МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучманоїди грають чесно, по правилам. По своїм правилам.

05/16/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Єдиного кандидата від чотирьох опозиційних сил на посаду мера м.Суми Сергія Клочка знято з реєстрації в останній момент, щоб не можливо було оскаржити рішення суду.

Зарічненський районний суд міста Суми 15 травня прийняв рішення, що у документах, які подав на реєстрацію Клочко, мала місце фальсифікація. На підставі цього рішення суду окружна виборча комісія зняла з реєстрації кандидата від опозиції.

Судді (чи хто там їм готував рішення) вважають, що у своїй автобіографії Клочко подав неправильні відомості - зокрема, написав, що він був звільнений з посади секретаря Сумської міськради "під тиском прогубернаторських сил", в той час як трудова книжка містить запис - "за власним бажанням".

Друге, що інкримінувалось Клочку, це те, що він не вказав у податковій декларації 50 грн., які він вніс до статутного фонду Молодіжної
організації.

УНІАН

Відповіді

 • 2003.05.16 | Shooter

  Помилка опозиції

  Те, що кучмонавти почали безпрєдєльнічати, стало зрозуміло відразу після довиборів у ВР. (А якщо це не стало зрозуміло - то залишається лише поспівчувати тим, хто це не зрозумів).

  Тому опозиція МУСИЛА випереджувати кучмонавтів. І діяти абсолютно жорстко, наносячи ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНІ удари. Зібрати всі документи на бандюка-претендента - і не очікуючи ніяких дій від кучмонавтів, подавати в суд на нього. Тоді би, по-перше, кучмонавт би мав зайві клопоти. По-друге, суд би мусів зважувати - які рішення виносити в обидвох випадках.

  Бо бандюки повправляються подібним чином - і "льогкім двіжєнієм суддьі" знімуть к єбєням і Юща перед виборами.

  Підер Кучма це прекрасно розуміє. І, думаю, демонструючи цю можливість, хоче добитися проведення "рехворми" виключно під себе.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.16 | Уколов

   Ви абсолютно праві, Shooter.

   Я не вперше бачу як на довиборах опозиція діє вкрай необачно і тому програє.
   У даному випадку мене дивує, що представники опозиції в ОК, а це мали б бути не менше 4 чоловік, не змогли нав"язати контроль. У нашій ОК від нашого кандидата був юрист, якого консультував ще один юрист. Один з опонентів змушений був припинити будь-яку агітацію, бо ми цілком легально в архіві суду дізнались про формулювання його минулої і погашеної судимості. Наш юрист і штаб не тільки вивчив біографії опонентів і перевірив їх достовірність, але до того ж ми фіксували кожне порушення виборчого закону на випадок оскарження результатів виборів.

   А от на одному з округів на довиборах я дізнаюся, що штаб опозиційного кандидата складається з... його родичів. А тому вони не виконують вказівки, а повсяк час вступають у суперечки з централлю. В іншому випадку "свої люди" ув"язалися у бійку з опонентом в присутності міліції, що звісно ж було відзнято і запротокольовано протилежною стороною:-(

   Висунення одного кандидата від опозиції у Сумах - це була стратегічна перемога опозиції. Теперішнє зняття його з реєстрації - це повний тактичний провал місцевого виборчого штабу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.16 | Богдан

    Чвари між опозиційними силами

    Уколов пише:
    > Висунення одного кандидата від опозиції у Сумах - це була стратегічна перемога опозиції. Теперішнє зняття його з реєстрації - це повний тактичний провал місцевого виборчого штабу.

    Про якого одного кандидата ви говорите? Безсмертний з НУ підтримав іншого кандидата, який лив бруд на клочка не гірше за кучмаків.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.16 | Михайло Свистович

     Re: Я щось пропустив?

     А кого підтримав Безсмертний? Дайте лінк будь ласка. Це дуже важливо.
  • 2003.05.16 | Михайло Свистович

   Re: Ви наївний теоретик, а от Уколов написав правильно

   Shooter пише:
   >
   > Тому опозиція МУСИЛА випереджувати кучмонавтів. І діяти абсолютно жорстко, наносячи ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНІ удари. Зібрати всі документи на бандюка-претендента - і не очікуючи ніяких дій від кучмонавтів, подавати в суд на нього. Тоді би, по-перше, кучмонавт би мав зайві клопоти. По-друге, суд би мусів зважувати - які рішення виносити в обидвох випадках.

   Так робилося на минулих виборах. Зокрема, ми в Ірпені тричі подавали до суду на Мельника. Зайвих клопотів більше мали ми аніж він, бо позивач також має представити докази, щоб відповідач мав колопоти. У нього було більше грошей і більше юристів, а суд все одно приймав таке рішення, яке вигідно владі.

   >
   > Бо бандюки повправляються подібним чином - і "льогкім двіжєнієм суддьі" знімуть к єбєням і Юща перед виборами.

   Про що я неодноразово писав

   >
   > Підер Кучма це прекрасно розуміє. І, думаю, демонструючи цю можливість, хоче добитися проведення "рехворми" виключно під себе.

   Погоджуюсь
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.17 | Shooter

    Ги :) Цікаво, що з Уколовим ми, в принципі, писали те саме ;) ()

  • 2003.05.17 | Andrij

   Re: Не просто помилка, а дещо гірше

   Shooter пише:
   > Бо бандюки повправляються подібним чином - і "льогкім двіжєнієм суддьі" знімуть к єбєням і Юща перед виборами.

   Тут ви потрапили в абсолютну істину. Саме тому кучмісти такі спокійні та саме тому НУ навіть зараз губить депутатів. І позови в суд тут справді не допоможуть. В Україні нема такого суду, що не зробить того, що каже влада. Є поодинокі судді, але їх недостатньо. Народ за совковою звичкою по бидлячому сприйме будь-яку наругу зі здорового глузду. Єдина надія опозиція - видерти в кучмаків контроль над силовими органами. Зробити це буде не просто, скоріш за все, неможливо. Найгірше в цій ситуації є те, що опозиція як немовля, не розуміє смертельної небезпеки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua