МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Обговорюється можливість створення україно-польського телеканалу

05/30/2003 | Спостерігач
Обговорюється можливість створення україно-польського телеканалу
Сьогодні в Польщі розпочалося засідання Спільної українсько-польської робочої групи з питань співробітництва у галузі зв'язку. Від України участь у засіданні бере делегація Адміністрації зв'язку України до Республіки Польща на чолі із заступником Голови Державного комітету зв'язку та інформатизації України В.Коляденко. До її складу входять представники Держкомзв'язку України, провідних підприємств, науково-дослідних установ та навчальних закладів галузі, повідомили в Держкомітеті. Від польської сторони - заступник Державного секретаря Міністерства інфраструктури Республіки Польща пан К.Хеллер та провідні експерти у галузі телекомунікацій та поштового зв'язку.

Перше засідання українсько-польської робочої групи з питань співробітництва у галузі зв'язку сьогодні у Варшаві має визначити нові напрями двосторонніх партнерських стосунків в телекомунікаційні сфері.

Під час візиту сторони обміняються інформацією щодо створення незалежного регуляторного органу у сфері телекомунікацій, заплановано обговорення досвіду приватизації національних операторів в галузі телекомунікацій (Укртелеком і Телекомунікація Польська).

Обговорюватимуться можливості відкриття другого цифрового переходу для забезпечення розвитку надійної системи зв'язку між Україною і Польщею, а також технічні можливості створення спільного українсько-польського телевізійного каналу.

У центрі уваги постане проведення україно-польських консультацій та обмін інформацією в рамках підготовки до Всесвітнього самміту з питань інформаційного суспільства.

Візит делегації Адміністрації зв'язку України триватиме з 28 по 31 травня.


Інф. «Телекритики»


--
Spy!

Відповіді

 • 2003.05.30 | Нафта-Газ

  Re: Обговорюється можливість створення україно-польського телеканалу

  Спостерігач пише:
  > Обговорюватимуться можливості відкриття другого цифрового переходу для забезпечення розвитку надійної системи зв'язку між Україною і Польщею, а також технічні можливості створення спільного українсько-польського телевізійного каналу.

  Чегрова дурниця - те саме, що Чорномордін пропонував, лише замість Росії Польща. І хто за це буде платити ? Набагато краще зробити
  ось це :

  http://www.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_rus&key=1053701120&first=1054304212&last=1053518969
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.30 | chytach

   Ne zgoden. Inozemne movlennia malo cikave, a ot spil'ni proekty

   mozhut' dopomogaty zblyzhenniu narodiv. Vlasne, u ciomu i poliagala ideja Chernomyrdina: na rosijs'kyh kanalah nashi dyvliat'sia lyshe "Mentiv" ta Galkina, tobto jihnia propagandysts'ka cinnist' dlia Rosiji minimal'na.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.30 | Нафта-Газ

    Ви не зрозуміли про що мова

    А саме про український телеканал для неукраїнських українців,
    який можна транслювати за кордоном і в Україні.

    Ніхто не буде фінансувати українсько-російський, українсько-польський,
    українсько-турецький телеканали, бо нема ні аналогів в світі ні попиту на такі "ігри".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.30 | chytach

     Dumaju, vse-taky vony ne nastil'ky tupi (hocha u nas vse buvaje)

     Vyslovliu prypushchennia, shcho ci kanaly, mabut', majut' buty dijsno chysto ukrajins'kymy, ale vse-taky orijentovanymy na rosijs'ko-, pol's'ko-ukrajins'ku audytoriju. Dlia togo, shchob kanal buv spravdi populiarnym, vin maje vysvitliuvaty poriad z ukrajins'kymy takozh i miscevi novyny i podiji. Chyste inomovlennia liudy budut' dyvytysia, mozhe, raz na misiac'. Ce ne okupyt' tyh velykyh groshej, jaki koshtuvatyme takyj proekt, osoblyvo jakshcho organizatory spodivajut'sia na jakis' groshi z reklamy.
     (Vse ce, zvychajno, IMHO).
    • 2003.05.30 | Mykyta

     Помиляєтесь

     Нафта-Газ пише:
     > Ніхто не буде фінансувати українсько-російський, українсько-польський,
     > українсько-турецький телеканали, бо нема ні аналогів в світі ні попиту на такі "ігри".

     Є, і дуже хороший, німецько-французький телевізійний канал (зараз не можу згадати як саме називається)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2003.05.30 | КП8416

  Головне - не допускати туди Драча

  І Павличка. Це майстри розвалу. Хоча з такого каналу нічого путнього вийти не може за означенням. А також за кількістю охочих докласти до спрааи своїх бездарних, але загребущих рук.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua