МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Неживий ланцюг зі Сходу до Заходу.

05/21/2003 | КП8416
Щойно в одній газеті прочитав про "живий ланцюг від Сходу до Заходу України, що планується на кінець травня". Планується, як я зрозумів, опозицією. Чорт, я щодня перечитую 3-4 газети, по півтори години висю в І-неті - і нічого про це не знаю! А чи знають ті люди, які мають у ланцюзі стояти? Чи люди там стояти не повинні? Що за реклама!! Що за халтура!! Що за неповага до людей! Що ви там без нас плануєте? Що це - дебілізм "менеджерів" чи ворожа розкладницька робота? Скільки пам'ятаю "рух" - завжди отака якась херня. Хто організовує, де збиратися, в який бік іти - доводиться ВИВІДУВАТИ, наче якусь шпигунську інформацію. І не тому, що це приховують, а тому, що НЕ ЗНАЮТЬ - ті, хто мусить знати. Через те народ на тії зборища й не приходить. Не такий нині час, щоб марнувати його на "ніяк" організовані, ідеологічно не забезпечені, та й просто тупі "заходи", на яких виступальників завжди аж через край, аж не вміщаються на помості, аж звисають, наче з переповненого трамвая. А от організувати, оповістити, розклеїти - нікому… Іще - чому профукали таку дату, як 22 травня? Це ж такий привід зібратися, показати силу! Невже "наприкінці травня" - вагоміший привід, ніж 22 травня?

Відповіді

 • 2003.05.21 | технолог

  Неживий ланцюг зі Сходу до Заходу. - Відповідь (+)

  Ось коли вже питалось і, власне, сталовже відповіддю:
  додано: 28-04-2003
  технолог: ЧАС ВОСКРЕСІННЯ
  Форум Майдану
  Версія до друку // Редагувати // Стерти // переглядів: 147 // URL: http://maidan.org.ua/n/mai/1051558133

  Жодного руху у відповідь...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.21 | КП8416

   Мужність провідників - не бояться обіс*атись

   Кінець травня настав. Лишилося 8 днів. І нічого не відомо ні про дату, ні про місце... Отже, ніхто й не прийде. Навіщо ж було кукурікати? А якщо вже кукурікнули - то хоча б голосно... От півні - хвости пишні, а голови маленькі.
 • 2003.05.22 | Українець, громадянин України

  Re: Неживий ланцюг зі Сходу до Заходу.

  КП8416 пише:
  > ... А от організувати, оповістити, розклеїти - нікому…

  За пару днів до 9 березня, не знаю як по місту та по всій Україні, а в моєму будинку в кожній поштовій були листівки БЮТу. А раніше, IMHO, це й не доцільно, бо листівки загубляться, люди можуть і забути... А ось клеїти Листівку, щодо т.зв. "конституційної реформи", розроблену на Майдані, вже давно пора. Майданівці, хто ще не зробив цього. Давайте клеїти листівки! Це, реально, потребує не так багато часу і грошей, як може здатися. А вже розповсюдити конкретно запрошення на акцію (вказати час і місце) достатньо всього пару днів до самої акції.

  > Іще - чому профукали таку дату, як 22 травня? Це ж такий привід зібратися, показати силу! Невже "наприкінці травня" - вагоміший привід, ніж 22 травня?

  Я вже писав, у вересні минулого року, (на Майдані і Юлії Тимошенко особисто) про неефективність в наших умовах проведення акцій в робочі дні.
  Коротко нагадаю основні причини:
  - значно більша ймовірність адмін. тиску на працівників держ. підприємств та організацій, студентів тощо, а люди й без того бояться втратити роботу, можливість навчатися і т.ін.
  - ті хто працюють на недерж. підприємствах теж не такі багаті, щоб облишити хоча б на день роботу. Страйки - це, поки що, не для нас.
  Здається лідери опозиці це вже теж зрозуміли...

  ДОСИТЬ! куЧМО :gun:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.22 | Михайло Свистович

   Re: :)

   Українець, громадянин України пише:
   >
   > За пару днів до 9 березня, не знаю як по місту та по всій Україні, а в моєму будинку в кожній поштовій були листівки БЮТу. А раніше, IMHO, це й не доцільно, бо листівки загубляться, люди можуть і забути...

   До чого тут листівки? Йдеться про організацію, хто і де має стояти, як добиратися до місця стояння за межами населенних пунктів тощо.

   Ірпінь знаходиться біля Києва, але жоден ірпінський осередок опозиційних партій ще не отримав з центру жодної вказівки.

   Я пам"ятаю скільки сил і часу було покладено на організацію ТОГО ланцюга з Києва до Львова, але все одно були проколи, порожні місця, які з"єднувалися мотузками. А тоді активність була масовішою і грошей більше. І пропаганду дати, до речі, почали задовго до події.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.23 | Українець, громадянин України

    Re: :)

    Михайло Свистович пише:
    > До чого тут листівки? Йдеться про організацію, хто і де має стояти, як добиратися до місця стояння за межами населенних пунктів тощо.
    >
    > Ірпінь знаходиться біля Києва, але жоден ірпінський осередок опозиційних партій ще не отримав з центру жодної вказівки.
    >
    > Я пам"ятаю скільки сил і часу було покладено на організацію ТОГО ланцюга з Києва до Львова, але все одно були проколи, порожні місця, які з"єднувалися мотузками. А тоді активність була масовішою і грошей більше. І пропаганду дати, до речі, почали задовго до події.

    Щодо листівок. А як більшості людей донести необхідну інформацію, дату, час, спосіб проведення акції ("ланцюг" чи щось інше)? Може захопити телебачення? Листівки потрібні.
    А що стосується місцевих партійних осередків, то вони-то вже давно мали б отримати хоч якісь вказівки. Тому, загалом я згоден, що організація подібних акцій в опозиційних партіях далеко не на належному рівні.
    А з датою і "ланцюгом" взагалі щось незрозуміле. 9 березня заявили, що наступна акція буде 25 травня (отже, присутні 9 березня вже знали про цю дату, розповідали іншим), потім сказали, що буде "ланцюг". Але, як я дізнався пару тижнів тому (на УП, здається, прочитав) - акцію перенесено на 31 травня, через день міста, а "ланцюг" ніби-то буде "не зовсім ланцюг". То хіба в березні не знали, що остання неділя травня - день міста? Очевидно, що знали, а може для ланцюга зі Сходу на Захід, центр Києва був не потрібен, а саме через те, що "ланцюг" буде "не зовсім ланцюг" і перенесли дату? Може придумали щось ефективніше? То й добре, але ж навіщо людей путати, бо СБУ - воно все що хоч розплутає.

    ДОСИТЬ! куЧМО :gun:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.23 | Михайло Свистович

     Re: Ви неуважно прочитали

     Українець, громадянин України пише:

     >
     > Щодо листівок. А як більшості людей донести необхідну інформацію, дату, час, спосіб проведення акції ("ланцюг" чи щось інше)? Може захопити телебачення? Листівки потрібні.

     КП8416 написав, що немає інформації про ланцюг, наголосивши на поганій організації. Ви відповіли, що в принципі нічого страшного немає, бо завчасно розкидати листівки немає сенсу. Я ж написав, що йдеться не про листівки (у їх потребі ніхто не сумнівається), а про погану організацію.

     > Може придумали щось ефективніше?

     Боюсь, що в них просто нічого не виходить, тому і переносять
 • 2003.05.22 | Горицвіт

  Re: Неживий ланцюг зі Сходу до Заходу.

  Як випливає з останнього інтерв'ю Луценка (було тут вчора), опозиція чекає рішення Кучми щодо конституційних змін. Вважається, що десь днями Кучма оголосить референдум чи ще щось таке. ТОді акції будуть як відповідь на це.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.22 | Михайло Свистович

   Re: А якщо до 31 рішення не буде?

   Горицвіт пише:
   > Як випливає з останнього інтерв'ю Луценка (було тут вчора), опозиція чекає рішення Кучми щодо конституційних змін. Вважається, що десь днями Кучма оголосить референдум чи ще щось таке. ТОді акції будуть як відповідь на це.

   Re: А якщо до 31 рішення не буде? Знов перенесуть? А якщо взагалі рішення не буде, то акцій більше не буде?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.22 | Горицвіт

    Не знаю. Тут палка з кількома кінцями

    З одного боку, акції мусять проходити. З другого, якщо дуже часто, то не вдасться мобілізовувати багато людей. З третього, було б добре по гарячому сліду кучмівських рішень (бо якщо провести акцію 31, а на другий день він оголосить референдум, то наче незручно знов закликати людей). Може, ще якісь міркування. Не знаю. Я не даю порад в цьому питанні.
 • 2003.05.22 | Михайло Свистович

  Re: Ви кого питаєте?

  КП8416 пише:
  > Що ви там без нас плануєте?

  Сюди ті, хто планує, не заходять ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.22 | КП8416

   Я-а-а-ак не заходять?!?!

   А куди ж вони заходять? Що ж вони читають? Звідки беруть інформацію? О.Волков і то казав у однім інтерв'ю, що зранку годину сидить в І-неті.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.22 | технолог

    Не дай боже

    надумають той ланцюг.
    Це буде знову чергова обсираловка народних прагнень.
    Краще хай проводять щось інше.
   • 2003.05.23 | Михайло Свистович

    Re: Отак не заходять

    КП8416 пише:
    > А куди ж вони заходять? Що ж вони читають? Звідки беруть інформацію? О.Волков і то казав у однім інтерв'ю, що зранку годину сидить в І-неті.

    Волков дійсно сидить. І Суркіс з Медведчуком сидять. Не знаю, чи сидить Янукович. А опозиційні вожді заглядають до інтернету зрідка. Тим більше на форуми. Інформацію беруть з газет, телебачення, кулуарів ВР, один від одного, а в основному від помічників.
   • 2003.05.24 | chytach

    Vony ne "chitateli" a "rukovoditeli" - sho nejasno?;)(-)

 • 2003.05.23 | No name

  Конкретно. Назвіть ім'я людини, що це запропонувала!

  Просто треба вказати конкретно людину, яка це придумала.
  Я особисто відтепер буду вживати її прізвище виключно і тількі з додатком (через дефіс) МУДАК.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.23 | No name

   Понятно. (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.23 | chytach

    Prosto djentl'meny ne hochut' pidstavliaty damu :-)(-)

  • 2003.05.24 | Боровик

   Хіба то не та людина, що вже проводила мертвий референдум про ++

   недовіру Кучмі? А та затія була такою ж "мудрою"...
   Це тільки мої припущення, бо і там і там мізки застосовувались обмежено.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.24 | Михайло Свистович

    Re: Я чогось не пам"ятаю, хто висунув цю ідею, але

    за стилем схоже на цю людину.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua