МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сміховинки звідусіль

05/30/2003 | Shooter
Перед Литвином вибачилися за "недостатню гостинність"

www.ПРАВДА.com.ua, 30.05.2003, 14:30, оновлено о 17:36

Міністерство іноземних справ Росії висловлює щирі співчуття голові Верховної Ради України Володимиру Литвину у зв'язку з випадком в аеропорту міста Хабаровськ (Росія).

"Нам особливо прикро, що це трапилося з делегацією братської України", - йдеться у звертанні на ім'я Литвина першого заступника МЗС РФ В'ячеслава Трубнікова, текст якого має у своєму розпорядженні агентство "Інтерфакс-Україна".

"Сподіваємося, що дане непорозуміння не позначиться на дружній атмосфері наших стосунків", - йдеться у документі.

Також російська влада збирається провести розслідування за фактом затримки в аеропорту Хабаровська парламентської делегації України на чолі зі спікером Володимиром Литвином, заявив радник-посланець посольства Росії в Україні Олексій Сазонов.

"Природно, ми займаємося цим питанням, дуже серйозно будемо будемо вивчати, чому і що привело до того, що залишився такий нехороший відбиток", - сказав він, відповідаючи на питання журналістів у п'ятницю в Києві.

При цьому, відзначив він, "не можна, звичайно, не визнати, що певну частку недостатньої гостинності росіяни проявили - нам відомо, що представник МЗСу у Хабаровську був відсутній під час посадки літака, і, звичайно, ми будемо розбиратися з цією стороною питання".

"За всім цим, звичайно, немає ніякої політики, - не треба ускладнювати", - підкреслив Сазонов.

Відповідаючи на питання журналістів, дипломат повідомив, що йому невідомо, які саме органи російської влади будуть займатися цим розслідуванням.

Як повідомлялося, повертаючись з Японії в Україну, українська делегація майже на півдоби затрималася у Хабаровську, куди літак сів на дозаправку, через проблеми з паливом.
Ну звісно, яка там політика. Голова парламенту какой-то Хахляндії - хіба ж політик? І взагалі - шо ето такоє, ета Хахляндія? Шевчєнко в Міланє - то ж россіянін, так что нєт (нє било і нє будєт, звісно) нікакой Хахляндії!!!

От мені цікаво - чи москалям дойде коли-небудь, що:

а) Союзу нє бивать
б) що самій же ж Росії ВИГІДНО мати з Україною РІВНОПРАВНІ стосунки?

Бо ж - прямо як малі діти...

Відповіді

 • 2003.05.30 | Мінор

  Шутер, таке враження, що Ви ніколи не бачили росіян

  Не російськомовних українців, а саме росіян. Один росіянин має агресивності на п"ятьох європейців. Інколи це буває дуже позитивно, коли стосується бізнесу або культури. Але є і бічні негативні наслідки такого темпераменту. Хамство у сфері обслуговування процвітає навіть у Петербурзі, а про Хабаровськ і кури балакали.
  Окрім того це Путін у Москві може Кучмі баки замилювати і про людське око рівноправним братом звати. А у "русской глубинке" точно знають, ЯК Москва ставиться до України от і копіюють. В носі вони мали наших політиків. І дуже шкода, що нашим депутатам довелося переконуватись в цьому у такий спосіб.
  Втім, переконаний, це піде на користь україно-російським стосункам - українці стануть більш реалістичними :-)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.30 | trick

   Re: Шутер, таке враження, що Ви ніколи не бачили росіян

   Ex... krashe by zamist Lytvyna poletilo v Japoniju Q + M-k...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua