МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ми ще в Бога не останні. Для правильного куту зору.

06/09/2003 | Статистик
Половина населення Землі живе в бідності

Близько 3 млрд. людей, тобто половина населення Землі, живуть за межею бідності. Прибуток у деяких країнах, що розвиваються, становить менше $2 на день на людину, передає Reuters, цитуючи дані доповіді Міжнародної організації праці. У тому числі приблизно 1 млрд. людей виживають на $1 у день, зазначає агентство ООН.

Офіційне безробіття у світі досягло найвищої позначки — 180 млн. осіб. Такі дані містяться в офіційній доповіді, яка буде подана на щорічній конференції МОП у Женеві наступного тижня.

Відповіді

 • 2003.06.09 | ВІЙ

  А у мене сусід алкоголік ?

  Ну то й що - мені також запити?
  А Євросоюз дає своїм коровам дотації у 2$ в день. Це 60 долларів у місяць, або ж 320 грн у місяць. Нагадаю що середня пенсія у селі складає десь 60 грн.

  Пенсію можна підняти, затиснувши трохи хапливі пальчики різноманітним Медведчукам. Однак зразу ж підніметься величезний гвалт про "корисність" таких вимиральних пенсій для економіки, а особливо для обрання необхідних владі депутатів.Як не дивно про це галасуватимуть не рядові і тупі кучмісти, а грантоїди з якоїсь програми Світового Банку . Ми не повинні орієнтуватися на задвірки світу. Наше місце - в перших рядах. І не треба слухати тих які переконують нас що ми третій світ.

  І треба зрозуміти що ніхто нас просто так , за те що "красиво співаємо" у цей рай не впустить. Туди потрібно пробиватися - наполегливо, жорстко і з максимальною концентрацією інтелекту.
  Ніхто зараз за нас не думає як би зробити нас багатшими- це повинні зробити ми самі.

  А для початку хоча б просто відігнати свиней від бюджетної яблуні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.06.09 | Сергій

   Яблуневий мінталітет, або що в сусіда товстіше

   Поки руде системне корито - стара кадрова колода, старі правила, стосунки, не будуть зруйновані буде завжди оновлюватись поголів'я свиней...
   Це, я так розумію, нас намагаються заспокоїти про власну приреченість на тимчасову незручність, бідність, еволюційно змінену на добробут... Казки, казки... Відчуваєте, шановні, стиль - "Невелика трагедія...", "Не все так погано в нашій хаті...", "Як що влада не спроможна..." Джерело цього заспокоєння десь у режимних центрах керування. Далі чекайте поради як з ложки рису зробити свято...
 • 2003.06.09 | Георгій

  Re: Ми ще в Бога не останні. Для правильного куту зору.

  Це правда. Ще є така статистика: приблизно 800 мільйонів людей на Земній кулі мають клінічні ознаки голодування, з них 11 мільйонів живе у США - найбагатішій країні світу...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.06.10 | тестер

   Re: Мене, а особливо вмираючу бабку у селі,

   дуже турбують стан бушменів і пігмеїв в південній Африці, проблеми голодуючих в Америці, а також індо-пакистанський та арабо-ізраїльський конфлікти... :(
  • 2003.06.10 | Горицвіт

   Україна догнала США

   Георгій пише:
   > Це правда. Ще є така статистика: приблизно 800 мільйонів людей на Земній кулі мають клінічні ознаки голодування, з них 11 мільйонів живе у США - найбагатішій країні світу...


   У нас теж десь стільки ж голодуючих (дані просто з власної прикидки, а статистику можна пошукати, — якщо є з цього питання статистика)
 • 2003.06.10 | тестер

  Re: Коли приходиш до чиновника...

  і він хоче тебе культурно послати, то
  1. Він ніби то уважно тебе вислухає і поспівчуває,ба, навіть "виразіт свойо возмущеніє".
  2. Приведе подібні приклади і знову "виразіт".
  3. Перейде до протилежних прикладів і акцентує увагу на тих, які негативні і не дали, або дали результат не відповідний очікуваному. навіть більш того, несприятливий для прохача.
  4. Повністю "заб"є вам баки" і в кінці кінців відкаже або переконає вас в недоцільності (підпису, дозволу...).
  Приблизно по такій схемі подається інформація в СМІ і т.д і т.п. :sarcastic:
 • 2003.06.10 | Естонка

  Куди йти по гроші - у нас в Естонії сер. зарплата - 430 доларів

  Ипотечный бум в Таллине
  Объем жилищных кредитов, выданных таллинскими банками физическим лицам в апреле, стал рекордным за последние десять лет.


  Темпы роста рынка ипотечного кредитования стали резко увеличиваться в начале 2003 года и к маю достигли рекордных значений - апрельский объем выданных банками кредитов составил 591 млн эстонских крон (более 42 млн долларов), что стало рекордом последних десяти лет. Это привело к активизации рынка жилищного строительства - особенно в пригородах Таллина.

  Банки явно начали бороться за клиентов. Пятый по величине банк страны, Nordea Pank, в конце марта снизил процентные ставки по жилищным ипотечным кредитам в эстонских кронах с обычных для него 4,55% до 3,95% - для тех, кто намеревается купить в 2003-2004 годах новую квартиру или построить частный дом. В ответ второй по величине Эстонский объединенный банк (Eesti Ьhispank) снизил кредитную ставку до 3,9%.

  Такие низкие ставки обусловлены тем, что в 1999 году, после введения единой общеевропейской валюты, ведущие банки Эстонии присоединились к Межбанковскому финансовому европейскому рынку Euribor, что позволяет им значительно снизить свои риски по кредитам.

  Условия предоставления жилищных кредитов заметно различаются в разных банках. Так, Krediidipank разрешает своим клиентам сделать перерыв в основных платежах по займам до 18 месяцев, а Nordea Pank - и вовсе до трех лет (у других банков - меньше). Максимальный срок кредитования в Nordea Pank - 20 лет, тогда как лидеры кредитно-финансовой системы Эстонии Hansapank (Ганзейский банк) и Ьhispank, как и действующий в стране финляндский Sampo Pank, предоставляют большую рассрочку - до 30 лет. Правда, последний за это требует 33%-ный первый взнос.

  Впрочем, размер первого взноса (обычно - около 30%) практически все крупные банки могут понизить до нуля, если клиент предоставляет дополнительные гарантии в виде поручительства известной фирмы или высоколиквидного залога (квартиры в престижном районе; земельного участка соответствующей стоимости, включая сельскохозяйственный, и др.).

  Чтобы получить кредит, чистый доход клиента должен быть не менее 4 тыс. эстонских крон (286 долларов) в месяц, поскольку, по существующим правилам, ежемесячные выплаты при возврате кредита не могут превышать 30% от зарплаты (50% - если доход клиента 20 тыс. крон в месяц и более). Учитывая, что средняя зарплата в Эстонии - около 6 тыс. крон (430 долларов), такие условия представляются приемлемыми примерно для трети жителей этой балтийской страны.

  В 2000 году при Министерстве экономики и коммуникаций Эстонии был создан специальный фонд KredEx, действующий по принципу самофинансирования и призванный облегчить клиентам, не имеющим залога и гарантий, решение проблемы первого взноса. KredEx выдает банкам гарантии на 20-24% от стоимости жилья. Правда, за эту услугу надо платить, но не более 5-6 тыс. крон (350-430 долларов) - сумма, вполне посильная для того, кто решил взять миллионный кредит.

  Согласно прогнозу некоторых экспертов, с вступлением Эстонии в ЕС цены на недвижимость могут возрасти в полтора-два раза. Это, как считают они, еще одна причина, обусловившая нынешний всплеск спроса на ипотечные кредиты.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua