МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Перехідний "Браунінг" пошани" (с)

06/12/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Голова парламентського комітету з питань боротьби з
організованою злочинністю та корупцією Володимир Стретович стверджує, що пістолет "Браунінг", який було знайдено під час затримання російського бізнесмена Костянтина Григоришина, фігурує у матеріалах комітету ще з 1996 року. Про це депутат повідомив сьогодні на прес-конференції, підбиваючи підсумки діяльності комітету за рік.

За словами Стретовича, "з цим пістолетом - цікава справа. Він згадувався ще в довідках, які є у розпорядженні комітету
з 1996 року. Він як базовий, постійно підкидається". "Разом з ним рухається і прізвище одне, оприлюднювати яке комітет не має повноважень, проте аналітична робота щодо підкидання "Браунінгу" і участі певних виконавців ведеться"

Коментуючи закриття кримінальної справи, яку було порушено проти Григоришина, який поки що є останнім, кому підкидали цей "Браунінг", депутат зазначив, що після того, як ГПУ закрила кримінальну справу, "має настати момент відповідальності для тих, хто її зробив".(безпосередніми виконавцями були службовці київського УБОЗу)

УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua