МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зняли з перегонів Вітренчиху (/)

06/06/2003 | Правник
ВІТРЕНКО ЗНОВУ НЕ СТАНЕ ДЕПУТАТОМ

www.ПРАВДА.com.ua, 6.06.2003, 10:44

Окружна комісія з виборів депутата Верховної Ради округу №206 у Чернігівській області в четвер увечері зняла з реєстрації кандидата в депутати лідера Прогресивної соціалістичної партії Наталію Вітренко.
Про це в четвер повідомив на засіданні окружкому його голова Анатолій Мельник.
Він ознайомив членів комісії з розпорядженням прокурора області про розповсюдження інформаційно-агітаційних матеріалів "Чернігів-новини" за кандидата Вітренко, що називалися листівками.
У розпорядженні прокурора сказано, що за формою, змістом та виконанням, а також відповідно до державного стандарту, ці листівки - газета, а поширення видання без реєстрації - порушення законодавства.
Окружком виніс друге попередження Вітренко і скасував рішення про її реєстрацію.
За це рішення проголосували 16 членів окружкому, двоє утрималися.
За словами Мельника, окружком також зняв з реєстрації голову правління комбінату громадського харчування "Новий Чернігів" Сергія Кнуренка.
Мельник зачитав заяву Кнуренка з проханням зняти його з реєстрації.
За словами Мельника, на обрання депутатом Ради в цьому окрузі претендують тепер 23 кандидати.
Як повідомлялося, вибори в Раду в окрузі №206 відбудуться 8 червня.
На обрання депутатом Ради в цьому окрузі претендують президент "Укрсиббанку" Олександр Ярославський, екс-голова Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Олександра Кужель і представник Соціалістичної партії Дмитро Іванов.

--------------------------------------------------------------
Виглядає як одночасне побиття 3-х зайців:
- розчистка шляху для Когось Кращого,
- підтримання уваги до відьми і її героїчно-постраждалого образу серед трудящіхся мас,
- обкатка нового способу зняття будь-кого.

Відповіді

 • 2003.06.06 | тестер

  Re: Зняли з перегонів Вітренчиху (/)

  Подібно, що вона вже не встигне через суд поновитися. А якщо поновиться то цей спектакль може додати їй голосів. Хоча голосування відбувається в місті і вона достатньо всім надоїла.
  Якщо поновлять, може спрацювати Ваш другий пункт.
  Третій теж заслуговує на увагу. Треба ж на комусь попробувати. Тим більше, що її вже всі політики давно розкусили. Та і що вона одна варта в тій ВР, навіть якщо пройде. Ситуація там від її присутності не зміниться. Бомжиха вона політична.
 • 2003.06.06 | vmo

  Re: Зняли з перегонів Вітренчиху (/)

  25 ТРАВНЯ 2003 РОКУ У ЧЕРНІГОВІ НАТАЛЯ ВІТРЕНКО ОДНОЧАСНО МОГЛА БУТИ ОБРАНОЮ НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ ТА ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ

  25 травня 2003 року Молодіжна Центральна виборча комісія у Чернігові на проспекті Перемоги біля Мак – Дональдсу одночасно провела попередні вибори Президента та попередні вибори народного депутата у 206-му виборчому окрузі. За словами голови Молодіжної ЦВК Вадима Гладчука менше чим за дві години чернігівцям було роздано 300 бюлетенів у двох номінаціях. Найбільшим попитом, незважаючи на шалену агітаційну компанію кандидатів у народні депутати, користувалися бюлетені по “виборам Президента на Майдані”.
  Голова Молодіжної ЦВК Вадим Гладчук став свідком поклейки листівок без вихідних даних з так званим “чорним пі аром”. Під заголовком “Ми не продаємося” неіснуюча громадська ініціатива “За чесні вибори” наводить, м’яко кажучи, брехливу інформацію про народних депутатів Миколу Томенка та Миколу Рудьковського, кандидата у народні депутата Дмитра Іванова. Аналітики ВМО “Молодь – надія України” уважно вивчивши текст брудного послання прийшли до висновку про СДПУ (о) – шне походження міфічної громадської ініціативи “За чесні вибори”.
  З кількох десятків зареєстрованих кандидатів у народні депутати лише декілька проводять активну агітацію. Так члени Молодіжної ЦВК побачили багато листівок та (або) агітаційних стендів Олександра Пухкала, Володимира Приходька, Дмитра Іванова, Наталі Вітренко, Раїси Ясочко, Сергія Кнуренко, Олександра Ярославського, Олександри Кужель, Миколи Гуриненко. До агітації залучені і транспортні засоби: Черніговом їздять тролейбуси з написом на склі “Благодійний фонд народного депутата Ярославського” та автомобіль Таврія з прапором ПСПУ.
  З спостереженнями Молодіжної ЦВК найактивніше проводить виборчу кампанію президент “Укрсиббанку” Олександр Ярославський, який включився у виборчі перегони ще за місяць до його реєстрації кандидатом у народні депутати. “Благодійний фонд народного депутата Ярославського” (цікаво чи насправді такий зареєстровано органами юстиції) 9 травня організував безкоштовний проїзд для чернігівців, розповсюджував безкоштовно паски для виборців, організував приїзд та безкоштовний концерт російського співака Олега Газманова. Опоненти банкіра голослівно закидають Ярославському і те, що багатьом мешканцям Чернігова від його імені пропонують по 50 – 100 гривень за позитивне голосування, але чомусь ні штаб “об’єднаної опозиції” спеціально створений для редактора газети “Гарт” Дмитра Іванова, ні вірний соратник Наталі Вітренко Володимир Марченко не зверталися до суду про зняття з реєстрації головного травневого спонсора чернігівців.
  Результати попередніх виборів Президента у Чернігові
  ( у відсотках та за здобутими місцями)
  1. Наталія Вітренко (висунута ПСПУ) 34,2 відсотка
  2. Віктор Ющенко (висунутий блоком “Наша України”) 20,3 відсотка
  3. Юлія Тимошенко (висунута ВО “Батьківщина”) 15,8 відсотка
  4. Олександр Мороз (висунутий СПУ) та Петро Симоненко (висунутий КПУ) отримали по 10,4 відсотка
  5. Віктор Янукович (начебто висунутий зборами громадських організацій раніше засуджених за особливо тяжкі злочини) 4,4 відсотка
  6. Віктор Медведчук (висунутий СДПУ (о)) та Сергій Тигіпко (висунутий колективом НБУ) отримали по 1,5 відсотка
  7. Тарас Чорновіл (висунутий редакцією газети “Час”) 1 відсоток
  8. Леонід Грач (висунутий зборами комуністів Криму) 0,5 відсотка
  Володимир Литвин (висунутий зборами викладачів історії України) не здобув жодного голосу.
  За даними оприлюдненими головою Молодіжної ЦВК Вадимом Гладчуком, було видано 300 бюлетенів. З них опинилось у скринці для голосування 228 бюлетенів. Запропонованих кандидатів у Президенти підтримали 202 мешканця Чернігова. Не підтримало жодного кандидата 23 виборця. Визнано недійсними 3 бюлетеня.

  Результати попередніх виборів народного депутата України у Чернігові (206 виборчий округ)
  ( у відсотках та за здобутими місцями)
  1. Наталія Вітренко (висунута ПСПУ) 45,0 відсотків
  2. Дмитро Іванов (головний редактор газети “Гарт”) 25,0 відсотків
  3. Олександр ярославський (президент “Укрсиббанку”) 18,5 відсотка
  4. Олександра Кужель (екс – голова Держкомпідприємництва) та Сергій Кнуренко (підприємець) отримали 5,0 по відсотки
  5. Микола Гуриненко (“Єдність”), Дмитро Понамарчук (журналіст) та Олександр Пухкало (економіст) отримали по 0,5 відсотки
  За даними оприлюдненими головою Молодіжної ЦВК Вадимом Гладчуком, було видано 300 бюлетенів. З них опинилось у скринці для голосування 216 бюлетенів. Запропонованих кандидатів у народні депутати підтримали 200 мешканців Чернігова. Не підтримало жодного кандидата 15 виборців. Визнано недійсними 1 бюлетень. Молодіжна ЦВК вирішила вважати дійсним бюлетень у якому виборець дописав прізвище Олександра Пухкала та проголосував за нього.

  P.S. Як повідомив голову Молодіжної ЦВК Вадима Гладчука один з учасників акції “Вибори на Майдані” - народний депутат України Микола Рудьковський (фракція СПУ), 1 червня 2003 року до Чернігова приїдуть Віктор Ющенко, Юлія Тимошенко та Олександр Мороз, які будуть агітувати за єдиного кандидата від опозиційної четвірки – головного редактора газети “Гарт” Дмитра Іванова.
 • 2003.06.06 | Vadym Gladchuk

  Треба було менше загравати з олігархами :(

  За інформацію аналітиків ВМО "Молодь - надія України" вибори "виграє" банкір Ярославський, який, згідно неофіційних заяв нардепа Миколи Рудьковського вже потратився на 3,5 млн. вічнозелених. Ярославський, за чутками, начебто одружений на племінниці Людмили Миколаївни Кучми.
 • 2003.06.06 | Олександр

  IMHO #3

  А нам - ще один дзвіночок.
  Ми одну лінію їхньої оборони вже прорвали - ми вже научилися хоч зі скрипом, але висувати спільних кандидатів. А як прорвати другу лінію - я поки не бачу :(.
  Єдина рекомендація - не 7, а 77 разів відміряти і бути дуже пильними.
 • 2003.06.07 | 111

  Re: Зняли з перегонів Вітренчиху (/)

  Головного висуванця в народні депутати в Чернігові побито, штаб розгромлено

  http://maidan.org.ua/n/news/1054938627

  За повідомленням телевізійної компанії Тоніс, у п"ятницю 6 червня 2003 року, на кандидата на Чернігівщині від Нашої України, Блоку Юлії Тимошенко і Соціалістичної Партії, було скоєно злочинний напад.

  В результаті нападу головний кандидат в народні депутати в окрузі отримав пораннення, важкість яких не уточнилася. Передвиборчий штаб кандидата Дмитра Іванова, за інформацією Тоніса, "розгромлено".

  У кого піднялася рука на кандидата від опозиції до режиму Кучми, невідомо. Вмираючий режим продовжив війну з власним народом.

  Згідно повідомлення Тоніса, за минулий тиждень, кримінальні найманці Кучмівської системи влади підкупили тисячі виборців, і розповсюдили тисячі підроблених бюлетнів для голосування. Схема підкупу являє собою обмін паспортних даних і оригіналу бюлетеня у день виборів на підроблений бюлетень з накресленим кандидатом від злочинців, на підроблений бюлетень і невелику винагороду виборцю-зраднику.

  Залишається також невідомим, чи мають міжнародньо відомі недержавні організації, такі як Комітет Виборців, можливість спостерігати і наглядати за перебігом виборів, що відбудуться цієї неділі, 8 червня 2003 року в Чернігові у виборчому окрузі номер 206.

  Джерело: Тоніс.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua