МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Любомир Буняк вважає що тимчасовий реверс Одеса-Броди не є чимось пога

06/18/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Міський голова Львова, екс-керівник держпідприємства "Магістральні нафтопроводи "Дружба" Любомир Буняк вважає
доцільним транспортування нафти трубопроводом "Одеса-Броди" в реверсному режимі.Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції в Києві. За його словами, сьогодні головним завданням є заповнення технологічною нафтою трубопроводу, щоб він запрацював. "Якщо Тюменська нафтова компанія хоче транспортувати нафту в реверсному режимі, я в цьому нічого поганого не бачу", - заявив мер Львова. (ТНК заявила про готовність за свій рахунок наповнити нафтопровід "ОБ" технологічною нафтою, якщо Україна погодиться на реверс).


За переконанням Буняка, Україна може на деякий час погодитися на реверс для наповнення трубопроводу, а потім використати його в прямому призначенні. "Ми можемо підписати контракт на реверс на півроку або на прокачування приміром 1 млн. тонн нафти", - сказав він.

Буняк підкреслив, що реверс "Одеса-Броди" не означає, що Україна повністю відмовляється від транспортування нафти в прямому напрямку в Європу. За його словами, технологічно трубопровід може перекачувати нафту в обох напрямках. "Один день можна качати нафту в одному напрямку, а на другий - у протилежному", сказав мер, додавши, що зміна режиму роботи не вимагатиме додаткових капіталовкладень. Він також сказав, що для заповнення нафтопроводу "Одеса-Броди" технологічною нафтою знадобитися близько двох тижнів.

УНІАН

Відповіді

 • 2003.06.18 | litovka

  Re: Замечательно!

  Майдан-ІНФОРМ пише:


  "Якщо Тюменська нафтова компанія хоче транспортувати нафту в реверсному режимі, я в цьому нічого поганого не бачу", - заявив мер Львова. (ТНК заявила про готовність за свій рахунок наповнити нафтопровід "ОБ" технологічною нафтою, якщо Україна погодиться на реверс).
  >
  .
  За його словами, технологічно трубопровід може перекачувати нафту в обох напрямках. "Один день можна качати нафту в одному напрямку, а на другий - у протилежному", сказав мер, додавши, що зміна режиму роботи не вимагатиме додаткових капіталовкладень.

  Замечательно! Россия будет каждый день заполнять трубу!:)А эту нефть, "заодно" и откачивать будет Украина в Европу. Класс!:)))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua