МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зареєстровано проект постанови про недовіру Піскуну

06/09/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Проект внесений групою народних депутатів України,
членів фракції БЮТ - Юлією Тимошенко, Валентином Зубовим, Анатолієм Матвієнком, Степаном Хмарою та іншими.


Депутати відзначають, що таке рішення необхідно прийняти, враховуючи безвідповідальне ставлення і нереагування Генерального прокурора на неодноразові звернення народних депутатів України щодо звільнення з-під варти колишнього віце-прем'єр-міністра України Леоніда Козаченка, наявність
постійних критичних виступів народних депутатів України на неправомірні дії Піскуна, затягування Генпрокуратурою розгляду резонансних кримінальних справ.

Як відомо, відповідно до Конституції України в разі прийняття рішення ВР про висловлення недовіри Генеральному прокурору це тягне за собою відставку.


УНІАН

Відповіді

  • 2003.06.09 | Олег Непокора

    Шанс!

    Юля та її соратники зробили розумно, залучивши до мотивів відставки піськуна "дєло" Козаченка. Адже відомо, що на захист Козаченка виступають частина більшості, зокрема - Аграрна партія, а також УСПП (Кінах). От тільки б НУ та КПУ не підкачали. Адже ми пам"ятаємо, що саме частина "НУ" (самому прикро, але - правда) допомогли затвердити цю потвору, до "послужного списку" якої вже на той час належало "дєло" Фельдмана, а також "шмон" в редакції "Обком-нет".

    На сьогодні ця сволота нарвалася не лише на Тимошенко та опозицію, але й на деякі сили, що входять до більшості. Ще раз повторюю - Дай Боже! Прекрсний шанс для Укрїни позбавитися Берії ХХІ ст.

    P.S. Коли бачу фізіономію тієї потвори, в руках мисленно нащупується вогнемет (яким в Європі спалювали заражені коров"ячим сказом скотомогильники), яким проводжу дезинфекції Української землі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua