МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тріумф волі

05/24/2003 | Володимир Щербина
© Володимир АЛМАШИН, головний редактор НО

ТРІУМФ ВОЛІ

Розмова з Євгенією Сакевич Даллас — українською красунею, яка, пройшовши через сталінські репресії і нацистські трудові табори, емігрантське життя в Італії, Шотландії та США, показала приклади безстрашного виживання, мужності, хоробрості і тріумфу.
http://observer.sd.org.ua/news.php?id=1213

Відповіді

 • 2003.05.24 | технолог

  Пане Володимире

  Все це гарно, це дійсно мужня жінка, яка багато чого пережила...
  Все правильно про Голодомор, про ситуацію в Україні...
  Але, оскільки Ви зараз знаходитесь на сайті Майдану, який обговорює поточні події в політичному житті України, в мене декілька актуальних питань.
  Немає таємниці в тому, що Ви близькі до сил, які називали себе "Спільною дією", "Переходом", "Араттою", видають "Народний оглядач".
  Всі ці вищезгадані джерела проголосили купу правильних слів про те, що треба Україні, навіть збиралися отримати третину місць в парламенті. Але чому всі благополучно здохли...
  То і питання таке - не пора покаятись, хоча б у тусовці, за те, що в черговий раз збрехали людям, здевальвували правдмві поняття своїи пустослів'ям, не сказати б міцніше?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.24 | Футуролог

   Re: Пане Володимире

   технолог пише:
   > Немає таємниці в тому, що Ви близькі до сил, які називали себе "Спільною дією", "Переходом", "Араттою", видають "Народний оглядач".
   > Всі ці вищезгадані джерела проголосили купу правильних слів про те, що треба Україні, навіть збиралися отримати третину місць в парламенті. Але чому всі благополучно здохли...
   > То і питання таке - не пора покаятись, хоча б у тусовці, за те, що в черговий раз збрехали людям, здевальвували правдмві поняття своїи пустослів'ям, не сказати б міцніше?

   Здається, є сенс прояснити ситуацію. Можливо, Ви й самі знаєте, що група, яка робить "Перехід-IV" і "Народний Оглядач", не має відношення до політичних партій, тому в жодному разі не могла претендувати на якісь місця в парламенті. Я б назвав цю групу генератором альтернативного світогляду, хоча ще до кінця не зрозумілого (не завершеного?). Під час минулих виборів кілька політичних структур скористалися їхніми ідеями, а якась "Нова сила" навіть проголосила ідею Переходу місією своєї партії і збиралася стати впливовою парламентською силою (насправді ж не набрала навіть 1%).

   Це я до того, що треба розрізняти ідеологів і політиків: перші не зобов'язані каятись за других.

   Якщо ж говорити, що хтось "здох", то це явно не стосується ідеологів - вони спокійно далі гнуть свою лінію і, судячи з сайту www.perehid.org.ua, достатньо плідно. Аналізуючи зникнення на цьому сайті деяких деталей, зокрема прізвища Збітнєва, можу зробити висновок, що вони разом вже не працюють, що їм, здається, зовсім не шкодить. Так би мовити, "атряд нє замєтіл патєрі байца" (це з популярної революційної пісні).

   Взагалі то цікаво, який вони зроблять наступний крок. Що стосується згаданої "спільної дії", то, здається, вона тихо набуває реальних обрисів як глобальна мережа клубів. Так що чутки про смерть цього проекту виявилися значно перебільшеними.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua