МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Невже ВС виконає ганебне замовлення режиму???!!!

06/10/2003 | Олег Непокора
Справа Тимошенко знов у провадженні - Верховний суд України

www.ПРАВДА.com.ua, 10.06.2003, 11:39

Колегія суддів Верховного суду України у вівторок припинила дію постанови апеляційного суду Київської області про закриття кримінальних справ стосовно Юлії Тимошенко, її чоловіка і колишніх керівників корпорації "Єдині енергетичні системи України".

Тим самим Верховний суд задовольнив клопотання Генеральної прокуратури і припинив дію рішення апеляційного суду до розгляду касаційної скарги по суті.

У вівторок Верховний суд приступив до розгляду касаційного подання Генпрокуратури на рішення Апеляційного суду Київської області про закриття кримінальних справ стосовно Юлії Тимошенко, її чоловіка і чотирьох колишніх керівників ЄЕСУ.

Перед початком розгляду касаційного подання Юлія Тимошенко подала клопотання з проханням відкласти розгляд справи касаційної скарги Генпрокуратури, оскільки не мала можливості ознайомитися з матеріалами справи про закриття кримінальних справ.

Верховний суд задовольнив клопотання Юлії Тимошенко і повернув матеріали справи до апеляційного суду.

Як повідомлялося, 13 травня Апеляційний суд Київської області ухвалив рішення закрити всі кримінальні справи, порушені Генпрокуратурою стосовно Юлії Тимошенко, а також 4-х колишніх керівників корпорації ЄЕСУ.

Крім того, суд постановив відмінити запобіжний захід у вигляді утримання під вартою трьом колишнім керівникам ЄЕСУ - Геннадію Тимошенку, Антоніні Балюрі, Євгену Шаго. Тим самим Київський апеляційний суд задовольнив апеляцію адвоката сім'ї Тимошенків на постанову Вишгородського суду.

Генпрокуратура України оскаржила закриття кримінальних справ, внісши до Верховного суду касаційне подання. Потім Генпрокуратура України порушила кримінальну справу за фактом службової фальсифікації рішення апеляційного суду Київського області від 13 травня. Судді ж заперечують факт фальсифікації.

Інтерфакс-Україна

==========================
Цікаво, до якого апеляційного суду передані матеріали, якщо у київський, то ще є шанс. Але не виключено, що у Чернігів щи ще кудись чорту на кулічки.
Поки що ВС - і вашим і нашим. Хоча міг би й не призупиняти дію рішення АС.
Що тішить, так то те, що рішення АС не було скасовано 27 травня, як марилося кудрявцевим-мєрзавцевим.

Хотів би почути думку юристів щодо можливостей захистити СПРАВЕДЛИВІСТЬ.
Не просто Тимошенко, чи її родичів і колег (вони, підкреслюю, Богу душу винні, оскільки не мають відношення до опозиційної політики БЮТ).
Адже ми навряд чи зможемо перемогти паразитуючу мусорсько-прокурорську хунту, поки не збагнемо, що і Тимошенко, і Фельдман, і хлопці з УНА-УНСО, і помічник Турчинова, і Бондар, і "Орлан-транс", "Кредит-банк Україна", "Ленкузня", і газета "Час" та інші переслідувані видання - МИ УСІ ПЛИВЕМО В ОДНОМУ ЧОВНІ, ЯКИЙ ПОВИННІ РЯТУВАТИ СПІЛЬНО, А НЕ ПООДИНЦІ.
До списку скоро сміливо можна буде дописати Козаченка, Янківа, Шевчука (нещодавно звільнений НДП-івський міністр екології), адже розпоясаний режим продовжує розмінювати і своїх, частину яких він, скоріш за все вважає бидлом, гарматним м"ясом. От тільки би поскоріше усвідомили це такі Пустовойтенки (НДП), УСПП+АПУ(захищають Козаченка), здавалося б сутність режиму мала би зрозуміти й О.Кужель. Але нажаль, справжній ТИМОШЕНКІВСЬКИЙ хребет притаманний не усім, в тому числі й свіжим вигнанцям, число яких усе прибуває. І коли ж бо отой грім гряне, щоб мужики (і баби також) нарешті перехрестилися?

Відповіді

 • 2003.06.10 | DevRand

  будь ласка, поменьше пахвосних (і нікому не потрібних) зойків

  і побільше думки - і все у вас буде добре.

  http://maidan.org.ua/n/mai/1055242710
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.06.10 | Олег Непокора

   Кого і чим це пвинно втішити?

   Останній випуск "Граней" я прочитав ще упонеділок - у день їх виходу. І цю статтю в тому числі.

   От тільки не розумію, що Ви мали на увазі під "зойками" і кого повинен утішити наведений Вами матеріал. Який до того ж не є новим.

   Може Ви не так уболіваєте за Тимошенко і не вважтимете зникнення її з політичного життя України ударом нижче пояса по опозиції і по НАРОДУ. (дай Боже щоб це, у крайньому випадку, була ПОЛІТЕМІГРАЦІЯ. Все-таки вірю, що євроейська громадськість в курсі подій, і на ганебну екстрадицію, як турки, не піде. Інакше я розчаруюся у тій цивілізованості, яку так декларує Європа.)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.06.10 | DevRand

    та нікого це не втішить

    просто, замість того щоби тепер говорити щось типу "ганебне замовлення злочинного режиму" фракції БЮТ не потрібно було за Маляренка голосувати, і взагалі уважніше відноситись до того що вони роблять з приводу судоустрою у ВР - судді Зубець, Глос і т.д.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.06.10 | Сергій

     Початок дії нікого не втішить

     Шановні, система зайвий раз підкреслює свою міць і повне ігнорування громадської думки, опозиційних протестів... "Скажить скільки потрібно
     "вешать"... ?" - будь яке замовлення режиму буде виконано при нашому толерантному мовчанні та мудрих роздумах. А може Кировоград це приклад і початок дії? "Незалежна" судова система себе вже багато разів дискридитувала в тому числі і своїми напівреформами... Кому це ще не зрозуміло?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.06.10 | Гура

      Всі проблеми від "дурної голови" (-)

   • 2003.06.10 | Mykyta

    Re: Кого і чим це пвинно втішити?

    Олег Непокора пише:
    > Останній випуск "Граней" я прочитав ще упонеділок - у день їх виходу. І цю статтю в тому числі.


    Якщо читали, то не забудьте ще підсунути самій Тимошенко. Може нарешті почне думати головою. І не завадило б заставити вивчити її це на память і повторювати кожен день. Може з часом дійде.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.06.11 | Олег Непокора

     "вєрсії" з "хвактами" можуть позаздрити...

     Пригадую зиму 2001-го... Касетний скаднал. Початок репресій проти Юлії Тимошенко. Відставку віктора Ющенка.
     Під веб-адресою www.maidan.org.ua комп"ютер мій відкривав зовсім інший "Майдан". А сьогодні...

     Паскудненькі сайтики і "газетьонки", як "Версии", "Факти", "2000", "Кієвскій телеграф" читаю, адже "врага нужно знать изнутри". Читаю виключно в інтернеті, бо так мої гроші отримує провайдер, а не суче сім"я яке видає цю макулатуру, використання якої за призначенням влучно запропонував депутат Томенко ("Наша Україна"). І все-таки читаю цю гидоту не дарма. Адже це допомагає мені зробити аналіз тої бази, на якій проводиться дискредитація Ющенка та Тимошенко. Основне, що ці гади беруть на озброєння - помилки самих опозиціонерів. І тому я останнім часом, прочитавши, чи почувши черговий ляпсус когось із "нашоукраїнців", "комуністів", а також (просто душа болить) навіть соціалістів та БЮТівців, ловлю себе на думці, яка миттєво, мов вибух чорнобильського реактора, опалює мою душу і свідомість: "Чергова пожива для "вєрсій"!!!"


     Але ж на те вони і "вєрсії". Однак що ж діється нині на форумі опозиційного "Майдану"??? Зокрема у темах, заданих мною для привернення уваги опозиційної інтерне громадськості до долі Юлії Тимошенко - провідного лідера народного спротиву проти правлячого (о)брізаного режиму, без зусиль якої навіть така примарна, хитка, ситуативна єдність опозиційної "четвірки", яку ми спостерігали в період акції "Повстань, Україно" і яка все-таки животіє і сьогодні, була б просто НЕМИСЛИМОЮ. Замість обурення діями режиму, цинізм яких у стократ перевершує репресії часів комунізму (адже тоді органи, чинячи "беспредєл", панічно боялися просочення будь-якої інформації в люди, секретарі обкомів-райкомів все ж таки боялися втратити лице в очах громадськості), елементарного співчуття не те що лідеру опозиції чи її рідним, а просто Людині, рідні якої непричетні до її політичної та громадської діяльності, а відтак Богу душу винні, я читаю відверте перемивання кісток, випоминання "помилкових" рішень, що майже дублює стиль тих же "вєрсій".

     То проти кого і за кого ж ви пропагуєте??? Задумайтеся!

     Що ж до нашумілого рішення про підтримку фракцією БЮТ призначення В.Маляренка на посаду судді, то тут не можна недобачати такі чинники:

     1) Це рішення, як і рішення, скажімо, по програмі Кабміну, пройшло би і без БЮТу. Тобто - Маляренкові (як і "донецьким" тоді) від цього було б і не холодно, і не жарко
     2) Показова непідтримка Юлією Тимошенко (доля і життя якої невблаганно залежать від відомства Маляренка) цього рішення неодмінно настроїла б керіництво ВС прямо роти себе.
     3) Все ж таки слід віддати належне суддям ВС (сумніваюся, що вони підбиралися для ведення "дєла" без погодження з сатрапами ГПУ), які не скасували рішення АС, а лише і відклали розгляд ГПУшної "бамаги" п суті на прохання адвоката Тимшенко. Таким чином вони все таки не дублювали стиль "самого гуманного в мірє" Печерського суду, що залишає принаймні гіпотетичну надію на залишення справедливої постанови АС в силі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.06.11 | Mykyta

      Re: "вєрсії" з "хвактами" можуть позаздрити...

      В одному ви абсолютно праві - родичі Тимошенко тут абсолютно ні при чому. Їм я співчуваю. Їх переслідують явно не за їх діяння і це справді ганебно.

      Ганебно і те, що у нас взагалі твориться у судовій сфері - жодних сумнівів. Однак мова іде про інше.

      Адже коли Тимошенко починала опозиційну діяльність, вона що, не знала проти кого бореться і які методи будуть до неї застосовувати? Вона виходила на танцмайданчик чи на ринг? Якщо на танцмайданчик (де можна потанцювати перед публікою і улюблену пісеньку заспівати), то далі обговорювати нічого.

      Якщо ж вона виходила на ринг, то виникає купа запитань. Будь-який боєць, що виходить на ринг, перш за все зазубрює золоте правило: "опустив руки (що значить знехтував обороною) - смерть на місці". І кожен боєць знає, що якщо суперник опускає руки - то гріх не дати йому в лоба так, щоб аж свічки засвітились. І ніхто нікого не буде жаліти - це БІЙ. Так от, в Тимошенко, по великому рахунку, є єдиний варіант захистити себе і своїх рідних - це максимально укріплювати незалежність судів (що й без того є її прямим обовязком). Вона (і іже з нею) відверто знехтували обороною, за що, за всіма канонами бою, одразу отримала потужний удар.

      А тепер уявіть собі, що на рингу боксер опустив руки і суперник, скориставшись моментом, продемонстрував йому, що таке слабка оборона. Ви що пропонуєте жаліти його? Я пропоную відправити його вчитись, а не видавати із себе великого боксера.

      >Основне, що ці гади беруть на озброєння - помилки самих опозиціонерів.

      Користуватися з помилок суперника на рингу - це обовязок, я би сказав. Помилки толеруються на танцмайданчиках. Так що нічого тут жалітися - краще користатися з помилок своїх суперників - їх досить.


      >Замість обурення діями режиму, цинізм яких у стократ перевершує репресії часів комунізму (адже тоді органи, чинячи "беспредєл", панічно боялися просочення будь-якої інформації в люди, секретарі обкомів-райкомів все ж таки боялися втратити лице в очах громадськості), елементарного співчуття не те що лідеру опозиції чи її рідним, а просто Людині, рідні якої непричетні до її політичної та громадської діяльності, а відтак Богу душу винні, я читаю відверте перемивання кісток, випоминання "помилкових" рішень, що майже дублює стиль тих же "вєрсій".

      А ще можа закрити очі і помилуватися собою. "ой які ми класні... ну такі вже класні, що класніших не знайдеш..." А чи не краще в очі сказати, що робите відверті дурниці? І маю на то повне право. Бо мені не подобається, що мій голос розтринькують в такий спосіб.

      > То проти кого і за кого ж ви пропагуєте??? Задумайтеся!

      От-от! В тім то й справа, що думаємо. Бо перш ніж віддати голос тим, хто робить такі дурниці, я ще 10 раз подумаю.

      > 1) Це рішення, як і рішення, скажімо, по програмі Кабміну, пройшло би і без БЮТу. Тобто - Маляренкові (як і "донецьким" тоді) від цього було б і не холодно, і не жарко

      Знаєте, "залізний" аргумент. От іду я по вулиці, дивлюся - бють когось. Пішов і собі накопав. А шо, його би й так набили.

      > 2) Показова непідтримка Юлією Тимошенко (доля і життя якої невблаганно залежать від відомства Маляренка) цього рішення неодмінно настроїла б керіництво ВС прямо роти себе.

      А так маєте дії "ненастроєного проти себе" керівництва ВС.

      ---------------------

      Добре, позиції ніби вияснили.
      Як ви вже взялися тут представляти БЮТ, то краще розкажіть от що. Я так зрозумів, що ви визнали те рішення помилковим (ну це хоча б якусь надію ще дає). Тоді які з того були зроблені висновки (на рівні ФРАКЦІЇ)? Зокрема
      а) чому така помилка була взагалі можлива?
      б) що зроблено (буде зроблено), щоб таких помилок більше не було?
      і головне,
      в) чи нарешті дозріла фракція БЮТ до того, щоб братися за укріплення незалежності судової гілки? Що буде зроблено?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.06.11 | Олег Непокора

       "відповідь Чемберлену"

       Mykyta пише:

       >
       > А тепер уявіть собі, що на рингу боксер опустив руки і суперник, скориставшись моментом, продемонстрував йому, що таке слабка оборона. Ви що пропонуєте жаліти його? Я пропоную відправити його вчитись, а не видавати із себе великого боксера.

       У даному випадку "боксер" один-однісінький, і намагається максимально дотримуватись ПРАВИЛ бою (див. відповіді Ю.Т. на запитання щодо доцільності збройного повстання в Україні) - проти орди безпредєльщиків, для яких "цель оправдивает средства"
       А що би змінило, на користь Тимошенко, коли б вона продемонструвала "сильну оборону" (заблокувала обрання Маляренка, який вже до того був Головою ВС)

       > >Основне, що ці гади беруть на озброєння - помилки самих опозиціонерів.
       >
       > Користуватися з помилок суперника на рингу - це обовязок, я би сказав. Помилки толеруються на танцмайданчиках. Так що нічого тут жалітися - краще користатися з помилок своїх суперників - їх досить.

       Цілком вірно. Згоден. Але хто є суперником для осіб, які користуються помилками Тимошенко для її дискредитації тут, на "Майдані".
       >
       >
       > >Замість обурення діями режиму, цинізм яких у стократ перевершує репресії часів комунізму (адже тоді органи, чинячи "беспредєл", панічно боялися просочення будь-якої інформації в люди, секретарі обкомів-райкомів все ж таки боялися втратити лице в очах громадськості), елементарного співчуття не те що лідеру опозиції чи її рідним, а просто Людині, рідні якої непричетні до її політичної та громадської діяльності, а відтак Богу душу винні, я читаю відверте перемивання кісток, випоминання "помилкових" рішень, що майже дублює стиль тих же "вєрсій".
       >
       > А ще можа закрити очі і помилуватися собою. "ой які ми класні... ну такі вже класні, що класніших не знайдеш..." А чи не краще в очі сказати, що робите відверті дурниці? І маю на то повне право. Бо мені не подобається, що мій голос розтринькують в такий спосіб.
       >
       > > То проти кого і за кого ж ви пропагуєте??? Задумайтеся!
       >
       > От-от! В тім то й справа, що думаємо. Бо перш ніж віддати голос тим, хто робить такі дурниці, я ще 10 раз подумаю.

       Тут я мав на увазі інше - задуматися, чи може хтось із Вас зробити хочаб долю того, що зробила Тимошенко за останні 3 роки, незважаючи на помилки. Адже не пмиляється той, хто не робить нічого.
       >
       > > 1) Це рішення, як і рішення, скажімо, по програмі Кабміну, пройшло би і без БЮТу. Тобто - Маляренкові (як і "донецьким" тоді) від цього було б і не холодно, і не жарко
       >
       > Знаєте, "залізний" аргумент. От іду я по вулиці, дивлюся - бють когось. Пішов і собі накопав. А шо, його би й так набили.

       Паралелі проведені безглуздо!
       >
       > > 2) Показова непідтримка Юлією Тимошенко (доля і життя якої невблаганно залежать від відомства Маляренка) цього рішення неодмінно настроїла б керіництво ВС прямо роти себе.
       >
       > А так маєте дії "ненастроєного проти себе" керівництва ВС.

       А могло бути й гірше - остаточне відновлення кримінальних справ, що остаточно вивело б Юлю з політичної арени України. У кращому випадку їй прийшлось би ВЖЕ СЬОГОДНІ поповнити список новітніх політичних емігрантів, у іншому - політв"язнів новітнього ГУЛАГа. А ак ще є шанс, принаймні ТЕОРЕТИЧНИЙ.
       >
       > ---------------------
       >
       > Добре, позиції ніби вияснили.

       Які позиції?
       > Як ви вже взялися тут представляти БЮТ, то краще розкажіть от що. Я так зрозумів, що ви визнали те рішення помилковим (ну це хоча б якусь надію ще дає). Тоді які з того були зроблені висновки (на рівні ФРАКЦІЇ)?
       - Я не є офіційно членом "Батьківщини". Мені просто не байдуже, в якій країні доведеться доживати віку мені, та виростати моїм дітям-онукам. Незважаючи на недоліки в роботі штабів БЮТ, я не бачу альтернативи Ю.Тимошенко. При чому не кричу, мовляв - Юлю в президенти, і баста. Я згоден проголосувати за іншого кандидата, на користь якого Тимошенко погодиться зняти свою кандидатуру, попередньо узгодивши з потенційним переможцкм своє місце і роль у державному житті.
       - Чи помилка, це була, чи ні, давайте дочекаємось остаточного рішення ВС. Шанси, як я вже писав, примарні, але все-таки: "Ещё не вечер"

       > а) чому така помилка була взагалі можлива?
       > б) що зроблено (буде зроблено), щоб таких помилок більше не було?
       > і головне,
       > в) чи нарешті дозріла фракція БЮТ до того, щоб братися за укріплення незалежності судової гілки? Що буде зроблено?

       На жаль і я не володію такою інформацією. Просто тому що її не шукав. А законопроекти, винесені тим чи іншим депутатом (фракцією), а також стенограми засідань можна знайти на сайті ВР.

       Тут єдина моя претензія як до БЮТ, так і до інших фракцій і партій, що вони на своїх сайтах не розміщають тексти законопроектів, внесені на розгляд в ВР. Тоді б поменше виникало подібних запитань.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.06.11 | Mykyta

        Відповідь на відповідь

        Олег Непокора пише:

        >Але хто є суперником для осіб, які користуються помилками Тимошенко для її дискредитації тут, на "Майдані".

        "Тому наше завдання – постійно стежити за обома суб'єктами політичного процесу [владою та опозицією] і не давати їм захворіти невиліковно..." Див. тут
        http://www2.pravda.com.ua/archive/2003/june/11/2.shtml

        З чого Ви взяли, що Тимошенко дискредитують? Тепер що, будь-яка критика опозиції називається "дискредитацією"?
     • 2003.06.12 | Михайло Свистович

      Re: і хай заздрять

      Бо "версії" з "хвактами" можуть дозволити собі писати лише в одному напрямку, який не суперечить поглядам їхніх господарів, а "Майдан" господарів немає, тож може викладати власні погляди а не те, що від нас вимагається.

      Олег Непокора пише:
      > Пригадую зиму 2001-го... Касетний скаднал. Початок репресій проти Юлії Тимошенко. Відставку віктора Ющенка.
      > Під веб-адресою www.maidan.org.ua комп"ютер мій відкривав зовсім інший "Майдан". А сьогодні...

      Які Ющенко з Тимошенко - такий і Майдан щодо них :) Тоді вони не голосували за Маляренка чи Зубця, тоді вони не підтримували програм "донецьких", тоді вони не грали в унісон з СДПУ (о) з жодного питання.


      >
      > Основне, що ці гади беруть на озброєння - помилки самих опозиціонерів. І тому я останнім часом, прочитавши, чи почувши черговий ляпсус когось із "нашоукраїнців", "комуністів", а також (просто душа болить) навіть соціалістів та БЮТівців, ловлю себе на думці, яка миттєво, мов вибух чорнобильського реактора, опалює мою душу і свідомість: "Чергова пожива для "вєрсій"!!!"

      Цьому дуже легко запобігти. Не робити цих помилок. Бо ці помилки часто не є ненавмисними. Вони часто робляться свідомо, знаючи, що в поінформованої частини антикучмістів-неполітиків, це викличе незадоволення. Але ж роблять, нічого не пояснюючи народу, хоча на кожному кроці кричать про непрозору політику влади.

      >
      > Однак що ж діється нині на форумі опозиційного "Майдану"??? Зокрема у темах, заданих мною для привернення уваги опозиційної інтерне громадськості до долі Юлії Тимошенко - провідного лідера народного спротиву проти правлячого (о)брізаного режиму

      Ви забули додати "видатного політичного діяча сучасності, матері всіх в Україні сущих і несущих". Ваші слова Вам нічого не нагадують з радянського минулого?

      >
      > Замість обурення діями режиму, цинізм яких у стократ перевершує репресії часів комунізму (адже тоді органи, чинячи "беспредєл", панічно боялися просочення будь-якої інформації в люди, секретарі обкомів-райкомів все ж таки боялися втратити лице в очах громадськості), елементарного співчуття не те що лідеру опозиції чи її рідним, а просто Людині, рідні якої непричетні до її політичної та громадської діяльності, а відтак Богу душу винні, я читаю відверте перемивання кісток, випоминання "помилкових" рішень, що майже дублює стиль тих же "вєрсій".

      Тут зібралися переконані люди. Тому немає сенсу вигукувати заклинальні обурювання діями режиму. Він і є режимом, щоб так дічти. Тому ми і виступили проти нього. Але ми хочемо, щоб альтернатива цьому режиму не стала режимом, убивши режим (це як "вбити дракона")

      >
      > То проти кого і за кого ж ви пропагуєте??? Задумайтеся!

      Задумалися. Проти слів, які розходяться з ділами. І проти осіб, які так чинять. До того ж ми більше аналізуємо, обурюємось, а не стільки пропагуємо (подивіться на кількість відвідувань - невже це можна назвати пропагандистським ресурсом?)

      >
      > Що ж до нашумілого рішення про підтримку фракцією БЮТ призначення В.Маляренка на посаду судді, то тут не можна недобачати такі чинники:
      >
      > 1) Це рішення, як і рішення, скажімо, по програмі Кабміну, пройшло би і без БЮТу. Тобто - Маляренкові (як і "донецьким" тоді) від цього було б і не холодно, і не жарко

      Уявіть собі виступ адвоката, який захищає клієнта, який брав участь в груповому згвалтуванні: "Жертву б згвалтували і без участі мого підзахисного. Він був лише десятим, а жертва, коли він її гвалтував, вже була непритомна. Тому їй від цього було і не холодно, і не жарко

      > 2) Показова непідтримка Юлією Тимошенко (доля і життя якої невблаганно залежать від відомства Маляренка) цього рішення неодмінно настроїла б керіництво ВС прямо роти себе.

      Люди, які претендують на звання поводирів народу, не повинні думати про себе.

      > 3) Все ж таки слід віддати належне суддям ВС (сумніваюся, що вони підбиралися для ведення "дєла" без погодження з сатрапами ГПУ), які не скасували рішення АС, а лише і відклали розгляд ГПУшної "бамаги" п суті на прохання адвоката Тимшенко. Таким чином вони все таки не дублювали стиль "самого гуманного в мірє" Печерського суду, що залишає принаймні гіпотетичну надію на залишення справедливої постанови АС в силі.

      Contra spem spera!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.06.13 | Олег Непокора

       Просто нема слів!

       >Люди, які претендують на звання поводирів народу, не повинні думати про себе.
       >

       Коли ви вже, нарешті, усі зрозумієте одну просту істину:
       Якби Юля думала про себе, то кримінальних справ проти неї взагалі б ніхто не порушував, як цього і не було до її приходу в ВР, а згодом в Кабмін. Ба навіть і після того їй би нічого не завадило подумати про себе і своїх рідних та соратників - написати заяву про вступ у більшість, або ж просто, як кажуть, "нє мєшать" ("і ми тєбя нє тронєм").

       Якщо ж Юля зараз не "подумає про себе" і у парламенті в один прекрасний день таки з"явиться заповітний талмуд під назвою "Подання", що означатиме ЦІЛКОВИТЕ УСУНЕННЯ ТИМОШЕНКО ВІД УСІХ ГРОМАДСЬКИХ ТА ПОЛІТИЧНИХ ПРОЦЕСІВ УКРАЇНИ, то ж чи можна сказати, що Юля таким чином подумала про своїх виборців. Оскільки я таким являюся, то надам собі право сказати - НІ!!! Звісно прикро, що Юлі сьогодні доводитиметься іти на чималі поступки, але краще нехай так, ніж коли потім від неї у нас залишаться одні пртрети на стінах чи в машинах, а також можливість розказати нащадкам, що "була у нас така велика героїня, яка не йшла на жодні поступки клятому режиму "пала смєртью храбрих".

       Не забуваймо одного, що Ющенко і Тимошенко відрізняються від інших голосистих опозиціонерів тим, що їм знайдеться роль і місце в суспільстві і ПІСЛЯ повалення режиму, коли відпаде попит на тих, хто кидає лаптями в президента чи зошитами у спікера, смачно мастить по пиці мєнта-беспредєльщика, і талановито розмальовує паркани революційними гаслами. Політичний попит суспільства звузиться до категорії тих, хто справді зуміє закотити рукава і розгребти авгієві стайні понад-10-річної давності. То хто ж ТОДІ буде потрібнішим нам з Вами? Та ж мабуть все-таки Юля і Ющенко, завдання яких перед суспільством стоятимуть інші. І оцінювати ми їх будемо не як бійців-опозиціонерів (хто голосніше і вправніше кричатиме "геть", влучніше кидатиме лаптем, тощо), а у першу чергу - за СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМИ результатати їх політики.

       Ви У ЦЬОМУ ПЛАНІ бачите альтернативу цим Людям???!!! Я конкретно запитую, пане Свистович! Хоча б одне прізвище можете назвати!?

       Чи так багато нам у цьому плані дасть зміна влади, коли такі, як Юлія Тимошенко, а також кращі люди з команди Ющенка (якщо не він сам, тьфу-тьфу-тьфу!!!) будуть вже на той день "павшими смєртью храбрих" (сидітимуть за гратами а то й взагалі їх не буде в живих)?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.06.14 | Михайло Свистович

        Re: Ну як же нема? А так багато написали

        Олег Непокора пише:
        >
        > Коли ви вже, нарешті, усі зрозумієте одну просту істину:
        > Якби Юля думала про себе, то кримінальних справ проти неї взагалі б ніхто не порушував

        А Лазаренко теж не думав про себе? Проти нього ж порушили кримінальну справу? Ви ж самі написали, що при готлосуванні за Маляренка в Юлі були присутні особисті інтереси.

        >
        > їй би нічого не завадило подумати про себе і своїх рідних та соратників - написати заяву про вступ у більшість, або ж просто, як кажуть, "нє мєшать" ("і ми тєбя нє тронєм").

        Ну і до чого ці прописні істини? Тут не діти. Неприсутність у більшості не означає автоматичного схвалення. Нас цікавить, чого ми можемо чекати від опозиції, якщо вона стане при владі. Ми не хочемо міняти шило на мило. Тому до тих, хто хоче прийти при владі, маємо певні вимоги. Юля їм відповідає не завжди. Як і інші опозиціонери.

        >
        > Звісно прикро, що Юлі сьогодні доводитиметься іти на чималі поступки

        Та не доводиться, а "прикро, що Юля сьогодні йде на чималі поступки"

        >
        > але краще нехай так, ніж коли потім від неї у нас залишаться одні пртрети на стінах чи в машинах

        В мене немає її портретів, а пропоноване Вами ставлення "краще нехай так" розпаскуджує опозиції. Саме таке ставлення до "наших" призвело до того, що чимало кучмістів - це колишні борці за незалежність України.

        >
        > а також можливість розказати нащадкам, що "була у нас така велика героїня, яка не йшла на жодні поступки клятому режиму "пала смєртью храбрих".

        Я розповідатиму нащадкам про інших героїв, які не відомі широкому загалу.

        >
        > Не забуваймо одного, що Ющенко і Тимошенко відрізняються від інших голосистих опозиціонерів тим, що їм знайдеться роль і місце в суспільстві і ПІСЛЯ повалення режиму, коли відпаде попит на тих, хто кидає лаптями в президента чи зошитами у спікера, смачно мастить по пиці мєнта-беспредєльщика, і талановито розмальовує паркани революційними гаслами.

        Ви засуджуєте описані Вами кроки? Так Юля робила майже весь їх перелік :)

        >
        > І оцінювати ми їх будемо не як бійців-опозиціонерів (хто голосніше і вправніше кричатиме "геть", влучніше кидатиме лаптем, тощо), а у першу чергу - за СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМИ результатати їх політики.

        Абсолютно точно. От ми і хочемо вже наперед оцінити їх результати, а деякі нинішні їхні кроки наводять на те, що результати будуть не такими, як нам би хотілося.

        >
        > Ви У ЦЬОМУ ПЛАНІ бачите альтернативу цим Людям???!!! Я конкретно запитую, пане Свистович! Хоча б одне прізвище можете назвати!?

        Незамінних людей немає :) Набридло обирати краще з гірших. А прізвищз ціла купа - навіть на цьому форумі :)

        >
        > Чи так багато нам у цьому плані дасть зміна влади, коли такі, як Юлія Тимошенко, а також кращі люди з команди Ющенка (якщо не він сам, тьфу-тьфу-тьфу!!!) будуть вже на той день "павшими смєртью храбрих" (сидітимуть за гратами а то й взагалі їх не буде в живих)?

        Не хочуть сидіти за гратами - хай звертаються за підтримкою до народу. А щоб народ надав їм цю підтримку, недостатньо просто попросити. Треба, щоб народ побачив, що він буде мати з цієї підтримки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua