МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нагороди не знайшли своїх героїв

06/12/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Напередодні ми повідомляли, що в Києві має відбутися акція проти попси в мистецтві та політиці. Наш кореспондент передає з місця події:

Сьогодні біля булинку Київської мерії відбулась пікетування творців масової культури в історичній частині міста Києва. Були присутні представники Клубу естетичної непокори та Товариства охорони пам"яток (організатори), Громадського контролю, Зеленого Світу, кияни та гості міста. За різними оцінками загальна кількість учасників складала від 70 до 100 чоловік. Серед вимог учасників були такі: "Ми проти руйнувань стародавніх будинків", "Ми проти забудови спортивних майданчиків", "Бабушкін, повернись до бабуїнів"
та інші.

В завершальній частині акції відбулося вручення символічних нагород. За результатами попередньо проведеного опитування киян перше місце здобув колектив у складі Голови Київської міської адміністрації О.Омельченка, архітекторів Р.Кухаренка, С.Бабушкіна&Co, скульптора А.Куща. Для них була підготована міні-скульптура "Крилатий градоначальник", елементами композиції якої є роздягнені номінанти.

Наступну нагороду від Громадського контролю було вручено у номінації "Найкращому Київському градоначальнику-лісорубу" у вигляді кам"яної сокири. Учасники висловили побажання вести роботи за допомогою лише цього інструмента, що дозволить місту зберегти парки і насадження. Оскільки жоден з нагороджених не з"явився для одержання нагород, було вирішено передати їх в музей коштовностей руйнівників міста Києва.

Після закінчення акції я звернувся до одного з організаторів акції Лариси Скорик з наступним запитанням: "Чому Ви нагороджували лише О.Омельченка, який є виконавцем замовлення? Можливо, варто було б нагородити замовників реконструкції майдану Незалежності?"

Л.Скорик: "Замовником є спільна російсько-китайська фірма "Ростикс"".

М.-І.: "Ні, мова йде про Л.Кучму, заради якого в 2001 році під час наростання акції "За Україну без Кучми" було затіяно реконструкцію".

Л.Скорик "Ми нагороджували лише О.Омельченка тому, що наш градоначальник завжди біжить попереду паровозу".

Відповіді

 • 2003.06.12 | Vadym Gladchuk

  Re: Нагороди не знайшли своїх героїв

  Скорик працює на СДПУ(0)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.06.13 | Ростік

   "Ростікс" не замовляв реконструкцію Майдану

   Щоб там не казала пані Скорик, але якщо йдеться про фірму Ростікс - власника мережі курячих фастфудів, то вона, по-перше, ні в якому разі не російсько-китайська, а українсько-венесуельська, а, по-друге, масштаби її діяльності не ті, щоб реконструювати Майдан. Окрім курятини структури Ростіка (голови концерну) ще володіють мережею фотолабораторій кодак-експрес "Фокус", але не більше. Виходячи з цих двох тез, я дуже сумніваюся у тому, що сказала пані Скорик.
  • 2003.06.13 | Любов

   Re: Нагороди не знайшли своїх героїв

   Скорик працює на киян.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua