МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Стенограма виступу Ю.Тимошенко про наркобізнес генОБКУРатури:

06/18/2003 | Олег Непокора
10:24:40

КИРИЛЬЧУК Є.І. Дякую.

Прошу передати слово лідеру блоку, лідеру фракції Юлії Володимирівні Тимошенко.ГОЛОВА. Тимошенко Юлія Володимирівна, будь ласка.10:24:59

ТИМОШЕНКО Ю.В.

Дякую. Юлія Тимошенко.

Шановні колеги, шановні громадяни України! Я хотіла б повідомити вам, що вчора на погоджувальній раді я зробила заяву стосовно надзвичайної ситуації, яка сталася в Україні. Службою безпеки України затримані дві людини, працівники податкової міліції України, - прапорщик податкової міліції Шаманський Віталій Федорович і капітан податкової міліції Нескоромний Олег Вікторович в підпільній лабораторії по виробництву синтетичного наркотику фінтанілу.

Разом з затриманням цих людей було конфісковано 40 кг синтетичного наркотику фінтонілу. Для того, хто не знає, що це таке, цей наркотик в 400 раз сильніший ніж морфій і в тисячу раз сильніший ніж героїн. Це є рекорд Гінеса, який встановлений в Україні.

40 кілограмів, навіть для декількох грамів використання цієї речовини потрібні міжнародні ліцензії для фармацептичних підприємств. Але ж питання не тільки в тому, що ця інформація не стала надбанням в суспільстві. Питання в тому. що саме Генеральний прокурор України - Піскун брав цих людей на роботу, повністю був з ними єдиною командою. Генеральний прокурор України Піскун практично є дахом найпотужнішого в Європі наркобізнесу.

Я хочу повідомити всім колегам про те, що вчора на Погоджувальній раді я попросила запросити від імені фракції керівника Служби безпеки України - Радченка, та Піскуна для того, щоб вони від звітували по цим питанням.

Якщо, як завжди найвище керівництво країни, найвище керівництво парламенту і народні депутати не відреагують на цю надзвичайну подію. Ми будемо від імені фракції звертатися до міжнародних організацій, які займаються боротьбою з наркобізнесом в світі.

40 кілограмів цього наркотику - це є небезпечно не тільки для України, а для Європи.

Я думаю, що ми маємо хоча б на такі речі увагу звертати.

Я прошу народних депутатів підтримати запрошення Радченка - керівника СБУ та Піскуна до Верховної Ради для дачі відповіді по цим питанням.

=====================================
Оскільки я вже раніше вивішував цю тему на форум у вигляді статті з "Главреда", яка з тех. причин була випадково закритою (за що вибачився п. Свистович), а також вона була пізніше розпочата іншим учасником, тому просив би пана Адміністратора об"єднати "прокурорсько-наркотичну" тематику в єдину гілку, до якої через кілька годин додасться й стенграма передачі на радіо "Свобода", де звучить "вєліолєпний" коментар самого ген-ген-ген...
Якщо ж таке, звісно, технічно можливим! Дякую зарання!

СМЕРТЬ ГПУ!!!

З повагою,
О.Н.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua