МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Петро Сабашук - єдиний кандидат НУ, СПУ, і БЮТи на виборах Мера в Запо

06/02/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Лідер Нашої України Віктор Ющенко заявив на прес-конференції в Запоріжжі, що вважає Петра Сабашука найкращим кандидатом на посаду м?ського голови.

- Його людські та професійні якості - це те, що потрібно запорожцям, - підкреслив народний депутат. Ющенко також зазначив, що Петро Сабашук є узгодженим кандидатом від трьох опозиційних сил - Нашої України, СПУ, і БЮТ.

- Я поділяю позицію Сабашука, його погляди та виборчу програму. Хоча б раз на сто років в Запоріжжі повинен з'явитися мер такого рівня, як Петро Сабашук, - підкреслив Віктор Ющенко, виділивши моральні та професійні якості кандидата на посаду міського голови.

Лідер Нашої України побажав мешканцям Запоріжжя не помилитися в своєму виборі, адже якщо містом знову керуватимуть представники чинної влади, то виборцям в такому разі не варто буде нарікати на низькі зарплати чи поганий рівень життя...Джерело: Прес-служба Нашої України


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua