МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Жарт від кілерів (і від Столічних Навастєй)

06/09/2003 | Serhiy Hrysch
Голова ДПА України Ю. Кравченко “Людина тижня”


Державна податкова адміністрація України повідомляє, за даними експертів щотижневика “Столичні новини” № 17 від 13-19.05.2003 визначений у герої тижня Голова ДПА України Юрій Кравченко. Приводом стала опублікована днями інформація про те, що в квітні ДПА України мобілізувала в держбюджет 1,9 млрд. гривень, що на 35,9 млн. гривень більше аналогічного періоду минулого року. Крім того, Голова ДПА України ініціював ряд кадрових перестановок в апараті адміністрації й у регіонах, що дозволять оптимізувати роботу органів податкової служби.

“Експерти також звернули увагу на той факт, що Юрій Кравченко – один із небагатьох представників владної еліти, кому за останній час вдалося уникнути політичного галасу навколо свого імені, не бути втягненим у політичні розбірки і скандали. Хоча Юрій Кравченко і потрапляє в телесюжети новин, але його не назвеш держчиновником, що бачить у світлі телевізійних юпітерів реалізацію власних політичних амбіцій. Будучи безумовним провідником лінії державної, а ще вірніше – президентської лінії, Юрій Федорович, проте, зумів зберегти дуже толерантні взаємини з рядом лідерів опозиції.

Юрій Кравченко не прагне до політичної заангажованості, не поспішає висловлювати власних політичних поглядів. Очевидно, тому, що розуміє: роль головного митаря країни допускає в роботі тільки один підхід – із державних позицій. Природно, керівники країни покладають на Юрія Кравченка надії на виконання держбюджету в частині збору податків. З іншого боку, промисловці і підприємці України розуміють, що саме ця людина покликана очолити роботу з оптимізації податкової системи в країні”.

Департамент громадських зв'язків і масово-роз’ яснювальної роботи ДПА України


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua