МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На вибори Президента - з єдиним кандидатом!

06/02/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Так, УРП “Собор” підтримує ініціативу Віктора Ющенка про створення коаліції демократичних сил та закликає активізувати переговори керівництва “Нашої України”, БЮТи та СПУ.

За повідомленням УРП “Собор”, партія підтримує ініціативу лідера блоку “Наша Україна” Віктора Ющенка, висловлену ним під час регіонального форуму блоку в Чернігові, про створення коаліції демократичних сил для висунення єдиного узгодженого кандидата на президентських виборах 2004 року.
УРП “Собор” розцінює пропозицію Віктора Ющенка про те, що прізвище такого кандидата має бути назване лише після політичних узгоджень, не раніше листопада цього року, як крок далекоглядного і глибоко морального політика.

Водночас УРП “Собор” закликає Віктора Ющенка активізувати переговорний процес “Нашої України”, БЮТи та СПУ з метою утворення політичної коаліції не лише для президентських виборів 2004-го, а й для парламентських виборів 2006 року, оскільки лише така коаліції зможе взяти на себе повноту відповідальності за демократичні перетворення в державі. В разі необхідності УРП “Собор” готова взяти на себе функцію координатора в ході проведення таких переговорів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua