МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З новин: Литвин в Хабаровську

05/29/2003 | Релаксистка
Керівництво Міністерства закордонних справ Російської Федерації пообіцяло вжити термінових заходів, щоб виправити ситуацію, яка склалася з літаком голови Верховної Ради Володимиром ЛИТВИНОМ.
Як передає кореспондент УНІАН, про це в інтерв'ю журналістам повідомив заступник державного секретаря МЗС України Ігор ХАРЧЕНКО, який також перебуває в аеропорту Хабаровська.
Він повідомив, що щойно відбулася розмова міністра закордонних справ України Анатолія ЗЛЕНКА з керівництвом зовнішньополітичного відомства Росії. Останні пообіцяли вжити термінових заходів для розв'язанні цієї ситуації, сказав І.ХАРЧЕНКО.
Як повідомляв УНІАН, літак, у якому з Японії летить офіційна делегація Верховної Ради України на чолі з Володимиром ЛИТВИНИМ, не може вилетіти з Хабаровська до Києва через "недбалість авіаторів і керівництва" Хабаровського аеропорту.
За словами прес-секретаря спікера Ігоря СТОРОЖУКА, літак, який летів з Хіросіми, приземлився в Хабаровську, де його було дозаправлено. Однак служби аеропорту заправили літак невідповідним паливом, що могло призвести до аварії. Зокрема, в літак українського спікера було залито паливо, що замерзає на висоті, яку набирає ця модель літака.
#

Відповіді

 • 2003.05.29 | Релаксистка

  Re: З новин: Литвина ще й забули в Хабаровську

  ЛИТВИН ВВАЖАЄ НЕПРИПУСТИМИМ ТЕ, ЩО НА ТЕРИТОРІЇ РОСІЇ "ЗАБУЛИ" ПРИЙНЯТИ УКРАЇНСЬКУ ОФІЦІЙНУ ДЕЛЕГАЦІЮ
  Київ. 29 травня. УНІАН. Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН вважає неприпустимим те, що на території Російської Федерації "забули" прийняти офіційну делегацію Верховної Ради України.
  В інтерв'ю журналістам, В.ЛИТВИН наголосив, що така ситуація неможлива, особливо коли говориться про рівноправне партнерство з Росією, а певні представники демонструють зневагу до офіційної делегації.
  Як повідомив журналістам член офіційної делегації ВР, народний депутат Петро ПОРОШЕНКО, ще 23 травня Міністерством закордонних справ України була надіслана офіційна нота про забезпечення прольоту літерного рейсу В.ЛИТВИНА територією Росії. За інформацією, яку отримала українська сторона, МЗС Росії проінформувало керівництво Хабаровського краю та аеропорт про проліт цього рейсу, наголосив П.ПОРОШЕНКО.
  Як передає кореспондент УНІАН, зараз, за місцевим часом, в Хабаровську північ. Літак українського спікера приземлився в Хабаровську о 20.00 за місцевим часом.
  Як повідомляв УНІАН, у Хабаровському аеропорту літак, у якому з Японії летить офіційна делегація ВР України на чолі з В.ЛИТВИНИМ, було заправлено некондиційним паливом.
  Начальник льотного загону Державного авіаційного підприємства "Україна" Володимир ПАЩЕНКО повідомив, що літак з українською делегацією на борту повернувся з виконавчого старту за 30 секунд до відриву від землі. Причиною цього стало те, що заступник начальника Хабаровського аеропорту повідомив екіпажу, що літак заправлений неякісним, некондиційним паливом. В.ПАЩЕНКО пояснив некондиційність палива тим, що при заправці в реактивне паливо необхідно підмішувати спеціальну рідину, яка не дає можливість кристалізуватися воді під час польоту на великій висоті. За словами В.ПАЩЕНКА, український екіпаж упевнений, що така рідина не була додана в паливо, оскільки дозаправник Хабаровського аеропорту виявив, що кран дозатора відповідної рідини був закритий.
  В.ПАЩЕНКО підкреслив, що наслідком цієї недбалості могла бути катастрофа українського літака, оскільки всі чотири двигуни могли зупинитися в повітрі на великій висоті - через охолодження палива в ньому утворюються кристали.
  Екіпаж українського літака відмовляється злітати, поки не буде злите некондиційне паливо і не залите нове під контролем українських льотчиків.
  Зараз українська делегація знаходиться біля літака, оскільки її не пускають у приміщення аеропорту.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.29 | chytach

   Ce cikavo takozh z tochky zory, chomu ukrajins'ki litaky tak

   chasto padajut'...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.29 | trick

    Re: Ce cikavo takozh z tochky zory, chomu ukrajins'ki litaky tak

    A pamjataete jak dekilka rokiv tomu vzymku vpav na zleti IL76 na Irkutsk? Tam tezh spochatku "kotyly bochku" na MotorSich (dvyzhky pogani, bo Ukrainski), a potim nibyto vyjavyly krystalizaciju palyva... I tema vshuxla.
 • 2003.05.29 | Боровик

  УП написала, що

  Запас палива Іл-62 - 1000 тис. літрів, так цього палива їм вистачили б кілька разів облетіти навколо Землі, а вони вирішили сідати в Хабаровську...
  :)))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua