МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УТ-1 краще виконувати рішення парламенту, а не коментувати

06/12/2003 | Спостерігач
УТ-1 краще виконувати рішення парламенту, а не коментувати - Литвин

www.ПРАВДА.com.ua, 12.06.2003, 17:02

Голова Верховної Ради Володимир Литвин доручив своєму заступнику Олександру Зінченку взяти під особистий контроль розв'язання "штучно створеної" проблеми, пов'язаної з невиконанням постанови про порядок висвітлення роботи парламенту.

Про це повідомив журналістам у четвер прес-секретар спікера Ігор Сторожук.

З його слів, Литвин доручив Зінченку провести зустріч з керівником Національної телекомпанії Володимиром Савенком із залученням до переговорів фахівців парламенту і НТКУ.

Сторожук передав слова Литвина, який зазначив, що прийнятий парламентом документ "є колегіальним рішенням всієї Верховної Ради, а не тільки окремих депутатів або керівництва парламенту". З його слів, цей документ НТКУ повинна виконувати, а не коментувати.

Як повідомлялося, 20 лютого Верховна Рада внесла зміни у постанову парламенту про порядок висвітлення роботи третьої сесії парламенту четвертого скликання, збільшивши кількість часу таких трансляцій на УТ-1. Згідно з постановою, 6 разів на тиждень у прямому ефірі з 19.00 до 20.00 на УТ-1 будуть проводитися програми з участю депутатів різних фракцій і груп парламенту замість щотижневих передач, що транслюються до цього часу "Щоденник Верховної Ради".

НТКУ вважає, що "постанови парламенту про порядок висвітлення роботи сесій Верховної Ради і численні заяви посадових осіб не враховують інтереси глядачів НТКУ і самої телекомпанії".

Інтерфакс-Україна


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua