МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Клоун Табачнік каже:

05/23/2003 | Shooter
(підкреслення мої)


Я вже на сьогоднішній день відійшов і ніколи не належав до тих українців, які гудили Кучму, і як історик за освітою, вважаю, що велике бачиться на відстані. Кучма увійде в історію як президент, який не пролив жодної краплі крові в жодному громадянському, релігійному, міжконфесійному, регіональному конфлікті в Україні, по-друге, як людина, яка все-таки зуміла мирним шляхом довести необхідність і прийняти нову Конституцію - вперше в історії України як держави.

Третє - при ньому відбулося економічне зростання, було зупинене катастрофічне падіння.(sic!) Можна додати четверте, п'яте і таке інше. Перебуваючи в стані сьогоднішнього дня, ми сьогоднішнім днем не задоволені. З відстані якогось часу ми цей день будемо оцінювати як наше дитинство, як отроцтво, як молодість,

(от ту я згоден...в молодості - фйолики в голові. В Кучми ж - суцільна дурь парторга Южмаша).

більш позитивно.

Я абсолютно переконаний, що Леонід Кучма в історію нашої країни ввійде як політик із позитивним потенціалом, як людина, яка вписала свою, досить значну, сторінку в історію України. І хоч це сприймають сьогодні як підлабузництво чиновника, я навіть можу про себе запам'ятати дату, 22 травня 2003 року, і можу сказати, що пройде зовсім небагато, з точки зору людської долі, 10-15 років, і будемо ходити і вулицею Кучми, і проспектом Кучми, і бачити його, скажімо так, пам'ятні знаки, і це нормально.

Це не є моя позиція як чиновника. Я переконаний, що в Києві обов'язково буде і майдан Леоніда Кравчука, хоча я не належу до його однопартійців, не був його соратником під час його роботи на посаді президента.

Відповіді

 • 2003.05.23 | Мазепинець

  Re: Пояснюю...

  Табачнік:
  > Я абсолютно переконаний, що Леонід Кучма в історію нашої країни ввійде як політик із позитивним потенціалом, як людина, яка вписала свою, досить значну, сторінку в історію України. І хоч це сприймають сьогодні як підлабузництво чиновника, я навіть можу про себе запам'ятати дату, 22 травня 2003 року, і можу сказати, що пройде зовсім небагато, з точки зору людської долі, 10-15 років, і будемо ходити і вулицею Кучми, і проспектом Кучми, і бачити його, скажімо так, пам'ятні знаки, і це нормально.
  >
  > Це не є моя позиція як чиновника. Я переконаний, що в Києві обов'язково буде і майдан Леоніда Кравчука, хоча я не належу до його однопартійців, не був його соратником під час його роботи на посаді президента.

  - Йдеться про місто - кримінальну колонію, скажімо так, спецзону для олігархів, кучмістів та іншої погані. Колись, коли до влади прийдуть нормальні люди, нормальні українці, таке "місто" спеціально створять для відселення вищезгаданої погані від цивілізованого суспільства. Більше того, ТАМ можна буде зробити музей "мафіозного кучмо-олігархізму". І САМЕ ТАМ можна буде походити по вулиці і проспекту Кучми, відвідати майдан Кравчука, завітати до ресторанчика "Гамбургери від Павліка Л.". А головну вулицю найкраще було б назвати "вулицею Паханшаха І".

  Крім того, Табачнік також пише:
  > Кучма увійде в історію як президент, який не пролив жодної краплі крові в жодному громадянському, релігійному, міжконфесійному, регіональному конфлікті в Україні, по-друге, як людина, яка все-таки зуміла мирним шляхом довести необхідність і прийняти нову Конституцію - вперше в історії України як держави.

  - Ага, а на похороні Патріарха Володимира хто бив людей? Свій, вважайте, народ? (До речі, зауважте: думка про проспект Патріарха Мстислава або проспект Патріарха Володимира у "гуманітарія" Табачника не виникла).
 • 2003.05.24 | Олександр

  Re: Клоун Табачнік каже:

  Я був дещо спантеличений, якщо не шокований від того, що прочитав у Правді. Один з типових прикладів вишуканого дупокунінгулуса зі сторони генералісімуса Табачніка. Правда, сумніваюсь, що наш папік від того здатний отримати оргазм.
  Я особисто згідний витягнути кілька гривень зі стратегічної панчохи на побудову памнєтника кучмови у вигляді пахана вдягнутого у тюремну робу що сидить у клітці з переліком усіх його заслуг перед Батьківщинов. Пропоную оголосити конкурс аби випередити Табачніка. При тому моя совість чиста, бо ні я, ні мої знайомі за нього не голосували і не вважаємо того опудала за всенародно обраного.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua