МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Битва за права Карпачової

05/19/2003 | Спостерігач
Битва за права Карпачової
Ярослав Грушевський,
"Укрінформбюро"

Влада знову дивачить. Мало хто сумнівається, що провал кандидатури Ніни Карпачової, тепер вже екс-уповноваженого з прав людини, на голосуванні у Верховній Раді минулого четверга — справа рук "ляльководів" з президентської адміністрації. "Братва" — за поняттями — не могла простити "відступниці" недавньої підсумкової доповіді про дотримання прав людини в Україні. Точніше — про цинічне їхнє зневаження органами влади.
Хто відповість за безправ'я?
Вперше з трибуни Верховної Ради офіційно прозвучали слова "тортури" та "катування". Вперше вітчизняні правоохоронні органи були публічно викриті в систематичному порушенні громадянських прав та свобод. Перелік садистських прийомів, що застосовуються катами в погонах для "ломки" своїх жертв, шокував акредитованих в Україні дипломатів, що були присутні на доповіді. І хоча головного винуватця пануючої в країні бандитської сваволі названо не було, кожний в сесійній залі розумів: подзвін по Леонідові Кучмі.
Чудово розуміє це й сам "гарант", якому не потрібні чергові свідчення (а доповідь Карпачової — це свідчення ЗАДОКУМЕНТУВАНЕ — авт.) злочинної діяльності ЙОГО РЕЖИМУ. Ось тому пропрезидентська "більшість" і "завалила" кандидатуру Н.Карпачової на другий термін. Наступним кроком влади буде спроба затвердити на посаді Уповноваженого "пацана", підконтрольного та керованого.
Сьогодні в кулуарах ВР обговорюються дві кандидатури: нинішній глава Центрвиборчкому Михайло Рябець (чиї повноваження закінчуються в цьому році) і народний депутат Леонід Чернівецький. Що ж, вдивимося уважніше в цих людей. І постараємося зрозуміти, що на нас чекає у разі їхнього призначення...
Ця Ряба — не наша!
Довідка "Укрінформбюро"
Михайло Михайлович Рябець народився 6 жовтня 1959 року в с.Пеліпець Межигірського району Закарпатської області. У 1975-1977р.р. працював в колгоспі. Закінчив історичний факультет Ужгородського держуніверситету (1982р.), юридичний факультет Львівського держуніверситету ім. І.Франка (1989р.). У ЛДУ працював директором студмістечка, а пізніше — головою профкому. Викладав в Ужгородському університеті, завідував юридичним відділом Закарпатської облради, пізніше —юрвідділом Закарпатської держадміністрації. Народний депутат України 2-го та 3-го скликань. З 13 листопада 1997 р. — голова Центральної виборчої комісії. Заслужений юрист України, нагороджений орденом "За заслуги" 3-го ступеня. Дружина — вчитель історії, дочка — школярка.
Різні люди, що спілкуються з паном Рябцем, підкреслюють одну і ту саму його рису: він ніколи і нікому не каже "ні". Тим більше — начальству. А коли кому і відмовляє, то — чужими руками та вустами. Маючи такі корисні у Вітчизні “чесноти”, Михайло Михайлович був просто приречений на кар'єрне зростання.
Пік його кар'єри, без сумніву, припав на період головування в ЦВК. Напередодні президентських виборів Леонід Кучма та оточення не могли не "осідлати" Центрвиборчком, адже в Україні, як відомо, на виборах перемагає не той, за кого проголосує більшість, а той, кому ПРАВИЛЬНО ПІДРАХУЮТЬ ГОЛОСИ. Тихий і покірний Рябець якнайкраще підходив до цієї посади.
Злостивці стверджують, що вперше свою лояльність "благодійникам" Михайло Михайлович виявив в новій іпостасі ще в 1998 р. "Саме завдяки високому відсотку в Закарпатській області СДПУ(о) подолало 4-відсотковий бар'єр: тютілька в тютільку — 4,01%. Тут уже мимоволі пригадаєш, що глава Центрвиборчкому Михайло Рябець також закарпатець", — злорадів дехто Прокоп Хомич на сайті proua.com (14.09.2000р.).
Президентська виборча кампанія показала: "роботодавці" в Рябці не помилилися, він — повністю виправдав їхню довіру.
"Передвиборну кампанію навіть офіційно названо брудною. Саме так її оцінив глава українського ЦВК Михайло Рябець (яка самокритичність! — авт.). Були в ній і замах на Наталю Вітренко, і відвернений органами теракт проти Кучми... Спостерігачі з Ради Європи звернули увагу на те, що державні ЗМІ підіграють Кучмі, а податкові гріхи і порушення правил пожежної безпеки виявляються здебільшого в опозиційних виданнях. Обливати один одного брудом противники продовжували мало не до останньої відведеної для агітації хвилини. Спікер Верховної Ради Ткаченко... учора поскаржився спостерігачам з Ради Європи: "Кучма незаконно задіяв у виборчій кампанії всю вертикаль виконавчої влади. Він монополізував ЗМІ і розробляє моделі фальсифікації виборів" (Геннадій Сисоєв; "КоммерсантЪ", 30.10.1999 р.).
І це — лише дещиця чорних справ Кучми та його команди в ті місяці. Залякування кандидатів в президенти, "пресування" виборців, провокації проти опонентів, липові карні справи, задіяння у виборах правоохоронців, побиття активістів опозиції і т.д. і т.п. — всього цього пан Рябець не помічав і ніяк не реагував.
Тож цілком логічним (йдеться про логіку злочинців) для Кучми є заміна Карпачової, що зарвалася, на відданого "юриста-історика" Рябця. Уже цей гидоти (тобто правди) про режим не казатиме. Нехай собі ходоків приймає, співчутливо слухає та чаї з іноземними правозахисниками ганяє...
Не чекай добра від Карабаса-Барабаса
Ще важче в ролі захисника прав людини уявити Леоніда Чернівецького, успішного київського бізнесмена.
Довідка "Укрінформбюро"
Чернівецький Леонід Михайлович народився 25 грудня 1951 року в Харкові. Відслужив в армії, закінчив Харківський юридичний інститут (1977 р.). Працював в Київській міській прокуратурі слідчим та старшим слідчим (1977-1981р.р.). Захистив кандидатську, пішов на наукову роботу. 1985-1990р.р. — докторант Київського держуніверситету, доцент кафедри криміналістики, заст. проректора з наукової роботи. У 1990 р. організував і очолив комерційний, консультативний та науково-дослідний центр "Правекс", пізніше перетворений на концерн з однойменною назвою (ті, хто займався бізнесом на початку 90-х, добре пам'ятають, як "Правекс" одним з перших у Києві міняв безготівкові карбованці клієнтів на "чорну" готівку в доларах). Депутат ВР 2-го, 3-го та 4-го скликань. Заслужений юрист України, екс-позаштатний радник президента України, екс-член Вищої економічної ради при президентові. Дружина — юрист, віце-президент концерну "Правекс". Син і дочка — менеджери "Правекс-банку".
У парламенті Леонід Міхайлович зажив слави найпотужнішого лобіста фінансово-економічних питань. Попри його численні передвиборні інтерв'ю, в яких Л.Чернівецький часто згадував про своє святобливе ставлення до Біблії, про меценатство і філософію ведення бізнесу, його колишні партнери з бізнесу характеризують почесного президента "Правекса" як людину надзвичайно жорстку, коли не жорстоку.
Наприклад, багато хто пам'ятає скандал, що стався у Києві навесні 1998 р., напередодні парламентських виборів. Тоді група будівельників ЗАТ "Гарко" разом зі своїм директором Петром Гарматюком пікетувала офіс Чернівецького, вимагаючи заплатити їм за вже виконану роботу. Роботяги мали нещастя ремонтувати офіс дружини Чернівецького — пані Айвазової. Замовника будівельники так і не побачили, натомість удосталь поспілкуватися з міліціонерами, які, зрештою, Гарматюка затримали... Ціна конфлікту — 100000 гривень.
А от в лобіюванні соціальних питань Леонід Михайлович помічений не був.
Натомість Службою безпеки України був помічений в іншому: в корупції. У березні 2000 р. глава СБУ Леонід Деркач назвав Чернівецького в числі депутатів, щодо яких спецслужба мала в своєму розпорядженні деякі "матеріали". Депутат люто огризнувся: "Якщо мене називають корупціонером за відкриття тисяч робочих місць, я буду пишатися цим званням і так само діятиму й надалі. Мені дуже сумно, що в країні, в якій щодня закриваються десятки підприємств і тисячі людей залишаються без засобів до існування, не поважають, порочать і переслідують людей діяльних. Я створив в Україні сім тисяч робочих місць... Мені вдалося інвестувати в українську економіку понад 100 мільйонів доларів.... Відомості про "донос" ...я отримав приблизно місяць тому в конфіденційній бесіді з діючими генералами СБУ"!
Відкритий лист Чернівецького президенту Кучмі, опублікований в газеті "Киевские ведомости", подіяв. Вже 3 квітня Леонід Деркач зустрівся з Чернівецьким і заявив пресі: "Ніхто з керівництва СБУ ніколи публічно не заявляв, що Чернівецький причетний до будь-яких економічних злочинів".
Ау, Леоніде Васильовичу, так "так" чи "ні"?
Нам залишається тільки гадати, яким чином Леонід Михайлович, кожна хвилина якого розписана на багато днів уперед, буде опікуватися злиденними і переслідуваними владою громадянами. Навіть якщо гіпотетично припустити, що долі бідних та убогих будуть небайдужі впливовому юристу і йому доведеться, відстоюючи загальнолюдські цінності, йти з владою на конфлікт, то невже заради цього він підставить під удар власний бізнес? Смішно...
Тому "Укрінформбюро" схильно припускати, що чутки про можливе висунення Леоніда Чернівецького на посаду Уповноваженого з прав людини у Верховній Раді запускаються навмисно — лише заради створення видимості альтернативи. Де немає альтернативи тому самому Рябцю...

Відповіді

  • 2003.05.19 | Адвокат ...

    А ще Черновецький годує бомжів...

    Не сам, звичайно, не вланоручно. Але дуже пишає си, що годує бомжів. Причому тих, що мешкають поза межами його виборчого округу.


    Є таке враження, що, як затвердять того шляхетного та набожного пана,-- кіно буде! Хто сь там з підлеглих що сь там собі робитиме біля прав людини, а пан Черновецький буде си тим пишати. Люди будуть,-- де й були ( у дупі ), а права їхні,-- то ще й далі.



    А Рябцеві ж,-- ліпше барінів у совгоспі рахувати, з курями навпіл.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.19 | ВІЙ

      Черновецький -друг Сандея

      Це такий чорний пастор-пройдисвіт у Києві.

      І ще Черновецького нудить від націоналістів і української мови, яку він зумів витравити з "Правексу" ще до 1995 року - там всі документи принципово писалися російською ( не знаю як зараз)

      Націоналістів не любить відтоді як в пізній стадії "перестройки" утік звідкись з Кавказу. Завязаний на якихось штатівських місіонерів протестантів ( здається програма фонду Рокфеллера "Туземні релігії").

      Після затвердження буде захищати права російської мови і "Білого братсва". Наявність його в "нашій Україні" така сама як і зміна поглядів Малєнковіча - американське начальство "командирувало".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.05.19 | 123

        Черновецького нема в НУ. Він був і є позафракційним.

        Такий обізнаний щодо Черновецього -- і про пастора, і про інше, а таких простих речей не знаєте...

        А я знаю, що Черновецький -- один з найоригінальніших бізнесменів, який постійно судиться з налоговими та іншими органами, і постійно виграє в них справи. Причому судиться не за власними проблемами -- а скасовує їх поставнови і накази, доводячи в суді їх протиправність (на відміну від деяких опозиціонерів, які тільки пельку на мітингу відкрити можуть -- але ж добірною українською мовою!).

        Думаю, саме з огляду на цю його постійну боротьбу він і зацікавився посадою уповноваженого з прав людини. Інших причин не бачу -- все інше в нього є, і у великих кількостях. У нас не часто зустрічаються банкіри, які дозволяють собі бути позафракційними. Черновецький дозволяє.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.05.19 | chytach

          Shchodo NU: i tak, i ni. Pid chas vyboriv vsi jogo

          lystivky buly z symvolikoju NU. Golovna z nyh - foto razom z Jushchenko de toj zaklykaje golosuvaty za Chernovec'kogo. Shchopravda, nide priamo ne bulo vkazano, shcho vin ide vid NU.
        • 2003.05.19 | Адвокат ...

          А й справді! На греця Черновецькому омбутсменство?

          123 пише:


          > А я знаю, що Черновецький -- один з найоригінальніших бізнесменів, який постійно судиться з налоговими та іншими органами, і постійно виграє в них справи. Причому судиться не за власними проблемами -- а скасовує їх поставнови і накази, доводячи в суді їх протиправність (на відміну від деяких опозиціонерів, які тільки пельку на мітингу відкрити можуть -- але ж добірною українською мовою!).

          Не за власними, маєте рацію: від імені своїх двірителів, себто,-- клієнтів. За що й має свої законні мільйони. Черновецький,-- вправний правник. І дуже пишає се тим.
          Одначе, подвиги свої судові він, яко й усякий хвахівець, вчиняє хвахово, за гроші.

          Ви певні, що успішний мільйонер буде захищати права людей на дурняк? Пререпрошую,-- за зарплатню у 400 гривень?


          > Думаю, саме з огляду на цю його постійну боротьбу він і зацікавився посадою уповноваженого з прав людини. Інших причин не бачу -- все інше в нього є, і у великих кількостях. У нас не часто зустрічаються банкіри, які дозволяють собі бути позафракційними. Черновецький дозволяє.

          Марнославство,-- гріх. Черновецькому, як він не бреше, що є ду-у-уже набожною людиною, це відомо.


          До речі, "позахракційність" Черновецького та багатьох інших,-- то не сміливість з відвагою. А такий собі прояв хвахової не придатности, як політиків. Не замислювали сь на цим?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.05.19 | 123

            Re: А й справді! На греця Черновецькому омбутсменство?

            Адвокат ... пише:
            > 123 пише:
            >
            >
            > > А я знаю, що Черновецький -- один з найоригінальніших бізнесменів, який постійно судиться з налоговими та іншими органами, і постійно виграє в них справи. Причому судиться не за власними проблемами -- а скасовує їх поставнови і накази, доводячи в суді їх протиправність (на відміну від деяких опозиціонерів, які тільки пельку на мітингу відкрити можуть -- але ж добірною українською мовою!).
            >
            > Не за власними, маєте рацію: від імені своїх двірителів, себто,-- клієнтів. За що й має свої законні мільйони. Черновецький,-- вправний правник. І дуже пишає се тим.

            Ви не зрозуміли. Він судиться не щодо інтересів довірителів, а скасовує в судах постанови і накази податкової і інших органів влади, які (постанови і накази) стосуються ВСІХ, а не лише його клієнтів чи його бізнесу. Він скасовує незаконні дії виконавчої влади, які стосуються ВСІХ підприємців, а не домовляється з податковою щодо себе-коханого. Це, по суті, є правозахисна діяльність.

            > Одначе, подвиги свої судові він, яко й усякий хвахівець, вчиняє хвахово, за гроші.

            Він не правник, а банкір. Правекс-банк. Тому подвиги судові в нього не фахові. І вчиняє він їх не за гроші, див. вище.

            > Ви певні, що успішний мільйонер буде захищати права людей на дурняк? Пререпрошую,-- за зарплатню у 400 гривень?

            Я пояснив, як я розумію його мотиви.

            Ваші аргументи мені не здаються серйозними. До чого тут 400 гривень? Якщо так міркувати -- навіщо йому депутатство, з платнею 1500 гривень?

            > > Думаю, саме з огляду на цю його постійну боротьбу він і зацікавився посадою уповноваженого з прав людини. Інших причин не бачу -- все інше в нього є, і у великих кількостях. У нас не часто зустрічаються банкіри, які дозволяють собі бути позафракційними. Черновецький дозволяє.
            >
            > Марнославство,-- гріх. Черновецькому, як він не бреше, що є ду-у-уже набожною людиною, це відомо.

            Ось що мене найменше цікавить -- це стосунки між Черновецьким і Богом.

            >
            > До речі, "позахракційність" Черновецького та багатьох інших,-- то не сміливість з відвагою. А такий собі прояв хвахової не придатности, як політиків. Не замислювали сь на цим?

            В наших умовах? Ті, хто не сміливі -- в ЄДІ. Те, що Черновецький не в ЄДІ -- свідчить про його достатню незалежність і спроможність мати власну позицію.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.05.19 | ВІЙ

              Черновецький використав Ющенка

              Пройшов у парламент і вперші ж дні однозначно відмежувався від "Нашої України" ( коли ще не було ніякого тиску). Ну не любить він хохлів - "поимел" і в сторону ...

              Нелюбить він і української мови, при чому на високому принциповому рівні, як такої що повинна ось-ось вмерти і підло не бажає цього робити.( Не по вообщечеловечески как-то...) Про псевдохристиянську демагогію стосовно української мови читайте в архівних дописах Шарпа - схоже він свої аргументи почерпнув там же де Черновецький.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2003.05.19 | 123

                Черновецький до Ющенка 8 років був депутатом

                І без Ющенка ним став би знов. Так само і інші, кого НУ підтримувала, але не висувала.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2003.05.19 | Адвокат ...

                  Але ж не погребував.

                  Ющевим авторитетом.

                  Але міг би... І був би крутий- крутий, мов яйця штанґіста.
            • 2003.05.19 | Адвокат ...

              І на греця Черновецькому депутатство?

              123 пише:


              > Ви не зрозуміли. Він судиться не щодо інтересів довірителів, а скасовує в судах постанови і накази податкової і інших органів влади, які (постанови і накази) стосуються ВСІХ, а не лише його клієнтів чи його бізнесу. Він скасовує незаконні дії виконавчої влади, які стосуються ВСІХ підприємців, а не домовляється з податковою щодо себе-коханого. Це, по суті, є правозахисна діяльність.

              Я то зрозумів. ;) Адже уважно прочитав транскрипта одних з Черновецьким посиденьок на телебаченні. Де він відверто казав, що є видатним правником- практиком, заробляє тим грубі гроші, скасовує у суді "слизькі" та "не зовсім законні" нормативні акти тієї ж податкової. І ця діяльність дозволяє його підзахисним уникати не людських штрахвів. А за це вони сплачують конторі пана Черновецького добрі гонорари.

              Те, що його контора "працює у такий спосіб на усих підприємців українських", його обходить лише через те, що вони, оті усі, не співають Черновецькому осану.


              > Він не правник, а банкір. Правекс-банк. Тому подвиги судові в нього не фахові. І вчиняє він їх не за гроші, див. вище.

              І марєплаватєль, і плотнік...


              > Я пояснив, як я розумію його мотиви.

              Я не спростовую тієї тези, що Ви пояснили його поведінку у тій мірі, як її зрозуміли самі. Я лише висловив сумнів щодо того, що Ви його поведінку та її мотиви зрозуміли добре.


              > Ваші аргументи мені не здаються серйозними. До чого тут 400 гривень? Якщо так міркувати -- навіщо йому депутатство, з платнею 1500 гривень?

              Та й депутатство йому до... Одначе,-- слава, лише вона кузовбить Черновецьку душу. :)


              > Ось що мене найменше цікавить -- це стосунки між Черновецьким і Богом.

              Ви заєте, мене,-- те ж. Але як він про ті стосунки любить говорити! ;)


              > В наших умовах? Ті, хто не сміливі -- в ЄДІ. Те, що Черновецький не в ЄДІ -- свідчить про його достатню незалежність і спроможність мати власну позицію.

              Ваша теза не є вірною. Не сміливі є і в НУ,і СДуПі(о), тощо.
              На моє переконання, про яку сь не залежну позицію можна говорити лише у контексті не причетности до влади у будь якім її прояві.
              Себто, якби пан Черновецький був по парних днях банкіром, а по не парних,-- правником, або навпаки, або лише правником, або лише банкіром; і не був депутатом та й не міряв на ся шати правозихисника. Судячи з його слів, він доволі добре знає чи не усі "дірки" та не доречности поточного законодавства, отже,-- шаблю в дісницю! Ан ні,-- краще значок нардепа на лацкана.



              І на останок. Уроджений рахувати,-- чи то курей у радгоспі, чи гроші у чужій кишені,-- захищати не здатен. На омбутсмена треба призначати правозахисників, а не банкірів з арихмометрами.
        • 2003.05.19 | Михайло Свистович

          Re: Я трохи знаю Черновецького

          Чувак на рідкість цинічний і нарцисичний, на все українське реагує як бик на червону ганчірку

          123 пише:
          >
          > А я знаю, що Черновецький -- один з найоригінальніших бізнесменів, який постійно судиться з налоговими та іншими органами, і постійно виграє в них справи. Причому судиться не за власними проблемами -- а скасовує їх поставнови і накази, доводячи в суді їх протиправність (на відміну від деяких опозиціонерів, які тільки пельку на мітингу відкрити можуть -- але ж добірною українською мовою!).

          Теж не зовсім так. Він утворив свою асоціацію, судиться саме з тих справ, які вигідні йому, за час, поки діє рішення суду, встигає залагодити свої справи, а іншим членам асоціації сповіщає про це з запізненням, вони отримують ці рішення, коли вже діє новий нормативний акт, і часто влітають в копійку.

          >
          > Думаю, саме з огляду на цю його постійну боротьбу він і зацікавився посадою уповноваженого з прав людини. Інших причин не бачу -- все інше в нього є, і у великих кількостях. У нас не часто зустрічаються банкіри, які дозволяють собі бути позафракційними. Черновецький дозволяє.

          Він просто патологічно не може працювати в команді, де він не головний.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.05.19 | Правник

            З оцінкою особи і діяльності Чер-ого згоден, трохи знаю (-)

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.05.19 | Адвокат ...

              Так он єсчьо,-- і пабірушкой падрабативаєт!

              Себто у вільний від епохальних битв за "права чєлавєка" у судах та Парляменті.



              Дякую! Я довго сміяв сь!
          • 2003.05.19 | 123

            Re: Я трохи знаю Черновецького

            Михайло Свистович пише:
            > Чувак на рідкість цинічний і нарцисичний, на все українське реагує як бик на червону ганчірку

            Нормальні риси для політика (крім останньою, але в кожного свої мухи). Ту ж Юлю взяти -- хіба не цинічна? про нарцисичність я взагалі мовчу. Жана д*Арк...

            > 123 пише:
            > >
            > > А я знаю, що Черновецький -- один з найоригінальніших бізнесменів, який постійно судиться з налоговими та іншими органами, і постійно виграє в них справи. Причому судиться не за власними проблемами -- а скасовує їх поставнови і накази, доводячи в суді їх протиправність (на відміну від деяких опозиціонерів, які тільки пельку на мітингу відкрити можуть -- але ж добірною українською мовою!).
            >
            > Теж не зовсім так. Він утворив свою асоціацію, судиться саме з тих справ, які вигідні йому, за час, поки діє рішення суду, встигає залагодити свої справи, а іншим членам асоціації сповіщає про це з запізненням, вони отримують ці рішення, коли вже діє новий нормативний акт, і часто влітають в копійку.

            Та що мені -- лінки шукати? Я кажу -- нормативні акти скасовує. Нормативні акти всіх стосується.

            > >
            > > Думаю, саме з огляду на цю його постійну боротьбу він і зацікавився посадою уповноваженого з прав людини. Інших причин не бачу -- все інше в нього є, і у великих кількостях. У нас не часто зустрічаються банкіри, які дозволяють собі бути позафракційними. Черновецький дозволяє.
            >
            > Він просто патологічно не може працювати в команді, де він не головний.

            Так якщо буде уповноваженим з прав людини -- буде там головним.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.05.19 | Михайло Свистович

              Re: Я трохи знаю Черновецького

              123 пише:
              >
              > Нормальні риси для політика (крім останньою, але в кожного свої мухи). Ту ж Юлю взяти -- хіба не цинічна? про нарцисичність я взагалі мовчу. Жана д*Арк...

              По-перше, ненормальні риси для політика (тому так і живемо, що в нас такі політики), по-друге, ці риси Черновецького переважають аналогічні риси Юлі у квадраті.

              >
              > Та що мені -- лінки шукати? Я кажу -- нормативні акти скасовує. Нормативні акти всіх стосується.

              А я кажу, що нікому не повідомляє вчасно, що він скасував. А поки повідомить, виходять нові нормативні акти, і банки, повіривши Черновецькому, влітають у копійку.

              >
              > Так якщо буде уповноваженим з прав людини -- буде там головним.

              Самодурів не можна ставити головними.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".