МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Секс-індустрія та свобода слова" - відкритий семінар "РС"!!!

05/25/2003 | Олег Верник "РС"
WWW.ANTIGLOBALIZM.NET.UA

У вівторок 27 травня 2003 року о 19-00 у приміщенні Інституту "Республіка" (вул. Горького 12 б) відбудеться вирішальний відкритий семінар Обєднання "Робітничий спротив" на тему "Секс-індустрія та свобода слова". Запрошуються всі зацікавлені у виробленні лівого антиглобалістського дискурсу з цього питання.

Відповіді

 • 2003.05.25 | юрко

  секс-пролетарії всіх країн, єднайтеся!

  слово "вирішальне" звучить як "остаточне". Тому всі секс-пролетарії світу згуртовуються на послєдній (остаточний) і рєшитєльний бой зі своїми експлуататорами-клієнтами. Модифікують маніфест Маркса, де сєкс-рабочєму класу надається історична місія зробити світову буржуазію імпотентною, чим ліквідовується клієнтуру-експлуататора, як клас. Тому, що орудія проізводства все одно залишаються при сєкс-рабочєм, як нєотторжимоє і єдіноє імущєство, приватна власність на засоби виробництва, вирішується додати окремий параграф в маніфесті щодо покращення символіки - на червоні пролєтарські ліхтарі секс-кварталів світу почепити серп і молот. Що символізує серпом по буржуазних яйцях, а молот, як фаллічний об'єкт секс-пролєтаря.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.25 | Олег Верник

   Re: секс-пролетарії всіх країн, єднайтеся!

   Шановний Юрко!!! Так ти приходь... Маєшь можливість висловити свої думки з приводу окреслених проблем. Серед них: позиція марксистів-антиглобів, щодо боротьби держави з підпільною секс-індустрією. Кому надати критичну підтримку, щоб наблизити реалізацію наших світлих ідеалів??? Треба обговорити у межах відкритої демократичної дискусії. Дівчата наші готують доклади та пропозиції. Приходь, хоч з серпом, хоч зі своїми яйцями...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.25 | Горицвіт

    Re: секс-пролетарії всіх країн, єднайтеся!

    Пане Верник,

    Ви б вивішували якісь попередні матеріали (ваші міркування з цього приводу, проекти резолюцій і т.п.) — щоб було хоч щось. А так виходить, "приходь і там все побачиш" — ніби якась засекречена секта.

    Так що пишіть щось на цю тему. Ще є до вівторка час.
   • 2003.05.26 | юрко

    Re: секс-пролетарії всіх країн, єднайтеся!

    Олег, прийти не можу, бо трохи далекувато, хоч мене жіночі проблеми (в сенсі соціологічному) цікавлять, а з решта проблем є поле діяльності лікарів. Підпільна секс-індустрія - справа кримінальна, бо ніхто не може змушувати жінку ні до чого, здається навіть в ООН в котрійсь там жіночій комісії вже видавали резолюції щодо торгівлею жінками, навіть діаспорне СКУ мало резолюцію і листа до Кучмо щодо торгівлі українськими жінками вислало, на що відповідь була щось в стилі - самі собі винні, бо повії. Ну, та кучмо оригінальністю думки не здивує. Не думаю, що джигіти-марксисти-антиглоби також щось нове скажуть. Але в принципі, справа варта міцного марксистського лівацького галасу, бо благородна. Тепер, яка держава мається на увазі, що повинна боротися, це ж світова проблема з дуже тонкою гранню між криміналом і особистим вибором? А ті дівчата, котрі вже мають доповіді і пропозиції, вони як, більше теоретично говоритимуть, чи пропозиції є результатом власного пережитого? Передай їм мій молоткастий секс-пролетарський привіт і як не буде забагато турботи, то запости результати, цікаво почитати.
 • 2003.05.26 | Чучхе

  А коли у "РС" черговий концерт на захист Іраку?

  Пропоную оголосити який-небудь день Святом моральної перемоги Іракського народу і залабати який-небудь антиглобалістський музон під гаслом Но Блад Фор Ойл.

  Виручені гроші підуть на підняття бойового духу непереможної іракської армії.

  Можна також поєднати із нарадою про секс. Загальна тема "Хусейн та секс по-американські".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.26 | Мінор

   Мансе! На підтримку Улюбленого Керівника Тов. Кім Чен Іра

   пропоную закидати салом американську амбасаду в Києві. Як відомо, дніпропетровські вчені винайшли новий тип вибухівки на основі цього продукту. Я впевнений, що Америка здригнеться від такої демонстрації української сили і солідарності з Великим Корейським Народом. Проблему відновлення постачань твелів на Північно-Корейську АЕС вирішимо ми, Український Нарід, який першим добровільно позбувся ядерної зброї, зробивши вибір на користь сала.
   В іншому разі "Промені Чучхе" мають звернутись із закликом до Улюбленого Керівника тов. Кім Чен Іра провести бартерний обмін українського сала не північно-корейський збагачений збройовий плутоній, який тепер активно виробляє корейська АЕС. Я переконаний у взаємовигідності такого обміну.
 • 2003.05.26 | Остап!

  Дурдом "Веселка" (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua