МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сесію в Кіровограді мер відмінив з приводу свого дня народження. Дуже

05/23/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Сьома сесія в міської ради в Кіровограді не продовжила свою роботу, але справжньої причини її переносу на невизначений термін офійційно влада не повідомила. Та містом пішли чутки про пьянку на робочому місті, що влаштував міський голова замість сесії. Не виключено, що причина політична, а саме чергова непоступливість сторін. Тим часом містом зранку пішли чутки протн, ще приводом є день народження міського голови. Серед мешканців міста пошипюється несхвалення подібної поведінки представника влади в той счас, коли в місті не прийнято бюджет.
Звичайно чутки та припущення не обов'язково можуть відзеркалювати справжній стан речей. Представників ЗМІ про відміну сесійного засфідання тим часом ніхто не вважав за потрібне повідомити, і преса прийшла. Хороший підхід цього разу до свободи інформації. Мешканці міста тим часом не знають на цей момент про найближчі перспективи міста втішних новин.
Чи досягнуто було міжфракційного миру під час "піру в час чуми" ?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua