МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Александра Омельченко таки "уйдут"?

05/20/2003 | Спостерігач
Александра Омельченко таки "уйдут"? - 20/05/03
Как стало известно «Главреду» от источника, регулярно посещающего Администрацию Президента и хорошо разбирающегося в подковерных интригах, в АП проходят серьезные дискуссии о кандидатуре человека, способного заменить Александра Омельченко на должности главы Киевской городской администрации. Такой вопрос поднимается, потому что вскоре Александру Александровичу "стукнет" 65 лет - возраст, критический для государственного чиновника (кстати, Президенту тоже будет 65).
Посему на должность главы госгорадминистрации рассматриваются кандидатуры, начиная от Валерия Хорошковского и Бориса Андресюка, и заканчивая Александром Задорожным, постпредом Президента в ВР. Впрочем, как утверждает источник, назначить могут кого угодно. Лишь бы он сумел обеспечить "правильные" результаты всенародного референдума (если таковой состоится) и последующих президентских выборов.
По мнению лиц, приближенных к Президенту, Александр Омельченко не может гарантировать успешной для власти избирательной кампании в столице Украины. В подтверждение этого приводится пример провальной избирательной партии «Единство», возглавляемой киевским мэром и набравшей на парламентских выборах 2002-го года около 10 процентов голосов в городе.

Відповіді

 • 2003.05.20 | Shooter

  Омельченко непросто уйті

  По-перше, чіпляється місця як воша кожуха.

  По-друге, його колишні погрози вивести на вулицю 250 тис. киян - річ більш-менш здійснена. А якщо до "його" 125 (зменшим вдвоє) долучаться ще з 30-50 - навіть папіку мало нє покажеться.

  По-третє, під Омелю вже енний рік риють - і папік вже навіть був його "в почесну відпустку" відправив. Проте потім відкликав своє рішення, що було абсолютним винятком.

  По-четверте, в разі прямого наїзду Омеля однозначно підтримує Юща - втрачати ж нічого. А от коли тільки лякатимуть - смиренно виконуватиме волю Банкової (до пори до часу).

  Ну й по-п'яте, навряд чи папік, віддавши абрєзаним АП, віддасть їм ще й Київ...
 • 2003.05.20 | Vadym Gladchuk

  Re: Александра Омельченко таки "уйдут"?

  Давно пора діда Омельченка відправити на пенсію.
  Але мені здається що Омеля повторить свій геройський вчинок 2002 року. Тільки замість "Єдності" відбирати голоси у Ющенка в Києві буде не блок - партія столичних олігархів, а персонально кандидат у Президента України - 2004 Омельченко Олександр Олександрович. Амбіцій при повній відсутності інтелекту у них вистачає.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.21 | 123

   Єдність голоси ЄДИ забирала (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.22 | Михайло Свистович

    Re: Єдність забирала голоси НУ (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.22 | 123

     Ну да, у Вас таємні джерела, як завжди (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.23 | Vadym Gladchuk

     Re: Єдність забирала голоси НУ (-)

     Для не дуже обізнаних у столичній політиці. Омеля вирвав округи(вкрав перемогу та фальсифікував вибори!) у Нашої України по яким обиралися дупутати до Київради. У більшості з 90-та київрадівських округів були "обрані" депутатами висуванці з "Єдності" (три дні рахували результати), яка на квітень 2002 року утворила омельченківську більшість у мерії.
     Так починався тотальний дерибан землі та нерухомості у м. Києві :)))
 • 2003.05.21 | OLEK

  "Арсенал"

  Щось неподобається мені присутніть Г. Сукіса разом з Сан Саничем на матчах сабжової команди. Щось вони там недобре разом затівають.

  Р.S. Кожне повідомлення диктора по стадіону про присутність на стадіоні сабжового депутата народ зустрічає гучним свистом. Може це йому подобається?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua