пустомитівської організації можна перерахувати по пальцях і навіть роззуватися не прийдеться :)

  А Ромовській слід опам"ятатися і не мнити себе вождем, за яким ідуть масси. Вона вже тут всіх своїх сімейним кодексом вкрай заколупала.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua