МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А що про це скаже Майдан?

06/09/2003 | Сергій

Я про ПОКАЗОВИЙ виступ О.М. Калінько по телебаченню. Про її звіт стосовно кадрових "змін" у Львові? Про реверанси у бік СДПУо, пробачте митних та податкових володарів. Чому адміністративне підсилення на очах України партії Медведчуків та Кравчуків залишається непомітним? У регіонах така тенденція - паї обленерго та інших стратегічних обьєктів сконцентровані саме у СДПУо. Як це не приховується, а енергетичний важель підсилює політичну перевагу цих "успішних" бізнесменів. Наприклад у Херсонському регіоні ви приречені, або вступати у СДЕкі або не матимете "успішного" бізнесу та взагалі перспектив на покращення життя. Багато розмов чуємо про глубинку. Бо ми бачимо що ситуація "розквіту" у наших південних "центрах" України чомусь нікого не турбує. Навіть Ольга Михайлівна, як голова комітету по боротьбі з корупцією, не включила у свій перелік профілактичний огляд Херсонської області. А це означає, що сподівання людей у найкорумпованішому регіоні на покращення умов життя, на позбавлення від старого адмінресурсу марні, все під контролем. А як з цим питанням у вашому регіоні. Як наприклад з процвітанням СДПУ у Ірпені? Ау глубинка?

Відповіді

 • 2003.06.09 | ВІЙ

  Колінько сама має нечисті руки

  Коли була в генпрокуратурі то прославилася тим, що ( є підозра за хабар) відпустила з одеського порту іноземне судно , яке спричинило аварію і величезний вилив нафти.Таким чином Україна не отримала належної в таких випадках багатомільйонної компенсації від власників судна.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.06.10 | Сергій

   Нечисті руки

   Не про неї мова взагалі. Вона індикатор холуйських орієнтирів. Вона зайвий раз вказала на те що саме СДПУ о є міцним тиловим зьєднанням кучмівськоо режиму. Не дали дозволу брателі вуха накрутити... Митниця та податківа служба залишаються священою коровою режиму та його церберами одночасно. Нелегко в таких умовах вирвати у режима дозвіл на краще життя. Все під контролем злочиної системи.
 • 2003.06.10 | Михайло Свистович

  Re: А що про це скаже Майдан?

  Сергій пише:
  >
  > Як наприклад з процвітанням СДПУ у Ірпені? Ау глубинка?

  СДПУ в Ірпені немає. Якщо ж Ви мали на увазі СДПУ (о), то можна сказати, що також немає. Жменька людей, які нічого не роблять і нічого не контролюють. В нас правила НДП, яка зараз ледь не у повному складі перейшла до Партії регіонів. І наш Мельник тепер очолює Київську облорганізацію ПРУ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.06.12 | Сергій

   Re: А що про це скаже Майдан?

   Таким чином виходить що концентрація квітників СДПУо зосереджується
   лише в старатегічних та ключових регіонах України. Цікаво б зробити
   карту політичних впливів, з назвами успішних фірм та квітучих підприємств, вказавши політ векторністю їх керівників ... Оглянувши таку карту можна було б робити 100 відсоткові прогнози... Як така пропозиція?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.06.12 | Михайло Свистович

    Re: А що про це скаже Майдан?

    Сергій пише:
    > Таким чином виходить що концентрація квітників СДПУо зосереджується
    > лише в старатегічних та ключових регіонах України.

    А що, Донбас - не стратегічний і не ключовий регіон? По-моєму, концентрація квітників СДПУо зосереджується там, де вони мають можливість її зосередити.

    Цікаво б зробити
    > карту політичних впливів, з назвами успішних фірм та квітучих підприємств, вказавши політ векторністю їх керівників ... Оглянувши таку карту можна було б робити 100 відсоткові прогнози... Як така пропозиція?

    Пропозиція хороша, хоча не бачу зв"язку зі 100-відсотковими прогнозами. От тільки хто це буде практично виконувати, створювати таку карту.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.06.13 | тестер

     Re: А що про це скаже Майдан?

     Пропозиція дійсно розумна.
     Але представляєте який об"єм даних треба перелопатити.
     Крім податкової, таких даних ні в кого не має. Я маю на увазі підприємства. Так вони нам не доступні. А навіть якщо доступні, то як довідатись, що успішний підприємець в (о), якщо це не очевидно.
     Потім, хто це буде робити?
     Можна простіше.
     У нас є зараз непрямі дані. Це результати голосування у ВР.
     Я думаю ці орієнтири більш реальні для використання, звичайно з певним коригуванням.


     Ця невизначеність з блоком НУ. Партійки, вожді, лідери, у всіх амбіції, претензії - "бардак-с, господа". Хоч "відстрілом не продуктивних самців" зайнятись, для поліпшення "стада". :-(
     Невже не зрозуміло - потрібна єдина потужна партія.
     Чому нічого не робиться в цьому напрямі суттєвого. Що собі думає штаб Ющенка? Питання риторичне. Ось молоді Вінничани пішли на зближення, хто наступний, скільки їх, ХТО В ЦЕНТРІ НИМИ ЗАЙМАЄТЬСЯ???
     Михайло, що скажеш?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.06.13 | Monster

      Небезпечна тактична помилка

      >Невже не зрозуміло - потрібна єдина потужна партія.

      Якщо Ющенко хоче перемогти - має йти як загальнонаціональний політик, а не як представник партії. Тому - ніяких партій, хоч й найпотужніших.
      Більш того, висувати його також мають не партійні збори. Дрібна, але важлива деталь.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.06.13 | тестер

       Re: Може ти і правий, але згадай...

       вибори 98 року. Було рівно 14 парторганізацій, скажу так, патріотичного спрямування. Починаючи з Руху. І кожен лідер "нацгерой".
       Вибач, всралися всі за винятком Руху. Результат відомий, голоси попали до комуністів. Три республіканських партійки та ДемПУ успішно завершили політичну кар"єру. А скажи мені, що це за партії ПРП, НРУ, УНР, тепер УНП. Вони що, мають серйозні ідеологічні розбіжності. Чи портфелів не вистачає. Як їхні проводи очолюють такі розумні люди то чому вони не знайдуть собі якусь добру роботу з відповідною зарплатою чи не організують толковий бізнес, а політику нехай залишуть чисто "ідейним". Як мені простому смертному-одиниці електорату беззастережно їм вірити? Щось вони мені не договорюють, щось скривають, не зважаючи на обіцянки прозорості.
       Як у тому фільмі говорив один герой "Меня терзають смутные сомненья".
       Або так гарно прояснять ситуацію простакам, типу:
       "Не мотычей и не мычей,
       зовет взыскующей сущел.
       И в громком грохоте мечей,
       ему ответит будущел".
       А відносно висування і голосування заперечень немає. Особливо відносно першого. А про друге ми знаємо, що було 25.
      • 2003.06.14 | Михайло Свистович

       Re: Немає ніякої помилки

       Monster пише:
       > >Невже не зрозуміло - потрібна єдина потужна партія.
       >
       > Якщо Ющенко хоче перемогти - має йти як загальнонаціональний політик, а не як представник партії. Тому - ніяких партій, хоч й найпотужніших.
       > Більш того, висувати його також мають не партійні збори. Дрібна, але важлива деталь.

       На ці деталі майже ніхто не звертатиме уваги.
     • 2003.06.13 | Сергій

      Re: А що про це скаже Майдан?

      Мені здається ВР вже другорядна по відношенню до розкладу економічного впливу у регіонах. З облстатом та податківцями дійсно складніше - бо така інформація стратегічна. Стратегічна і для аналізу і прогнозу. Щодо Донбасу - СДПУ там нема взагалі? Як це так трапилось? Реальний розподіл, чи гра?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.06.13 | тестер

       Re: Відповідь Сергію

       С... Мені здається ВР вже другорядна по відношенню до розкладу економічного впливу у регіонах. З облстатом та податківцями дійсно складніше - бо така інформація стратегічна. Стратегічна і для аналізу і прогнозу. Щодо Донбасу - СДПУ там нема взагалі? Як це так трапилось? Реальний розподіл, чи гра?

       Т... Я не думаю так. Зваж на кількість мажоритарників. Більшість з них купили собі депутатство. Треба "відбивати" гроші потрачені на вибори.

       З даними статистики та податкової. Думаю, що "гра не вартує свічок".
       Дуже багато інформації, яку треба дістати, ввести в комп, написати спец програми і т.д. Повір мені, як системному аналітику з вееелииикииим досвідом роботи.

       Я б за базу взяв таки дані минулих виборів. Вони доступні по районно, ткскать.

       По розподілу, думаю так. Що хто міг ухватити спочатку, потім закріпитись і розвиватись в силу грошей, хитрості, доступу до центру, інтелекту також.

       Для однієї групи це непосильно.

       А ось Львів, Одеса, Харків також не мають сильних політичних та економічних угрупувань. Видно продукція важкої промисловості виявилась більш конкурентно здатною, ніж наука, танки та знищена Заходом совелектроніка. А Одеса жила за рахунок флоту та спекуляції, як колись називали торгівлю недержавну. Флот наш перпрез просрав, вибач.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.06.13 | Сергій

        Своя гра, або Мапа пУ.

        Другий през, перший през...
        Хліб, газ, метал, Бласко...
        По-перще, не пр-рав, а первинно накопичив у рівних з всіма нами "еволюційних" умовах... Канадські та Швейцарські хатинки були яскравим прикладом для лазарів та інших успішних героїв золотої фортуни... Ось Ви, або той Андрійковий тато, багато, пробачте, "проспали"? Ні! Чого? Мабуть не встигли? Пиячили?
        По-друге, пропозиція щодо мапи "успішного" зростання впливу СДПУо та
        концентрація економічно "самостійних" прихільників пУ по Україні не лише цікава але й користна. Спиратися на якісь "офіційні" джерела я б наприклад не став. Дійсно з аналізу всієї зливи ЗМІ можливо шось
        отримати, але мені здається багато гри... Відсутність прозорості відносин між режимом і суспільством підтверджує факт цієї гри. На протязі 11 років кадрова карусель, безперервні правові реформи, збереження стану блокування Конституції, правовий безлад, створення умов процвітання лише для сраколизів... Ми всі безумовно переконані
        що лише "друзі" pQ встигли стати володарами держмайна та стратегічних
        об'єктів в Україні, все інше гра... Гра в свої ворота. Тому така мапа хочь і була б дорогим, але дуже інформативним підтвердженням цьому. Мапа розкрадання та зради в Україні. Додам - поіменна. Тут дійсно треба працювати не адміну, а всім. Гадаю що інформативність такого проекту виправдала витрати, а прозорость суспільства при цьому стала би вище. Мета як завжди відома -

        Щоденний заСУД і поКАРАння кумобандитському режиму кучмаків!
     • 2003.06.14 | Михайло Свистович

      Re: Я за (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua