МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україна більш демократична ніж Південна Корея. Щодо інтернету. Поки.

05/19/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Змушені до цього урядом, корейські Iнтернет - компанії незабаром почнуть вимагати всіх дописувачів он-лайн форумів використовувати їх справжні імена. Така система вже працює на сайтах урядових та громадських організацій. Планується, що вона буде розповсюджена на сайти приватного сектору.


Міністерство Інформації та Комунікацій вже провело серію зустрічей з представниками 4-х найбільших інтернет-фірм, це Daum Communications, Yahoo! Korea, NHN, та NeoWiz. На запропоновані пропозиції, від яких не можна було відмовитись, їх представники відповіли згодою підтримати закон для Інтернет, в якому люди будуть зобов"язані використовувати на форумах свої справжні імена. Хоча технічні деталі не розголошуються, скоріш за все система перевірки буде базована на попередньо створеній для схожих цілей системі глобальної ідентифікації корейських громадян (база даних, яка може бути використана через Інтернет, всіх громадян з унікальними ідентифікаторами, що надаються кожній людині). Так Інтернет, який уособлює собою найбільш вільний та демократичний засіб комунікації, поступово перетворюют на засіб контролю уряди країн, що бажають якнайщільніше контролювати все, що рухається і пхати свого носа всюди, куди тільки можливо. Картинка, на жаль, дуже знайома нам по місцевим українським реаліям. На щастя, завжди залишається надія, що такому розвитку подій можна запобігти активним спротивом.

Відповіді

 • 2003.05.19 | Адвокат ...

  Я такої думки ся тримаю, що оті заходи,-- то

  початок практичних робіт з об'єднання двох Корей в одну єдину. За схемою: від Північної Кореї буде взято тоталітаризм, а від Південної Кореї,-- високий рівень економіки. Одначе, почали, як завжди, не з базису.

  Отже, чи пізнають південні корейці високий рівень економіки,-- сумнівно. А от те, що південні їхні брати скуштують кімірсенівщини,-- 100 відсотків.
 • 2003.05.19 | Тестер

  Re: Про Буркіна Фасо і мови нема... Де там тій Африці (-)

  Ми ж їх потихенько з Ил-76 викидаємо.
  А то ще за салом сюди прийдуть...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua