МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як Омеля київський Кучму подальше посилає..:) (/)

05/30/2003 | Shooter
У 65 років Омельченко буде мером Києва. І немає "моральних" причин його міняти

www.ПРАВДА.com.ua, 30.05.2003, 17:20

Мер Києва Олександр Омельченко "залишиться на своїй посаді після свого 65-річчя", заявив голова Фонду муніципальних реформ "Магдебургське право", заступник голови Київської міськадміністрації Михайло Поживанов.

Коментуючи в інтерв'ю журналістам заяву президента України Леоніда Кучми щодо досягнення у цьому році пенсійного віку Омельченка, Поживанов підкреслив, що "посада міського голови не має обмежувальних вікових термінів, оскільки вона є виборною".

"Олександр Олександрович був переобраний київським міським головою переважною більшістю киян у 2002 році на термін до березня 2006 року, а особливості статусу київської влади передбачають, що міський голова очолює і виконавчий орган представницької влади. У Києві таким органом є Київська міська держадміністрація", - підкреслив він.

Тому, впевнений Поживанов, немає ніяких підстав, "ні правових, ні економічних, ні тим більше моральних" для зміни керівництва київської влади. Заступник голови Київської міськадміністрації також зазначив, що за показниками 1-го кварталу Київ "випереджає інші регіони країни з виконання соціальних програм і бюджетів всіх рівнів, а також лідирує з тринадцяти показників розвитку промисловості, будівництва, охорони здоров'я, розмірів і виплати заробітної плати".

"Преса, коментуючи ситуацію, що склалася, посилається тільки на закон про державну службу, чомусь забуваючи, що є закони про місцеве самоврядування і про столицю, в яких також виписані параметри влади", - заявив Поживанов.

Як повідомлялося, відповідаючи на питання журналістів, чи залишаться на своїх посадах голова МЗС Анатолій Зленко й Омельченко після того, як відзначать 65-річчя, Кучма сказав: "Згідно із законом, після 65-ти не можна продовжувати (займати держпосаду). Це - обмежувальний вік для державної служби".

Після обрання у 1999 році Омельченка київським міським головою (на основі закону про столицю України - Київ) президент країни Кучма делегував меру також повноваження голови Київської державної адміністрації.

Омельченко як і Кучма відзначать 9 серпня 65-річчя.

Відповіді

 • 2003.05.30 | Vadym Gladchuk

  Re: Як Омеля київський Кучму подальше посилає..:) (/)

  Якщо уважено подивитися діяльсть Омеленого банку "Хрещатик" та використання бюджетних коштів столиці, то Сан Санича можна ще далі послати - аж у СІЗО ::))
 • 2003.05.31 | Роман ShaRP

  Вчимося правильно посилати з СС Умєльченко ®

  Як Хрещатик реконструювати -- пажжалуста, як вокзал ремонтувати -- пажжалуста, як на "Практичні заняття з прав людини" ментів натравити -- пажжалуста, як метрогради будувати -- та распажжалуста.

  А от як на пенсію йти, тут вже, звіняй, Данілич, а іді ти ... на третій термін, от куда іді, ти понял, да?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua