МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучмісти знайшли собі кандидата в омбудсмени

06/06/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Ні це не Рябець, але дуже схожий. Фракції парламентської більшості зібрали необхідну кількість підписів (226) - на підтримку кандидатури Василя Костицького

Цю інформацію підтвердив ряд депутатів - членів більшості, які особисто поставили свої підписи.

( Біографія Костицького не є чимось особливим, наприклад був номінований на "віборах людіни Рока" в 1999 в якости головного правозахисника.

Але ця людина, член фракції СДПУ(0) в попередньому складі ВР, була "полум"яним" адвокатом Кучми на Заході, під час того як він був представником України у ПАРЄ.

Тобто, якщо його оберуть на цю посаду, він дійсно стане дуже хорошим уповноваженим з прав людини. А якщо висловлюватись точніше: уповноваженим з прав людини, яку звати Леонід Кучма. М-І )


15 травня ВР не підтримала кандидатуру Ніни Карпачової на посаду Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Тоді на її підтримку висловились лише 208 народних депутатів. Голова Верховної Ради України Володимир Литвин оголосив про початок процедури висунення нових
кандидатур на цю посаду.

Представник фракції НДП Олег Зарубінський повідомив, що його фракція поставила свої підписи на підтримку Карпачової і планує підтримати її кандидатуру.


Водночас лунають інші голоси: фракції парламентської більшості не голосуватимуть за призначення Ніни Карпачової на посаду Уповноваженого ВР, заявив лідер депутатської групи "Народний вибір" Микола Гапочка.

(гапочки не можуть пробачити Карпачовій за те що в її доповіді офіційно задокументовані багаточисельні порушення прав людини в Україні, факти застосування тортурів з боку "правоохоронних" органів, та багато іншого М-І )

УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua