МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Куди ділась книга Кучми?

05/15/2003 | Чучхе
Перед останніми президентськими виборами дуже популяризувалась книга нашого Президента під назвою „Країна як проект” („Страна как проэкт»). Віддрукована у великій кількості вона роздавалась населенню безкоштовно, до того ж навіть з головної сторінки рамблера її можна було скачати в пдф-форматі. Я її тоді не скачав і шкодую. Зараз я почав шукати цю працю і виявив, що її немає НІДЕ. Навіть в ЦНБ є якийсь підручник, написаний Кучмою ще коли він був викладачем в Дніпропетровську, а от „Країни як проекту” нема. Хоча ця книга без сумніву розсилалась і по бібліотекам.

Може, там є якісь моменти, про які нині наш президент волів би не згадувати? Попрошу присутніх висказатись.

Відповіді

 • 2003.05.15 | Чучхе

  Феноменально!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Я пам"ятаю ту книгу і навіть запам"ятав адресу сайту, де вона була розміщена (російською мовою, між іншим). Фактично, це перша адреса веб-представництва нашого Гаранта - http://www.kuchma.org . Я це добре пам"ятав, бо ще читав статтю про те, що якийсь кадр зарезервував за собою всі можливі варіанти доменних адрес із словами "президент" та "ю-ей" тож Кучмі довелося користуватися отим нерідним .org .

  Ну однім словом, вирішив я подивитися, як поживає той старий закинутий сайт, набрав адресу і книги там звичайно вже не побачив, зате побачив таке...

  Однім словом за адресою http://www.kuchma.org тепер є ПОРНОСАЙТ (вірніше з адреси вас акуратно туди переадресовують), але таки український порносайт, який зустрічає вас словами Hi I'm Laura, I'm F / 19 / Kiev.

  Хто не вірить, сходіть, подивіться. Тідьки врахуйте, що You must not enter if you are under 18 (21 some states).

  містика....................... :ouch:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.15 | Skapirus

   Нічого дивного,

   оскільки зараз вони нікому не потрібні. Напр., http://www.kuchma.net - це антикучмівський сайт, а http://www.kuchma.com - продається. Здається, про них вже раніше писали тут на форумі.
 • 2003.05.15 | Skapirus

  Здається, ти щось путаєш,

  див., напр., тут: http://lenta.ru/internet/1999/11/09/kuchma/ є повідомлення, що "Страна как проект" - це сайт кучми. В той же час під час виборів була запущена його книжка "О самом главном" ("Про найголовніше"), посилання на них є в електронному каталозі Вернадки (http://www.nbuv.gov.ua , там далі йти "Каталоги" -> "Електронний каталог"). Втім, за деякими Інтернет-джерелами, це і є потрібна тобі книжка, оскільки згадується наступна назва: "О самом главном. Страна как проект" (див. тут: http://www.fastov.net/yp/ua1/pressa/UA%20Today.htm).

  До речі, цікаво на сайті Вернадки подивитись на творіння авторів з прізвищем Кучма. Пошукайте, це цікаво.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua