МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ТИ Ж МЕНЕ ПІДМАНУЛО...

05/23/2003 | Степан СІРИЙ
#20 за 16.05.2003
ТИ Ж МЕНЕ ПІДМАНУЛО...
Степан СІРИЙ

Написане на коробці з-під компакт-диска відео-караоке «Сядьмо, будьмо, заспіваймо!», який випустило ТОВ «Сідіком», спочатку аж перелякало: «Усі права захищені. Несанкціоноване копіювання, тиражування... заборонена трансляція по кабельних та ефірних каналах переслідуються по закону».
Коли ж переляк пройшов і я ознайомився зі змістом цієї збірки «Українські народні пісні-1», куди були включені найпопулярніші 18 пісень, які співають у всьому світі, рука мимоволі потяглася до кишені, витягла 20 гривень — і я з ними розпрощався, зате нині маю таку рідкісну річ!
Поки їхав додому, прочитав дрібненькими літерами про подяку представникам турфірм Іспанії, Мальти, Греції, Австрії, Єгипту, Фінляндії, Ізраїлю за надані відеоматеріали. Це насторожило.
А коли увімкнув комп’ютера і подивився деякі пісні (бо всі неможливо - психіка не витримує!) — настороженість переросла в обурення. Попри зауваження до якості музики, на мій погляд, треба бути несповна розуму, щоб пісню «Реве та стогне Дніпр широкий» проілюструвати якимись єгипетськими краєвидами, а «Ой у вишневому садочку» - грецькою античністю.
Навіть не цікавлюсь, чия мати народила авторів такого «рідкісного» непотребу - українська чи російська, бо вийшло щось абсолютно безнаціональне і безголове. А які прекрасні ілюстрації можна було зробити! Які чарівні краєвиди має наша земля! Як прекрасно можна було прокоментувати відеорядом з національно-побутових сценок! Та, видно, дуже вже обмежені ті люди, що утворили товариство з обмеженою відповідальністю «Сідіком».
Подивився заморські краєвиди, що супроводжували пісню «Ти ж мене підманула», і надовго відклав подалі від очей цей приклад хохляцької недолугості із застосуванням новітніх технологій. І прикро не стільки за викинуті на вітер гроші, скільки за абсолютну безконтрольність і необмежену безвідповідальність авторів маразму. А хотіли ж, напевне, як краще...
м. Севастополь.

"Кримська Свiтлиця" > #20 за 16.05.2003 > Тема "Резонанс"

Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=887


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua