МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тиск на одного з ініціаторів судового позову проти добудови блоків

06/10/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Представника позивачiв по справi "Громадяни проти Енергоатому", координатора Громадського комiтету нацiональної безпеки України Олексiя Толкачова намагаються вигнати з юридичного факультету Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка.

Саме О.Толкачов рiк тому iнiцiював цей, без сумніву, унiкальний для нашої країни судовий процес, в якому шестеро студентiв юрфаку КНУ вимагають заборонити будiвництво другого енергоблоку Хмельницької та четвертого енергоблоку Рiвненської АЕС вартiстю бiльше 7 млрд. грн.

На сьогоднi Толкачова, що вчиться на відмінно вже чотири курси, не допускають до складання лiтньої сесiї. Офiцiйно все це мотивувалося наявнiстю академзаборгованостi - незахищеної у зв"язку з хворобою виробничої практики.

Всi заяви, якi писав О.Толкачов ще з початку травня на iм'я декана юрфаку Володимира Андрейцева з про допустити до складання заборгованостi залишалися з невiдомих причин без розгляду по сутi - студенту весь цей час оголошували догани, або наказували позбавити його стипендiї.

Саме таку розправу з ініціаторами судового процесу обiцяли представники невiдомих "державницьких" сил, якi 8 квiтня цього року почали погрожувати позивачам, переконуючи їх не стояти на шляху проекту вартiстю у млрд. грн., за яким стоять дуже високопоставленi особи.

Внаслiдок штучно створених перешкод Олексiю Толкачову роблять перепони у навчаннi, вiн уже пропустив у зв'язку з недопуском всю залiкову сесiю i два iспити.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 568-20-46, 265-51-80;

Пам"ятайте, що поширення інформації про подібні випадки утисків щодо людей, які не побоялись голосно заявити про свою незгоду з рішенням високопоставілених чиновників - це один з засобів боротьби за свої права проти рішень влади, яка ігнорує своїх власних громадян. Підтримайте Олексія подальшим розповсюдженням цієї інформації. - М-І


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua