МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Такого шоу, здається, КабМін ще не бачив

06/18/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Тільки що закінчилося пікетування представниками наукових установ Національної академії наук України Кабінету Міністрів України. Під час проведення акції були присутні більше 200 представників київських та регіональних установ НАН України. Пікетування розпочалося урочистим музикальним вступом за допомогою пластикових пляшок, заповнених металевими гайками, цвяхами та пластинками, щоб привернути увагу та потішити слух шановних "слуг народу", присутніх в Кабінеті Міністрів. Науковці скандували гасла "Наука без розвитку - країна без майбутнього", "В Європі жити - науку любити", "Виконуйте закони про науку", "Наші права - не іграшка для влади", "Чесній владі керувати, а безчесних всіх за грати", "Виконуйте закони, а не вказівки".

Після вступної частини слово перед мікрофоном взяли представники Центрального комітету профспілки працівників НАН України. Вони виклали вимоги, детально про які Майдан-Інформ повідомляв вчора. В своєму зверненні вони також вимагали виконання Конституції України та законів і постанов про науку та висунули умову, що якщо нинішні економічні вимоги не будуть виконані, представники НАН України будуть висувати політичні вимоги. Після цього делегати від пікетуючих пішли на переговори з відповідальними працівниками від КабМіну.

Акція завершилася повторним скандуванням гасел з музикальним супроводом, виконаним "пляшковими інструментами". Присутні були в захваті від простого та ефективного способу привернути увагу до своїх вимог. Сподіваємось, що сьогодні в новинах Ви зможете побачити відеорепортаж, який наочно демонструє приклад використання ідей, згенерованих на Майдані.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua