МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Таємний лист Юрка Луценка про Мороза, Вінського, Рудьковського

06/02/2003 | vmo
...якшо Юра це дійсна написав...то ево канкретна дасатлі!!!

Дорогі друзі та соратники!

Мій життєвий досвід та відкрита політична діяльність дозволяють мені звертатися до Вас таким чином. Вважаю своїм обов'язком розповісти правду
Почему письмо было написано и почему не отправлено? Написано, разумеется, потому, что г-н Луценко созрел для его написания. А не отправлено - наверное, потому, что наутро после его написания г-н Луценко подумал: а, может, не надо?

Вам, рядовим членам партії, про процеси, що проходять всередині ЦК партії, серед осіб, які фактично керують Вами та "захищають" наші інтереси в парламенті.

Можу з повною відповідальністю заявити, що деякі особи, займаючи керівні пости в нашій партії, ідеологічну основу нашої боротьби перетворили в джерело збагачення та отримання мільйонних прибутків. При цьому свою діяльність вони прикривають мандатами народних депутатів та популістськими заявами. До того ж, за їх потуранням центральний комітет перетворився в клоаку п'янства та розпусти. Терпіти все це більше немає сил!

І, не дивлячись на мою залежність від наших політичних "героїв", я назву їх імена!

Й. Вінський - чоловік, який всіма доступними йому способами, намагається зайняти пост Голови СПУ. Чоловік, який грошима партії розпоряджається як своїми власними. Чоловік, який породив серед нас атмосферу недовіри, підозрілості та зруйнував основні засади партії.

Я думаю, що для Вас не є таємницею, що між Й. Вінським, мною та С. Ніколаєнком йде жорстока боротьба за ідеологічне спасіння та очищення партії, яка, на мій превеликий жаль, невпинно затягує й інших членів партії, та, послаблюючи всю партію, відкриває нас для нападу зовнішніх ворогів.

Мабуть багато знає, що в ЦК СПУ починаючи з В. Савченка та закінчуючи простими охоронцями - всі люди Й. Вінського, і ніхто на них ніякої управи не має, однак з цим приходиться миритися.

Використовуючи завгоспа партії А. Скакуна в свої темних справах, Й. Вінський будує величезні будинки, торгівельні центри, реставрує та продає різні приміщення, отримуючи при цьому колосальні прибутки. Наприклад,
Ну а домики, о которых сказано в письме, они, да, существуют - на ул. Нагорной. Один, 27-а, г-на Винского. Второй, 27-б, в аренде у индонезийского посольства.

один із шикарних будинків на фотокартках побудований А. Скакуном для Й. Вінського, а інший він здає в оренду посольству Індонезії за 85 тисяч гривень в місяць, при цьому ні копійки з цих грошей не надійшло до партійної каси.

Мені соромно про це говорити, однак більше я не можу приховувати, що член нашої партії, народний депутат М. Рудьковський - онук поліцая М. Приходька, який лютував на території Чернігівщини, разом з фашистами катуючи мирних громадян. А сьогодні, М. Рудьковський, прикриваючись депутатським мандатом, перехопивши дідову естафету, успішно ворочає через НАК "Нафтогаз України" мільйонами американських доларів. А партійна каса як і раніше залишається пустою!

У той же час, всі Ви, віддаючи на партійні потреби останні копійки із своєї жебрацької зарплати чи пенсії, підсвідоме відчуваєте, що грошей на проведення запланованих нами акцій все рівно не вистачить!

На мій превеликий жаль, таких прикладів можна наводити дуже багато, їх повно, вони всюди! Як би Ви знали, як все це тяжко бачити на власні очі!

Дорогі мої однопартійці, всі хто на боці правди та справедливості, я звертаюся до Вас, до однодумців, підтримати мене в моєму прагненні очистити ряди нашої партії від п'явок клану Й. Вінського та інших відщепенців, які наживаються на нашій боротьбі! Вірую у Ваші сили та Ваш не затьмарений розум!


Юрій Луценко,
Народний депутат України"

Відповіді

 • 2003.06.03 | Мінор

  Чистої води качка. Кря-кря. Новий спосіб боротьби з СПУ? (-)

 • 2003.06.03 | Мінор

  Гладчук, ти мене зацікавив на перспективу. Скільки коштує така

  послугу за прайсом твоєї організації? До мене тут зверталися кілька мудаків щодо чорного піару, я їх послав. Так тепер відправляти на тебе? Пропонує одразу прайс вивісити в гілці, щоб створити собі "ринок". Це дуже "раціонально".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.06.03 | vmo

   Re: Гладчук, ти мене зацікавив на перспективу. Скільки коштує така

   Ми і повісили це для того, щоб всі знали що це провокація з СДПУ(0)!
   Навть підписали В. Медведчук та М. Гельман :)

   А цей лист широко гуляє по політичним інтернет - форумам.
  • 2003.06.03 | vmo

   Re: Гладчук, ти мене зацікавив на перспективу. Скільки коштує така

   "Молодь - надія України" та Вадим Гладчук чорним піаром не займаються.
   А члена молодіжної організації, який поставив цей бруд на Майдан вже вигнали з об"єднання "за несплату членських внесків від надприбутків отриманих від олігархів" :)
 • 2003.06.03 | Мінор

  Прошу Майдан перенести це в гілку "Без правил"

  Ми не можемо допустити, щоб наш сайт перетворили у помийну яму для відпрацювання "чорного піару". Джерело листа не вказане. Лист стосується конкретних народних депутатів, зрештою людей і наших друзів.
  Я не вірю, що це написав Луценко. Я не вірю інформації, яка там викладена. Мені огидно думати, що кожен постинг, який буде з"являтись у цій гілці виноситиме це блювотиння vmo на верхній рівень. Так бути не може. Це не по-людськи.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.06.03 | Оно всем известно

   Провокация чистой воды и могу объяснить

   Сомневаюсь, что ВМО Гладчука к этому имеет отношение, хотя СДПУ(о) его давно и тщательно к такому готовит... Но...

   Не стал читать "письмо Луценко" дальше определенных слов...

   Да, я сам неоднократно бывал в штаб-квартире СПУ, не будучи ни "членом", ни сторонником. По приличным "поводам" бывали и сабантуи в помещениях. Скрывать здесь нечего - атмосфера там довольно открытая, дружеская, - конечно, пока отсутствут "ШЕФ". Тогда все "строятся".

   Но! Никогда не поверю, что Луценко Политсовет СПУ (ПС СПУ) может назвать ЦК СПУ. Это даже у иеня, не "члена", в голове не укладывается.

   Про остальное еще труднее говорить.

   Вывод: писал профессиональный журналюга с понятиями. Откровенно оставлены ляпы, чтобы не найти самого профессионала. По чьему заказу? - додумывайте сами.
 • 2003.06.03 | Правник

  Фуфло це, а не лист Луценка(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.06.03 | Vadym Gladchuk

   Re: Фуфло це, однозначно!

   Частину тексту з цього бехливого листа у Чернігові на довиборах у 206 окрузі розповсюджували.
   Це "Чорний ПР" та брехня.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.06.03 | Мінор

    Ага. Так давайте знищимо цю гілку взагалі (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.06.03 | Vadym Gladchuk

     Re: Ага. Так давайте знищимо цю гілку взагалі (-)

     Так, мабуть, її треба дійсно закрити!
 • 2003.06.03 | Гарбузи соціал демократичні (об*єднані)

  Re: Таємний лист Юрка Луценка про Мороза, Вінського, Рудьковського

  Вадиме, перестань займатись провокаціями.
  Я знаю більше ніж ти підозрюєш, я знаю з чого стола ти їш.
  Я знаю твою методику. Іди з відси по доброму.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.06.03 | Vadym Gladchuk

   Цікаво з чийого?

   Оттак знову погрози... Країна з бандитським урядом.
 • 2003.06.03 | Михайло Свистович

  Re: І ви сподіваєтесь, що хтось цьому повірить? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.06.03 | Vadym Gladchuk

   Re: І ви сподіваєтесь, що хтось цьому повірить? (-)

   Інколи треба робити щеплення від брехні. Вважайте це щепленням :)
   Від майбутніх провокацій донецьких та об"єднанних


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua