МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

“Наша Україна” поверне пенсії науково-технічним працівникам

06/17/2003 | Майдан-ІНФОРМ
“Насьогодні виникла конфліктна ситуація з оподаткуванням пенсійного забезпечення науково-технічних працівників, - вважає координатор фракції “Наша Україна”, Голова партії “Реформи і Порядок” Віктор ПИНЗЕНИК. - Тисячі громадян України позбавлені права на отримання пенсії за законом про науково-технічну діяльність лише з однієї причини – що їхні КБ, НДІ були приватизовані. Багато людей, які отримували пенсію, саме через зміну форми власності організацій чи підприємств, на яких вони працювали, зараз її позбавлені. Це, по-суті, є дискримінацією громадян і суперечить Конституції”.

Про це Віктор ПИНЗЕНИК сказав сьогодні на засіданні Верховної Ради. За словами народного депутата, фракція “Наша Україна” наполягає на тому, щоб у четвер, 19 червня, був проголосований відповідний закон, за яким усувається вказана дискримінація. Це Закон “Про внесення змін і доповнень до закону про науково-технічну діяльність”, який пройшов перше читання вкінці 2002 року.

Відповіді

 • 2003.06.17 | Len

  Re: Нелепо!

  Шановне паство! Разваливающий блок " Наша Украина" никому и ничего не вернет. Этот блок просто поставит вопрос на голосование и если его поддержат еще более сотни депутатов , то УКРАИНСКОЕ ГОСУДАРСТВО "поверне " пенсии.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.06.17 | Len

   Re:Забыл добавить: С уважением Len 17 июня 2003г. г.Киев(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua