МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українці утримують Крим,а росіяни відпочивають і розкрадають

05/31/2003 | Гайди До Байди
Злочинна влада в Україні, прикривши свою протидержавну чинність з втручанням Кримської Ради, ухвалила постанову про безпозначковість (безвізовість) відпускників на Крим з Російської Федерації. Отже, ніби українці і росіяни задурні, щоб якось справитися з візою для відпускників?

Було б цікаво дізнатися, чи таку постанову має чинність без прийняття у Верховній Раді?

На всякий раз, така постанова свідчить про цілком займанську владу в Україні. Коли їй вигідно, то їй з ясного неба дати чинність постанові, котра злочинцям і олігархічним колам, разом з російською розвідкою дає можливість вивозити тіневі скарби (капітали) з України, підтримуючи таким чином Путіна і інших сталіністів. Це також не за горами, що такою дорогою Путін дістає допомогу задля прийдешніх виборів у президенти.

Та це відбувається у просторах, де з приналежним Ростовом над Доном, уже запроторювали стотисячами українських і інших жінок у статеве рабство по цілому світі.

У якому світі живемо, де за президентські вибори Путіна і інших, українська держава дає можливість, щоб запроторювали людей у статеве рабство?

Незабаром злочинець уже таким не називаєш, зате його будуть іменувати неначе як ВІДПУСКНИК НА КРИМ та Л. Драч собі будуватиме ще одну розкішну будину.


Заборонений український правопис складається з:
Звукопису = фонетики
Видопису = морфології
Складопису = синтакси

bsentschuk@web.de
Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмичакам
Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und
seinen
Кutschmisten
Unavoidably, the death penalty for the despot Leonid Kuchma and its
Kuchmists


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua