МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Футбол: ПРП рулез!!

06/13/2003 | Serhiy Hrysch
Сергій СОБОЛЄВ привів свою команду до перемоги

Команда “Нашої України” зайняла другу позицію з шести у турнірній таблиці матчів з міні-футболу на Кубок газети “Kyiv Post”. Ввечері 12 червня команда “Наша Україна” з рахунком 1:0 перемогла команду “Город”.

Цього разу матч був безпрецедентним з точки зору футбольної етики. Супротивник “Нашої України” демонстрував зухвале ігнорування правилами чесної гри, до чого додавалася упереджена поведінка судді.

Незважаючи на ці прикрі обставини, нашоукраїнцям все ж вдалося довести гру до переможного завершення. Вирішальний гол у ворота супротивника забив народний депутат, перший заступник голови партії “Реформи і Порядок” Сергій СОБОЛЄВ. Професійну гру продемонстрував народний депутат, член Правління ПРП Ігор ОСТАШ та заступник Голови Християнсько Демократичного Союзу Володимир МАРУЩЕНКО.

За словами капітана команди Владислава СИНЯГОВСЬКОГО, надійно зіграли воротар Олег ДОВЖЕНКО, захисники Юрко ВОЙЦИЦЬКИЙ та Сашко МОСКАЛЕНКО. Без Валерія ДЕМЕНТЬЄВА та Віктора ЯРЕМЕНКА навряд чи вдалося б утримати переможний рахунок.

“Ми не сподівалися на таку цинічну поведінку судівства та грубу гру з боку супротивників, - коментує матч капітан команди “Наша Україна”. - Двох наших гравців ми практично виносили з поля. То було схоже більше на американський футбол, ніж на літній аматорський рекреаційний турнір. Сподіваємось, що наступний матч продемонструє толерантну та чесну гру з боку всіх її учасників.”

Наступного тижня “Наша Україна” вийде на футбольне поле змагатися з командою “Kyiv Post”.

Приходьте - підтримайте Наших!

Вхід на матчі – вільний.

За додатковою інформацію звертатися до капітана команди “Наша Україна” Владислава Синяговського за телефоном 201-4118 та електронною поштою vladislavs@ukr.net


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua