МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Олена Притула виграла журналістський конкурс Knight Fellow

06/01/2003 | Хома Брут

Вітаємо!Джерело: http://knightfellows.stanford.edu/fellows/intl_fellows2003.html

Олена Притула виграла конкурс на журналістську стипендію Knight Fellow. Кожен рік ця стипендія надається дванадцяти американським та семи іноземним журналістам. Мета організації, що існує на приватну пожертву журналіста і бізнесмена Джона Найта (John S. Knight, http://www.knightfdn.org/), полягає в "підвищенні якості світової журналістики шляхом надання журналістам середньої ланки можливостей подивитись на сучасний світ з нових точок зору". Американські стипендіати працюють поза межами США, а іноземні - в Стенфордському університеті (Каліфорнія). На сьогодні стипендію Найта отримували близько 700 осіб, я яких 23 стали лауреатами премії Пулітцера. Багато стипендіатів отримали інші престижні журналістькі нагороди.

В будь якому випадку включення української журналістки в число Knight Fellows є важливим кроком і (НМД) має розглядатись в першу чергу як успіх української незалежної журналістики.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua